Viedo masku bums – globālistu nākamais solis

Ar katru dienu pasaulei aizvien vairāk tiek demonstrēts īsteno kontroles arhitektu patiesais nolūks par to, ka maskas/uzpurņi viņu plānā ir nevis līdzeklis kāda ‘vīrusa’ apturēšanai, bet kontroles līdzeklis un faktiski mērķis pats par sevi. Iepazīstamies ar Davosas kliķes piedāvājumu saviem dzimtcilvēkiem – ‘gudro masku’.

Maskas gudrība ir tajā, ka tā saviem lietotājiem stāsta, ko tiem darīt. Šeit rodas jautājums, kurš ko patiesībā lieto.

Tagad globālisti sper vēl vienu soli tuvāk saviem plāniem – šajā maskā ir čips, kas uzmana katru cilvēka elpas vilcienu. Un kaut arī masku lietošanas efektivitātei no epidemioloģiskā viedokļa nav un nekad nav bijis kaut kādu zinātnisku pierādījumu, globālā elite grib, lai cilvēki šajos uzpurņos staigā visu dzīvi. Parastās maskas bija tikai iniciācija jaunajā pasaules kārtībā un pakļaušanas pirmā stadija – tālāk viņu plānos ir aizvien lielāka kontroles ieviešana.

Šis uzpurnis cilvēkiem atgādina, kad to mazgāt un tas pārbauda, vai to pareizi nēsā. Ja tur sakrājas par daudz Co2, tad uz tālruni atnāk signāls, lai cilvēks ievelk mazliet svaiga gaisa. Ja lietotājs aizmirst šo uzpurni uzvilkt, tad tas pats tālrunis sūta atgādinājumu to izdarīt. Turklāt Davosas kliķe šādi izrāda rūpes par planētu – ja 2/3 izmetamo sejas masku nonāk apkārtējā vidē, tad šī ir daudzkārt lietojama un tādu cilvēki ārā nemetīs.

Kā redzams, šeit tiek atzīts pat tas, ka Co2 tomēŗ maskās uzkrājas – par spīti dažādo ‘ekspertu’ nemitīgiem apgalvojumiem par to, ka parastās maskas esot absolūti nekaitīgas. Ja salīdzina ar šo digitāli – čipoto un ar tālruni savienoto brīnumu, kur par katru reizi, kad cilvēks aizmirst to uzlikt, var arī noskaitīt sociālā kredīta punktus – droši vien, ka parastās maskas patiešām vēl bija tikai ziediņi.

Un arī tas vēl nav viss – arī tā saucamās ‘slavenības’ tūlīt pat metas izlaist savus viedo masku modeļus. Viens no tādiem ir will.I.am piedāvātais šedevrs par 300 dolāriem. Ir arī daudzi citi šādu ‘viedmasku’ ražotāji un tas kļūst par vēl vienu gadžetu tirgus daļu. Jo tagad arī masku industrijā ir tā saucamais ‘high end’ gals – līdzīgi kā tas līdz šim bija dažādas audiotehnikas vai videokaršu segmentā. Un tas nozīmē tikai vienu – notiekošais ir lielākais tests uz I.Q planētas vēsturē.

A.Vasiļevskis

Viedo masku bums – globālistu nākamais solis

3 thoughts on “Viedo masku bums – globālistu nākamais solis

  1. Par Co2.Tas maskā nenozīmē neko sliktu,taisni otrādi-tas cilvēka organismam ir vajadzīgs.Ja ieelpo tīru O2(skābekli) tad asinsvadi sašaurinās,it īpaši sīkie,skābeklis pa tiem netiek iekšā un rodas skābekļa bads.Tāpēc pie skābekļa jābūt klāt zināmam daudzumam procentuāli Co2,ogļskābai gāzei,no kā asinsvadi paplešas un skābeklis var nokļūt šūnās.I.Neumyvakins mācīja diafragmālo elpošanu,ar kuras palīdzību profilaktiski var izvairīties no daudzām kaitēm un ja tādas jau ir radušās,tad tikt no tām vaļā.Viņš vēl ir teicis ka slimību nav, bet gan ir slimīgie stāvokļi un pirmām kārtām pie tā ir vainīgs pats cilvēks ar savu nepareizo uzvedību.Diemžēl patreizējā medicīna visu dara otrādi un cilvēkiem iepotē nepareizu, ačgārnu uzvedību.Ar diafragmālo elpošanu tiek palielināta Co2 koncentrācija organismā.

  2. Es studēju kosmosa medicīnu un it īpaši kosmonautu pirmā ārsta un kosmonautu medicīnas centra dibinātāja, starptautiski atzīta, daudzus starptautiskus apbalvojumus saņēmuša profesora I,Neumyvakina darbus.Viņš pilnībā neatzīst pašreizējās medicīnas metodes onkoloģijas un citu smagu saslimstību ārstēšanā.Pielietojot I.Nemyvakina metodi izdevās glābt no vēža un pilnībā izveseļoties man ļoti tuvam cilvēkam,kuru ārsti bija norakstījuši un paredzēja nāvi viena gada laikā.Tagad šis cilvēks ir nodzīvojis pilnus trīs gadus un jūtas pilnīgi vesels.Visas analīzes arī rāda izveseļošanos.Ārstējošais ārsts par to bija pārsteigts un pirmais jautājums bija par to,kā no vēža tika vaļā, lai citiem pacientiem to varētu ieteikt.Tad lūk,kādā no lekcijām vai rakstu darbiem par kosmosa medicīnu bija teikts,ka ieelpotais gaiss caur drānu ir kaitīgs cilvēka veselībai.Tieši kāpēc-neiegaumēju,jo toreiz vēl nebija ne mazākās nojausmas par to, ka parādīsies kāds kovids un piespiedīs valkāt uzpurņus.Pētījumi ir tikuši veikti kosmosa un aviācijas medicīnas ietvaros.No dabas mēs esam pieradināti elpot jonizētu gaisu un droši vien lupata jonizāciju izjauc,savukārt tas var izsaukt veselības problēmas.Tāpat I.Neumyvakins kritizēja to,kā slimnīcās slimajiem tiek dots elpot skābeklis.Viņš kategoriski bija pret to.Ja kādu interesē manis teiktais par sejas maskām,varu pacensties atrast pierādījumus.

  3. Prāta aptumsums iestājies,vēl nu arī pēriķus ar cilvēkiem klonēs..
    Ir kam jānotiek,beigu galam ir jābūt…,nekas vairs nav Cilvēcīgās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.