Veselais saprāts vs masīva debilizācija. Kurš kuru?

Pāris vārdos par dzīves telpu šodien.
Latvijā situācija eskalējas, jeb, precīzāk – tiek mākslīgi uzkurināta. Tauta tiek šķelta un naidota ar īpaši lielu nekaunību, neatlaidību un cinismu. “Latvieši pret krieviem” sen jau nestrādā, tagad trends – vakcinētie pret nevakcinētajiem, uzpurņotie pret neuzpurņotajiem, “likumpaklausīgie” pret “likumnepaklausīgajiem”. Protams, šo tēmu varētu/vajadzētu krietni izvērst, bet info ir tik daudz, ka to darīt nevēlos.

Latvijas okupācijas administrācijai un neliešiem, kuri ar to sadarbojas, izdevies sašķelt pat mediķus. Tie, kuri padevušies masīvajai vakcinācijas propagandai/baidās zaudēt darbu/saskata kovidterora apstākļos labu iespēju nopelnīt, nu sākuši šķībi skatīties uz saviem nevakcinētajiem kolēģiem, kuri ietiepīgi atsakās to darīt. Un iemesls tam ir – “piečakarētības” sajūta. Bet kā lai nebūtu?!

Iedomājaties tikai – cilvēks atļāvis ievadīt savā organismā apšaubāmu, ekperimentālu, potenciāli dzīvībai un veselībai bīstamu vielu, kura, nez kādēļ tiek saukta par vakcīnu, lai pēc tam uzzinātu, ka:
a) viņš tāpat ir pakļauts saslimšanai ar Covid-19,
b) viņš tāpat var aplipināt citus cilvēkus,
c) viņam tāpat jāturpina valkāt lupatiņu uz sejas,
d) uzmanību! – viņu nākotnē gaida…revakcinācija, t.i. – atkārtota vakcinācija
e) neviens nav devis info par saucamās “vakcīnas” efektivitāti un darbības ilgumu

Saprotams, ka cilvēks jūtas piemuļķots un izsmiets un savas dusmas izgāž uz – kā jūs domājat? Uz Kariņu? Uz Pavļutu? Uz policiju? Uz tirgotājiem un uzņēmējiem, kuri sadarbojas ar Latvijas varturu mafiju?! Nē!
Iznerrotais cilvēks savu īgnumu izgāž uz saviem līdzcilvēkiem, kuri ir atļāvušie būt tik prātīgi, drosmīgi, patstāvīgi domājoši un neuzpērkami, ka nav pakļāvušies milzīgajam informatīvajam, politiskajam, administratīvajam un gluži dēmoniskajam garīgajam spiedienam un ir saglabājuši savu cilvēcisko stāju un veselo saprātu, sargādami sevi un savus bērnus šajā absurda teātrī neievainotus, nesaindētus un nepazemotus.
Tādēļ, mīļie draugi, “nepavelcieties”! Esiet draudzīgi un mierīgi! Saprotiet, taču, ka ne mēs viens otram esam ienaidnieki, bet gan tie, kuri grib uz mūsu veselības un dzīvības rēķina nopelnīt savus “Jūdasa grašus”.

Viņi ies vēl tālāk – saņemtā nauda jāatstrādā. Kovidafēras miljardi tika saņemti apmaiņā pret novakcinētiem cilvēkiem. Miljardi sadalīti, bet cilvēki vakcinēties negrib. Tādēļ nebrīnieties par spiediena pastiprināšanu, brīvprātīgi – obligāto vakcināciju, pūļa vakcināciju, armijas iesaistīšanu utt. Esiet stipri un droši un pastāviet par sevi un saviem bērniem līdz galam! Jo – kā teikts kādā senā grāmatā – kas pastāv līdz galam, tiks izglābts!

Veselais saprāts vs masīva debilizācija. Kurš kuru?

t.me/brivibasplatforma/466

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.