Vargribji atņem Ventspilniekiem nākotni!

Nu tagad viss, beigas Ventspilij! Jautājums tik paliek, kad tiesās Šķēli, Godmani, Repši u.tml. tautas un valsts mantas izlaupītājus un izsaimniekotājus, kuri ne kripatu nav ieguldījuši atpakaļ, ne darba vietas radījuši, visu tautas mantojumu un nākotni iznīcinājuši un izpostījuši!?

Šodienas varas banda sēž rietumu oligarhiem uz procentiem un apkalpo okupācijas administrāciju, izplatot lētu propagandu, lai gan tiem visiem vajadzētu sēdēt Lemberga vietā par tautas un Dzimtenes nodevību!

Lembergs ir ļoti daudz pilsētā ieguldījis, uzlabojot ventspilnieku dzīves, radot darbavietas, no necila, nolaista, noputējuša naftas pārkraušanas punkta, uztaisījis ziedošu, vārda tiešā nozīmē, – oāzi! Īsts savas zemes saimnieks un patriots.

Nožēlojami vargribji atņem ventspilniekiem nākotni! Šī ir viena no korumpētākajām un beztiesiskākajām valstīm, kurā vienkāršs cilvēks ir nulle! Paskatieties uz Somiju, Šveici, ar kādu transportu brauc ministri uz darbu, bet mēs te uzturam savus valsts nabadzīgākos pilsoņus – bijušos prezidentus un viņu autoparku! Kad jūs draņķa sorosīti vienreiz aizrīsieties, nu kad tas kumoss beidzot iesprūdīs tajās jūsu rijīgajās rīklēs???

Un cerams, ka cilvēktiesību cīnītāji stāvēs un kritīs par Lembergu tāpat kā par Navaļniju, jo nu nesēž jau pie mums neviens cietumā par to, par ko apsūdz Lembergu, ja ir no pareizās partijas!

t.me/brivibasplatforma/164

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.