Valda Šteina Vēstījums: “Tumsas zvaigzne – Pandēmija”.

.

Cienījamie un godājamie Suverēnie Cilvēki, Vīrus-neticīgie,  kuri saglabājuši skaidru prātu, un vīrusticīgie – pār kuriem arī reiz nāks Apskaidrība.

Vispirms, ļaujiet godināt un sumināt brīvības cīnītāju Robertu Kenediju ASV un nenogurstošo cīnītāju pret Tumsu un Deep State – ASV prezidentu Donaldu Trampu!  Otrkārt, man prieks, ka VAK dibinātāji ir cīņas spara pilni vēl pēc 33 gadiem, un man liels gods ir būt par VAK biedru jau 33 gadus.

Šodien notiek bojā ejai nolemto sacelšanās sākums. Šodien notiek tas, no kā Latvijas administrācija visvairāk baidījās. Tauta ir cēlusies savas Šodienas un savu Bērnu Nākotnes aizstāvībai.

Mēs visi pirms nedaudz vairāk kā 32  gadiem sagaidījām uzlecam cerību pilnu Rītablāzmas zvaigzni Ausekli, kurš būs mums ceļvedis uz brīvu, neatkarīgu labklājības zemi, kuru mēs varētu saukt par Brīvo Latviju.

Kur ir šis Auseklis? Nemeklējiet to Debesīs, meklējiet to zemē – dubļos iemīcītu un piesmietu.  Brīvas Latvijas vietā esam jaunā sociālfašistisku republiku savienībā, kura saucas  Eiropas Padomju Sociālistisko  Republiku Savienība. Auseklīšu vietā – mums kā suņpurniem liek staigāt ar Uzpurņiem, un kā suņiem tupēt būdās.

Pirms 32 gadiem mēs dzinām ellē Kangarus, bet tagad kā prusaki pa visām šķirbām izlīduši Eirokangari.

Vai jūs zināt, ka “ANO” ir reģistrēta jauna valsts – tā saucas Ubagova. Tā ir kādreizējā brīvā un pašnoteiktā Brīvvalsts Latvija, kuru mēs visi dibinājām 1991.gada 21. augustā. Pilns cerību un patriotisma, es pats balsoju par neatkarīgu Latvijas valsti.

Kas ir noticis? – Ir uzlēkusi jauna zvaigzne – Tumsas zvaigzne, kuras vārds ir “Pandēmija”.

Zem Tumsas zvaigznes stariem, sākot jau ar 2013. gadu,  tika izvērsts hibrīdais karš pret cilvēci. Kā jau sātanistu zvaigznei – tai ir 5 stari, no kuriem divi stari ir kā Bafometa ragi. Tie ir vērsti uz augšu.

Viens no tiem ir Bāla rags, kurš simbolizē sabiedrības pastāvīgo vainu kā grēku, ka esi Vesels. Šobrīd notikusi sabiedrības kriminalizēšana. Tu esi Vainīgs, jo esi vesels – tāpēc staigā Uzpurnī.  Šis Tumsas zvaigznes stars raida Paniku, Bailes un Dvēseles sagraušanu. Kad vienam no nacionālsociālistu vadoņiem Hermanim Gēringam Nirnbergas tribunālā vaicāja: Kā jums izdevās pakļaut augsti izglītoto vācu tautu? Viņš atbildēja: – “Ļoti vienkārši – ar Bailēm.”  Baiļu un panikas radīšana ir samērā pasens militāristu pielietots psiholoģiskais ierocis, tikai tagad tas ir izvērsts pret civiliedzīvotājiem.

Otrs Bafometa rags saucas Moloha rags. Tas simbolizē sabiedrības upurēšanu, jeb svešvārdā – viktimizēšanu. Visi ir Upuri!!! Sātanisti veselības aprūpes vietā sniegs Paliatīvo aprūpi, ar vakcīnas palīdzību. Šis otrais Bafometa rags ir Otrais Tumsas zvaigznes stars, kurš nes Sociālo pandēmiju. Šajā frontē pret visu sabiedrību tiek pielietotas daudzas Dahavā atstrādātās dezorientācijas, debilizācijas un Apziņas regresa metodes.  Pandēmisti izdod Rīkojumus, kuri ir viens otru izslēdzoši vai absurdi, arī uzpurņi un gāzmaskas tika aprobētas Dahavas koncentrācijas nometnē – izrādījās, ka, nepārtraukti staigājot Uzpurnī, Apziņas regress notiek 17-25 dienās, un jūs paliekat 12 gadus veca bērna prātā. Principā jau nav slikts vecums, bet valstisku lēmumu pieņemšanai tā kā par maz nobriedis prāts. Ko nozīmē sociālā distancēšanās, to varneši izliekas, ka nav sapratuši. Lieta tāda, ka Metros mēra attālumu, bet Sociālā distancēšanās ir bagāto distancēšanās no nabagajiem.  

Trešais Tumsas zvaigznes stars ir Bio-pandēmija, kura sevī iekļauj arī viro-pandēmiju. Uzbrukt var ne tikai izplatot laboratorijā saražotu vīrusu, bet uzbrukt var arī ar vardarbīgu vakcinēšanu. Šodienas pandēmija balstās viltus testēšanā, viltus diagnosticēšanā, viltus statistikā, viltus ziņās, pat pie traumām it kā esot vainīgs mistiskais “kovids”. Tā saucamais “Otrais vilnis” ir tikai labi maskēts, ar propagandu un viltus statistiku veidots “Virtuālais vilnis”.  Jebkurš no saaukstēšanās un gripveidīgiem vīrusiem tiek uzdots par Buboņa mēra baktērijai līdzīgu  “izkapti”. Faktiskais mērķis izskatās visas cilvēces skaita samazināšana ar vakcinācijas palīdzību. Vakcinācija ar klīniski nepārbaudītu vakcīnu, tā ir kā krievu rulete, kur revolverī nav vis viena pilnā patrona, bet otrādi – kur no 6 patronām 5 ir pilnās un tikai viena tukšā. Vakcīnām ir jāiziet klīniskā pārbaude 5-10, dažkārt 15 gadu garumā. Klīniski, pilnā un atkārtotā ciklā nepārbaudītas, vakcīnas kādreiz bija aizliegtas ar likumu, tās nedrīkstēja pat ražot, pirms nav beigušies klīniskie pētījumi. Vakcīnu pārbaude nepilna gada garumā – tas ir tas pats, kas dzemdēt bērnu 3 mēnešos pēc ieņemšanas. Pielietot tādas vakcīnas ir noziegums, to jums pateiks katrs ārsts, kuram ir sirdsapziņa.

Ceturtais Tumsas zvaigznes stars ir Kiberpandēmija, kura bērnus ir piekalusi pie datoriem, planšetēm un mobilajiem telefoniem. Pieaugušajiem – tā ir izsekošana ar mobilajiem telefoniem, datoriem un citām elektroniskām ietaisēm. Čekistu sapnis! Ja čekai vajadzēja veselu rotu, lai kādu izsekotu, tad mobilais telefons izdara to itin smalki. Bet pats galvenais – apmautie paši vēl ielādē izsekošanas funkciju.  Jau šodien daudzviet Ierēdņus-Kīborgus  aizstāj Androīdi, bet netālā nākotnē tas būs masveidīgi. “Mākslīgā intelekta” un Gēnu inženierijas jeb neo-eigēnikas laboratorijas aug kā sēnes pēc lietus. 

Piektais Tumsas zvaigznes stars – tā ir Ekonomiskā pandēmija jeb “Jaunā šoka terapija”, kuru Jaunais kagals ir nosaucis par Lielo “Re-set”  jeb Restartu. Tas kā atombumba iznīcina visus mazos un vidējos, un pat daudzus vietējos  lielos uzņēmumus. Restarts paredz panākt visas cilvēces komunistisko vienlīdzību. Kādā veidā – to pauperizējot. visus pārvēršot par vienlīdzīgiem nabagiem, visus pārvēršot par apkārt klīstošu prekariātu. Protams, Restartam  uzticīgi kalpo “Jaunā Čeka” jeb “VID”, kuras likvidēšana ir prioritārs uzdevums. Latvijas Republikas laikā, kad es pats biju Budžeta komisijā, šādas vampīru iestādes nebija, un budžets mums bija bezdeficīta.

Kamēr mēs bijām un esam paslēpušies zem NATO līguma 5. panta – tagad gan mums neviens neuzbruks, esam pasargāti no ārējā ienaidnieka!, tieši tajā pat laikā notika iekšējā okupācija. Pat Pasaules banka ieraudzīja, ka valsts ir nozagta.

Mums bija jādaudzina pavisam cits pants, proti, 2.pants Satversmē – ka augstākā vara pieder Tautai. Mums Satversmē ir  pants, ka baznīca ir atdalīta no valsts, bet šim pantam trūkst otrā daļa, ka arī politiskās partijas ir atdalītas no valsts. Latvijā ir jāvalda Tautvaldībai, nevis Partiju valdībai. Satversme neparedz partiju Saeimu.

Mums jārealizē dzīvē Satversmes Otrais pants, jāsasauc visas Tautas Sapulce, kurā būtu sūtņi no katras ciemsētas, katra pagasta, katra novada, katras pilsētas vai pilsētas apkaimes.

Tagad daži vārdi, kuri domāti Latvijas administrācijai, kura sevi dēvē par “nacionālo eliti”. No tautas puses skatoties – ne jūs nacionāla, ne elite – t.i., labākie. Jā, jūs mums radāt problēmas, bet īstenībā Pasaules Jaunās Kārtības projektā ir paredzēts jūs likvidēt. Būs viena Pasaules valsts, un pat ne kādu kvazi “nacionālu valstu” nebūs.

Jums ir divas iespējas – vai nu izlīst no bunkura un nostāties tautas pusē, vai jūs bargais rietumvējš aizsūtīs Mundi zemē. Noņemiet ne tikai Uzpurni, bet arī Masku, kļūstiet par vienkāršiem tautas priekšstāvjiem, kā to paredz Satversme, kļūstiet par Cilvēkiem.   

Mūsu lielākā kļūda Trešajā atmodā bija, ka mēs pacēlām lūzera Lācplēša zobenu, šoreiz Ceturtā atmodā mēs pacelsim Kurbada zobenu. Tikai ar to var nocirst Pūķim visas septiņas galvas.

Lai Kurbada zobens mums ass!

Varbūt kāds vēl atceras manu uzsaukumu – “Lai Jods rauj to latvieti, kurš nemīl savu Tēvzemi un neciena savu Tautu!”

Ar jums kopā – Valdis Šteins.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.