Vakcīnu lobijs vakcinēšanās kampaņā iesaista arvien vairāk sabiedrībā pazīstamus un mīlētus ārstus.

.

Mani Pētera Kļavas vakcinēšanās apbēdināja, nenoliegšu! 🙄
Bet pirmkārt, te nu mēs redzam, cik brīvprātīga patiesībā ir vakcīna, jo, ko nozīmē ārstam pusmūžā zaudēt stabilu darbu lielā klīnikā, domāju, katrs sapratīs! Un vakcīnu lobistu viedokļu autoritāšu spiediens lielajās, sevišķi universitātes slimnīcās, ir tiešām ļoti liels!

Otrkārt, vakcīnas ārstiem ir tabu, viņiem ir kārtīgi izskalotas smadzenes jau medicīnas institūtā, dažādos kursos un semināros, un viņi reāli patiešām svēti tic tām un pat nespēj paskatīties uz šo jautājumu citādāk – kaut pasaulē pietiek arī alternatīvas zinātniskās informācijas. Un šeit, manuprāt, ir jāatceras laiki, kad godaprāts vēl nebija pārdots par vairumtirdzniecības cenām. Piemēram PSRS, kad vakcīnas gatavoja uz vietas, priekš savas valsts, saviem cilvēkiem, rūpējoties par viņu veselību, vislabākajos nolūkos un bez maksas, nevienam ne prātā nenāca apšaubīt ārstu viedokļus. Jo arī lielākā daļa ārstu bija citādāki, citu motīvu vadīti. Cilvēki vispār bija citādāk audzināti, sistēma nedeva iespējas zāļu un izmeklējumu lobistiem un korumpantiem pelnīt uz līdzcilvēku bezpalīdzību slimības laikā. Un tā labvēlīgo vakcīnu pārliecība ir iesēdusies visiem tik dziļi apziņā, ka nevienam pat prātā nenāk apšaubīt vakcīnas cēlo mērķi, kurš mūsdienu valstu konkurences cīņās, ir stipri saļodzījies (jo, kur tad piemēram šodien palicis kroņa vīruss Ķīnā – šķiet ķīnieši mierīgi ražo maskas un testus priekš mums, kamēr mēs šeit “cīnāmies” ar vīrusiem un parazītiem visos līmeņos!)!

Treškārt – pie mums jau gadu desmitiem tiek kultivēts viedoklis, ka viss, kas ir ārzemēs, viss automātiski ir labs un labāks par to, kas ir pie mums, sevišķi, kas saistīts ar medicīnu! Tad nu te ir rezultāts – Pēteris mierīgi ļāva sev iešpricēt Bila Geitsa, 10 mēnešos, uz ātru roku tapušo, pat visus etapus neizgājušo, nedrošo vakcīnu! Visticamāk viņa vibrācijas šo vakcīnu izlaidīs cauri viegli, kā pīlei ūdeni, bet mani vairāk satrauc, ka viņi šādā veidā manipulē ar sabiedrību, nosliecot to par labu nedrošam, nepārbaudītam produktam, tā maldinot tos, kuriem viņa viedoklis šajā jautājumā ir svarīgs un kas viņam no sirds uzticas! Protams, uz to jau arī cer vakcīnas lobisti.

Un ceturtkārt, – cilvēki, nepaļaujieties tik ļoti uz autoritātēm, arī viņas mēdz kļūdīties!

Lai Jums visiem laba veselība un izcila imunitāte 🙏🙏🙏💚!Komentāri (0)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook