Vakcinētie apdraud arī veselos.

Mīļie draugi, ir pienācis laiks vēl kādai tēmai, kas saistīta ar tām švakcīnām. Tas ir kaut kas tāds, ko es vēroju kādu laiku, līdz kamēr par to sāk rakstīt arī kādos medijos- protams, ne jau varas apmaksātajos.

Tajos joprojām spītīgi tiek noliegta jebkāda švakcīnu negatīva ietekme un tieša saikne ar visām tām veselības problēmām un mirstību, kas pēc tam seko, progress ir tikai ‘ļoti retu’ trombu atzīšanā vienai no tām un tās apturēšana Dānijā, kā arī otras šampūnu ražotāja švakcīnas iepauzēšana tā paša iemesla pēc.

Bet tie ir stāsti par tiešiem efektiem pēc švakcinācijas un tā ir lielāko tiesu ir apzināta izvēle – izņemot dažas profesijas, kur tas ir obligāti, bet tur cilvēkam tomēr ir iespēja izvēlēties, kas ir svarīgāk – tas amats vai veselība.
Arī lielajos medijos parādās raksti par spontānajiem abortiem pēc švakcinēšanas, ka tas izposta menstruālos ciklus – par to raksta, piemēram, britu prese.

Bet tagad sāk parādīties vēl kaut kas. Vispirms tie bija privāti stāsti no paziņu loka, tad attiecīgās specifikas grupās par to, ko saka cilvēki, kuri vairāk jūt enerģētisko un smalko pasauli un strādā tajā. Proti, ka švakcinētajiem ir tā sabojāts biolauks, ka tur neko vispār nevar vairs izdarīt – viss ir nobloķēts un apturētas visas enerģiju plūsmas.

Tā kā tas ir pamats jebkādai veselībai normālam cilvēkam, tad ilgākā laika posmā tas viss nenovēršami sāk atsaukties uz veselību. Protams, tie, kas neko nejūt, nezin un jau ierastās dzīves laikā ir bijuši tikai fiziski ķermeņi ar attiecīgām funkcijām, var to nejust arī tagad, jo kādu laiku jau tā var eksistēt un būt kā biorobotiņš.

Bet arī tas vēl nav viss. Tagad sāk parādīties informācija par to, ka pat nonākot saskarsmē ar šādiem cilvēkiem, notiek nelāgas lietas – tie paši spontānie aborti notiek pat tad, ja pati sieviete nav švakcinēta, bet atrodas ciešā kontaktā ar to, kas tāds ir.
Ka tie, kas ikdienā strādā ar švakcinētiem, sāk ciest no dažādām veselības problēmām, tai skaitā migrēnas utt. Protams, tas viss sākotnēji izskatās pēc briesmīgas sazvērestības teorijas -nu bet atgādināsim pirms gada teikto, kas viss notiek šodien.

Un ko tas viss nozīmē? Tieši to, ka šīs substances graujoši ietekmē ne tikai pašus švakcinētos, bet viņu biolauks ir tā sagrauts, ka šī zemā frekvence darbojas tāpat, kā tas ir ar enerģētiskajiem vampīriem, kuru klātbūtnē daudziem ir slikti un nav spēka pēc kontakta ar tādiem. Te princips ir līdzīgs, jo šie ļaudis ir pilnībā pārprogrammēti un viņos nav dzīvības enerģijas plūsmas, kas nodrošina vitalitāti, prieku un vispār normālus enerģētiskus procesus.

Man personiski tas bija skaidrs no paša sākuma, jo tas ir pats galvenais visas šīs afēras nolūks. Kad par to sāk runāt arī citur pasaulē, tad acīmredzot tas atbilst tam, kas tagad arī notiek.Līdz ar to, mums ir vēl viena problēma, ne tikai izvairīties no šīs indes pašiem, bet arī no cieša kontakta ar tiem, kas to sevī ir ielaiduši – ne katram būs tādas zināšanas un vibrācijas, lai sevi aizsargātu arī no šādas enerģijas izsūknēšanas.

Tāpēc brīvo ļaužu ekociemati un būšana kopā ar tīriem cilvēkiem kļūst aizvien svarīgāka. Atlase notiek pilnā sparā. Un varbūt tā arī ir labāk. Bet tas nozīmē to, ka no bioenerģētiskā viedokļa švakcinētie praktiski nav arī dziedināmi, tā kā biolauks tiek praktiski izdzēsts. Te ienācis pat attēls no kādas biorezonanses, kas demonstrē šo procesu.

22 thoughts on “Vakcinētie apdraud arī veselos.

 1. Nav ko cepties,laiks rādīs! Ja vakcinēta cilvēka jau izmainītais mutantais gēnu biomateriāls nonāk nevakcinēta cilvēka organismā….kas to lai zin, kas tur notiek… ha, tad nu gan zomby var inficēt, kā tais šausmenēs, kur iekož ….un the next please…laiks, rādīs…

 2. Protams, tas var likties neticami. Bet mēs taču zinām no pieredzes, ka ir cilvēki, kuru klātbūtnē jūtamies slikti un citi, kuri mūs “uzlādē”. Un tas viss bez jebkādas materiālas vai verbālas iedarbības. Cilvēki, kuriem dzīvnieki un mazi bērni “līp klāt” un pretēji – no kuriem izvairās bez redzama iemesla. Tāpēc nevajag kaut ko noliegt tikai tāpēc, ka PAGAIDĀM to nevar izskaidrot.

  Un atcerēsimies, ka pat materiālisms praksi atzīst par labāko patiesības kritēriju. Tālab par vakcīnām paskatīsimies pēc gadiem 2-3. Un redzēsim, kurš smiesies. Domāju, smiekli nenāks nevienam. Turklāt pat “labticīgajiem un valdībai paklausīgajiem” sāk atvērties acis. Ja vēl pirms neilga laika cilvēki sprieda – “ok, lai tā būtu – novakcinēsimies un dzīvosim, kā agrāk”, tad tagad jau pilnīgi oficiāli tiek atzīts, ka pie agrākās dzīves neatgriezīsimies un jāvakcinējas būs 3-4 reizes gadā.

 3. Jāziņo, kas ir augstākais es? Vai mani senči to zināja, būdami goda cilvēki? Jūs te visi esiet garīgi slimi, jeb nekaunīgi avantūristi.

 4. un visi nevēlamie komentāri jūsu brīvības platformā tiek dzēsti. Nematerālisti atradušies, vibrējiet tālāk.

  1. Brīvības platformas autoriem ir brīvība cenzēt. Ne jau faktčekeri viņiem nepatīk, bet tas, ka faktčekeri nav viņi 😉

 5. Imunizācijas programma 2030 (IA2030) tiks oficiāli uzsākta 26. aprīlī. Šī programma nodrošina jaunu globālu redzējumu un vakcīnu stratēģiju nākamajai desmitgadei, ņemot vērā Globālo vakcīnu rīcības plānu
  Imunizācijai visos vecumos jābūt daļai no šāda nacionālā plāna, un tā var atšķirties valstu stratēģijās atkarībā no demogrāfijas. Darba kārtības mērķis ir pielāgoties mainīgajiem apstākļiem, ko rada, piemēram, pastiprināta migrācija, pilsoņu nemieri, klimata pārmaiņas vai nākotnes pandēmijas, taču specifika par to, kā panākt šādu noturību, nav noteikta. Četri visaptverošie principi, ko IA2030 izvirza, ir uz cilvēkiem vērsta, valstij piederoša, uz partnerību balstīta pieeja un datu vadīta pieeja.
  www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(21)00900-4/fulltext?fbclid=IwAR3eKf202f-n2ai0R5pj8HA6pWcrG7uRQKjPv4qIjCKrOKWs6qWY0Q-VPbM

 6. Es gaidīju nopietnu zinātnisku versiju, bet nu bļā ja nevarat pierādīt vakcīnu kaitīgumu tad vismaz nevajaga rakstīt mulķības. Esmu pret šo bezjēdzīgo vakcinēšanos, kas būs jādara katru gadu. Bet nu esmu par zinātniski pierādītām veselības problēmām, kas rodas dēļ vakcīnas.

  1. Var būt arī logika, praktiska arī, ne tikai enerģētika – ja iešpricē kaut ko, kas liek ķermeņa šūnām izdalīt kaut kādu mistisku proteīnu, tad nav teikts, ka caur asinīm šis nonāk tikai ķermeņa iekšējās šūnās un izdalās tikai uz iekšpusi!… Pilnīgi iespējami un ticami, ka var nonākt arī ādas un gļotādas šūnās ar asinsriti un to pasūtīto ražot un izdalīt arī uz ārpusi, kur vēl pie tam nedarbojas ķermeņa iekšējā imunitāte, kas teorētiski varētu visu neiederīgo izķert. Un vai mums kāds saka, kas tas par vīrusa smaiļu proteīnu, vai ķīmiskā formula ir dzirdēta!? Jā, itkā vīrusa smaiļu proteīnu liek mūsu šūnām ražot – bet kurš var pārbaudīt, kāds tas ir, kāda īstenībā ir tā ķīmiskā formula!? Man vēl mazākas iespējas, kā zinātniekiem, ir noķert vīrusu un uzzināt vīrusu smaiļu sastāvu! Un vēl rodas jautājums – viņi saka, ka ielikuši , piemēram, adenovīrusā RNS daļinu, kas mūsu šūnām liek izdalīt, ražot šo proteīnu, bet nemēdz izdalīt tīru vīrusu… Kamī tad viņi ir ievietojuši to RNS? Kaut kādā musorā?… Ja nevar izdalīt vīrusu, kā var ievietot? Kā tad var zināt, kamī ir ievietojuši?! Ja neizdala tīru vīrusu, nevar izdalīt??…

 7. Ar šito nepārbaudīto informāciju, it īpaši Kristīnas video formāts galīgi sabojāja c-19 protesta reputāciju un oficiālie mediji to nekavējas izmantot. Iepriekš arī tika pielaistas dažādas komunikācijas kļūdas. Taču tas video burtiski sagrauj visu Kristīnas iepriekš paveikto pozitīvo darbu c-19 informēšanā.

  1. un ar to arī viss ir pateikts. Tie, kuri nejūt vairāk par materiālo pasauli, tāpat agrāk vai vēlāk vakcinēsies un “aizies” no šīs dzīves. jo “ticēs oficiālajiem medijiem”. Tomēr, kam ir Saprāts, dvēsele, intuīcija, sirds – ļoti labi saprot, par ko ir runa… Ilūzijas šķīst, acis visiem vaļā veras. Ilgāk klusēt un laipot nedrīkst, lavierējot – jo savakcinētie tiešām kļūst par zombijiem un biorobotiem. Bet to pašu pasaka ārsti un bijušie vakcīnu ražošanas firmu darbinieki… viss tas pats, par ko tiek runāts no oficiālajiem avotiem emot informāciju, tikai apskatīts arī no cita aspekta. Tas, ka zinātnieks tic Dievam, nevienu nav atcēlis no “Doktora grāda un spējas analītiski spriest”. Tas pats ir ar Cilvēkiem. Viņi jūt taču arī ar citām maņām kas notiek. Ja Jūs nē, nu žēl…

 8. Vispār jau augstākām vibrācijām ir lielāks spēks nekā zemajām. Mīlestībai ir visaugstākā un spēcīgākā vibrācija un tā ir atbilde, kāpēc slimnieka kopējs nesaslimst, ja viņš/viņa to dara ar mīlestību. Izolācija no sabiedrības nav risinājums; pieņemšana ir. Ja mēs paši paaugstināsim savu enerģētisko vibrāciju un visu redzēsim caur mīlestības prizmu, neviens zemu vibrējošs cilvēks bez mūsu atļaujas nevarēs iejaukties un izpostīt mūsu enerģētisko lauku, jo viņš tik tālu (augstu) mūs nevar aizsniegt.

   1. ja cilvēks nespēj saprast runas par augstākām vibrācijām, tad jautājums, ko viņš te dara ?

 9. Pat mūki, kas dzīvo askēzē, un pie kuriem brauc cilvēki pēc padoma, skaidri un noteikti pateikuši, ka vakcinētie ir pārdevuši savu dvēseli, tādi cilvēki ir nedziedināmi, un vakcinētos, diemžēl, atsakās pieņemt:( Vairs nejūt, ka ir saikne ar dvēseli – pilnīga blokāde ar augstāko es. Kā dzīvniekiem.

   1. Mēs visi esam dzīvnieki pēc definīcijas, savukār tie, kas cenšas to noliegt ir vienkārši lopi 😉

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.