Vakcīnas patents jau pirms pandēmijas izsludināšanas?

Pasaules medijos turpinās kovidšova otrā fāze – mākslīgās izcelsmes versijas apspriešana un Faučigeita. Kaut arī savā būtībā šis tracis netuvina mūs patiesības izziņai, jo kur tad ir vīrusa izolāts – bet atklājas arī kaut kas interesants.

Tagad atsevišķos medijos parādījusies ziņa par to, ka Ķīnas militārais zinātnieks, kam bijušas arī saiknes ar ASV, ir iesniedzis kovid vakcīnas patentu krietnu laiku pirms tika pasludināta pandēmija. Yuse Zhou, kurš darbojās People’s liberation Army jeb Atbrīvošanas armijas organizācijā, ir aizpildījis attiecīgo dokumentāciju Ķīnas kompartijas uzdevumā jau 2020.gada 24.februārī. Tā raksta britu The SUN ar atsauci uz Austrālijas ziņu dienestu.

Tikai 5 nedēļas pirms tam Ķīna pasludināja par cilvēku inficēšanos ar šo vīrusu. Zhou ir strādājis kopā ar Uhaņas institūta zinātniekiem, ieskaitot tā saukto sikspārņu sievieti – Shi Zjengli, kas ir direktore tai laboratorijai, kas pētīja tieši sikspārņu korona vīrusus. Šī ziņa un sadarbība pastiprina spekulācijas par to, ka vīruss varētu būt nācis no laboratorijas un Ķīnā par tā cirkulāciju bija zināms jau sen pirms tas tika paziņots starptautiski.

Nekas tāds līdz šim nav piedzīvots, tāpēc tas raisa jauājumus par to, vai šis darbs nav sācies jau daudz senāk – profesors Nikolajs Pterovskis

Zhou mistiski nomira tikai trīs mēnešus pēc patenta reģistrācijas. The New York Post apgalvo, ka par to ziņoja tikai viens Ķīnas medijs, kaut arī Zhou bija viens no valsts prominentākajiem zinātniekiem.

Iepriekš viņš bija strādājis kopā ar ASV institūcijām, ieskaitot Minesotas Universitāti un Ņujorkas Asins centru. Tā pamazām mākslīgās izcelsmes teorija pieņemas spēkā un tiek apgriezts kājām gaisā viss, ko 18 mēnešus cītīgi uztiepa šie paši mediji un soctīkli, ka tāda versija vispār nav pat izskatāma.

Ķīna joprojām uzskata, ka tam nav pamata, bet dabiskā versija ir pareizā – par spīti tam, ka pierādījumu nav ne dabiskai izcelsmei, ne patreiz arī mākslīgai. Un tas atgriež pie galvenā jautājuma – vai visa šī ņemšanās ap izcelsmi ir tāpēc, lai vēl kādu laiku noslēptu to, ka nekāda šāda vīrusa nav vispār, bet galvenais šeit bija tieši vakcīna? Tieši tāpēc šī ziņa ir interesanta, jo tas gan parāda afēras patieso dabu – plāndēmija tika organizēta, lai iedabūtu cilvēkos šīs substances, nevis otrādi. Kā domā Tu?

A. Vasiļevskis

www.maināmpasauli.news

One thought on “Vakcīnas patents jau pirms pandēmijas izsludināšanas?

  1. Es domāju tā, ka vīrusi dabā veidojās cikliski un mijiedarbojoties viens ar otru, bet šajā gadījumā es uzskatu, ka tas ir cilvēku radīts….iespējams gripas modifikācija ar gēnu inženēriju, jā, protams, vispār ir tāds vīruss, kā Pasaulē to pasniedz 🤔. Tas, ka notiek cilvēces masveida injicēšana ar pīķa proteīnu, lai izbeigtu normālas cilvēces eksistenci, nav divu domu, bet, kad sāks švakcinētie slimot un vēl ar letāliem iznākumiem tad es gan gribētu redzēt to cilvēku sejas, kas izsmej tos, kuri atsakās piedalīties masveida eitanāzijas procesā. Bet kopumā – afēra afēras galā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.