Vairāk nekā 1000 Briseles ārsti liek valdībai apturēt 5G ieviešanu

Šeit Latvijā strauji turpinās 5G ieviešana, lai arī tā ir bīstama tehnoloģija. Ja mūsu noziedzīgie ierēdņi no Veselības inspekcijas lasītu šo vēstuli, iespējams viņi sāktu to apzināties. Vēlāk, kad Viņķeles un Levita politiskais 5G ieviešanas pamats zem kājām pazudīs viņiem par nodarīto kaitējumu sabiedrībai būs jāatbild ar savu ādu.

Vēstules teksts –

Pandēmijas laikā, kamēr pilsoņi ir ierobežoti un sabiedrība ir smagā saspringumā, uzņēmums Proximusa martā uzsāka topošā 5G izvietošanu 30 pašvaldībās ap Briseli.

Pat ja tā varētu būt vienkārša sakritība, šis mums šķiet nepiemērots laiks, kad beļģiem ir jācīnās kopā, lai mēģinātu pārvarēt cilvēcisko drāmu, kas mūs visus skar.

Tajā pašā laikā patērētāju organizācijas ir steigušās publicēt rakstus, lai apgalvotu ka šīs tehnoloģijas nav bīstamas.

Elektromagnētisko radiofrekvenču / mikroviļņu (RF / MV) iedarbība pēdējās desmitgadēs nepārtraukti pieaug, planšetdatori 3G, pēc tam 4G, Wi-Fi – mājās, darbā, bērnudārzos, skolās, transportā un sabiedriskās vietās. Un tagad mēs esam liecinieki 5G vai vismaz 4G+ ienākšanai. Šo frekvenču drošība nekad nav bijusi pierādīta.

Gluži pretēji, parādās daudz pierādījumi par pretējo. Turklāt kopš 2011. gada bezvadu tehnoloģiju elektromagnētisko starojumu, PVO uzskata par iespējami kancerogēnu (2B klase), galvenokārt tāpēc, ka palielinās gliomu un akustisko neiromu risks starp ilglaicīgiem mobilo tālruņu lietotājiem.

Piesardzības princips nekādā veidā netika ievērots kamēr šīs bezvadu tehnoloģiju tika masveidā palaista sabiedrībā. Tomēr, ja ir konstatēti nopietni un, iespējams, neatgriezeniski riski, noteiktības trūkumu nevajadzētu izmantot kā attaisnojumu.

Mēs esam pārskatījuši neatkarīgo zinātnisko literatūru un atsaucamies arī uz Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas Rezolūciju 1815.

 

Portālā Brīvības Platforma Eiropas Parlamenta rezolūcija 1815 iztulkota latviešu valodā (red. piez.) – 

Eiropas parlaments atzīst – skolām jābūt brīvām no bezvadu tehnoloģijām

Mūsu apsvērumi sakrīt ar neatkarīgo speciālistu secinājumiem tie ir tādi, ka piesardzības princips netiek pielietots un ka, ja cilvēki tiek pārmērīgi pakļauti šim elektromagnētiskajam starojumam, netiek nodrošināta iedzīvotāju un jo īpaši bērnu veselība.

Standarts, kuru mērķis ir aizsargāt iedzīvotājus no elektromagnētiskā starojuma iedarbības ņem vērā tikai audu sasilšanas riskus, tā īr (termiskā iedarbība) un turklāt vēl īsa eksperimenta laikā. Šajos standartos nav ņemta vērā atkārtota un/vai ilgstoša iedarbība uz cilvēku, kā arī nav uzskaitītas ne-termiska bioloģiska iedarbība, kas rodas pie ievērojami zemāka starojuma līmeņa.

Esošie standarti nebija paredzēti, lai aizsargātu jaundzimušos, bērnus, pusaudžus, vecāka gadagājuma cilvēkus. Bērniem risks var būt ievērojami lielāks ilgstošas ​​iedarbības kumulatīvās ietekmes dēļ. Viņu smadzenes, orgāni un attīstībā esošie un nenobriedušie audi var būt jutīgāki pret 5G iedarbību, un starojums proporcionāli dziļāk iekļūst viņu orgānos nekā pieaugušajiem.

Daudzi pētījumi (uz šūnām, dzīvniekiem, epidemioloģiskie pētījumi) apstiprina elektromagnētiskā starojuma kaitīgumu.

Šie bioloģiskie efekti ir, piemēram, DNS bojājumi (plīsumi), olbaltumvielu sintēzes traucējumi, spermas izmaiņas, hormonu sintēzes traucējumi. Tiek apzinātas DNS bojājumu sekas, jo īpaši to saistība ar vēža rašanos.

Jaunākie pētījumi ar žurkām, ko 2018. gadā veica divi dažādi neatkarīgi institūti (NTP un Ramazzini), pierādīja, ka elektromagnētiskā starojuma iedarbība palielina audzēju, īpaši smadzenēs, sastopamību.

Pēc tam 2019. gada martā Starptautiskā vēža izpētes aģentūra, 4 gadu laikā ieteica atkārtoti novērtēt šo starojumu klasifikāciju.

2019. gada maijā, Beļģijas Augstākā veselības padome atzinumā par nejonizējošu starojumu, atzina šī starojuma bioloģiskās ietekmes esamību termiskā līmenī; tai skaitā arī ar vēža attīstību (ievērojams un statistiski nozīmīgs smadzeņu gliomu un homolaterālo akustisko neiromu riska palielinājums). Tika konstatēta saikne starp mobilo tālruņu frekvenču elektromagnētisko staru iedarbību un bērnu uzvedības un valodas traucējumu esamību.

Lai gan dažu vēžu veidošanās aizņem vairāk nekā 20 gadus, dažu Eiropas valstu populācijās jau ir palielinājies smadzeņu vēža gadījumu skaits.

Ņemot vērā šos faktus, tas ir nepareizi turpināt apgalvot, ka tas viss neapdraud cilvēka veselību.

5G ieviešanai būs nepieciešams ievērojami paaugstināt standartus kuri jau tā ir pārāk augsti.

 

Vai 5G ir bīstams veselībai?

 

Zinātnieki baidās, ka palielināsies ādas vēzis un acu bojājumi, kas saistīts ar augstāku frekvenču izmantošanu. Kopējais veselības risks tiktu palielināts multiplikatīvi, nevis ieviešot 5G un atceļot 4G, bet visu paaudžu sistēmām darbojoties vienlaicīgi.

Un tas arī būtu pārkāpums saskaņā ar Nirnbergas kodeksu, jo tas galu galā būtu eksperiments ar cilvēkiem bez viņu piekrišanas, bez pārliecības, ka ieguvums sabiedrībai ir lielāks par radīto risku.

Kā ārsti mēs jau novērojam arvien vairāk pataloģiju, dēļ pieaugošās iedzīvotāju pakļaušanas bezvadu elektromagnētiskajam starojumam.

Mēs arī saņemam atsauksmes un tiekamies ar vairāk un vairāk cilvēkiem, kuri cieš no fiziskiem traucējumiem, kas potenciāli saistīti ar elektromagnētiskā starojuma iedarbību, piemēram, miega traucējumi, troksnis ausīs, sirdsklauves, galvassāpes, uzmanības un koncentrēšanās traucējumi, stipras sāpes u.c.

Atsaucoties uz Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas 2011. gada maija Rezolūciju 1815, kā arī saskaņā ar desmitiem ārstu un zinātnieku aicinājumiem visā pasaulē, mēs lūdzam vietējos, reģionālos sabiedrības pārstāvjus un federālās valdības uzņemties savus pienākumus un nepieciešamos pasākumus, lai iegūtu

Likumdošanā noteiktais limits ir tikai 10 W/m2
  • Piesardzības principa piemērošanu, jo īpaši aizsargātu iedzīvotājus jaunākus bērnus, grūtnieces, vecus cilvēkus,
  • moratoriju 5G ieviešanai līdz tiek veikti pētījumi par ietekmi uz veselību;
  • pilsoņu, jo īpaši vecāku, pusaudžu un grūtnieču, informētība par bezvadu ierīču atbildīgu izmantošanu;
  • patiesu aizsargājošo iedarbības standartu noteikšana, pamatojoties uz elektromagnētisko lauku un starojuma ne-termisko un termisko bioloģisko iedarbību,
  • kontroles centra vai simptomu uzskaites organizācijas izveide saistībā ar šo iedarbību.

Ar šo “carte blanche” mēs sasniedzam tūkstošiem ārstu un zinātnieku no visas pasaules, kuri kopš 2000. gada ir pievienojušies vairākkārtējiem aicinājumiem brīdināt iedzīvotājus un politiķus par bezvadu tehnoloģiju draudiem.

Mēs parakstam “Hipokrāta elektrosmoga apelāciju”, lai lūgtu valdību piemērot piesardzības principus, lai pasargātu iedzīvotājus no šīm briesmām.

Apelācijas lapa apskatāma šeit.

Avots
The post Vairāk nekā 1000 Briseles ārsti liek valdībai apturēt 5G ieviešanu appeared first on #MaināmPasauli.

 
Rakstu sagatavoja: Mainām Pasauli
Mainām pasauli news ir neatkarīgo ziņu medijs par svarīgo Latvijā un pasaulē.

Apmeklēt www.mainampasauli.news


Komentāri (1)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook
Vineta Preisa 28. Nov 2020