Vai trešā doza tiešām pasargā?

Ko rāda pēdējie nupat iznākušie dati no Skotijas veselības dienesta? To, ka strauji brūk pēdējais vakcinatoru arguments, jo tur skaidri redzams ka arī trīskārt špricētie nonāk slimnīcās ar to, pret ko viņus tik ļoti dzen špricēties.

Turklāt šī injekciju neefektivitāte pat trīskāršās dozās neattiecas tikai uz jauno mutantu, bet arī uz iepriekšējo Deltu, jo šie dati aplūko laika period no 13.novembra. Public Health Scotland katru nedēļu izlaiž datus par briesmīgo vīrusu, saslimšanu, hospitalizāciju un mirstību, kā arī potes statusu, cik kuram tās bijušas un tas kopā veido visai detalizētu pārskatu pār notiekošo – oficiālie dati paliek oficiālie, bet tas tomēr ir tas, ar ko vispār var operēt, lai kaut ko pierādītu. Tātad pēdējais šis publichealthscotland.scot/publications/covid-19-statistical-report/covid-19-statistical-report-22-december-2021/ ziņojums bija aizvakar, 22.decembrī.

Tur atveram 13to tabulu un šeit lasām to, ka lielākā daļa pozitīvo gadījumu jeb testu laikā no 20.novembra līdz 17.decembrim ir vakcinētie, bet kopš parādījusies atsevišķa sadaļa ar trīskārt špricētiem, tad sāk pieaugt arī tā.

Ziņojumā redzams, ka šajā laikā ir bijuši 31.946 gadījumi starp nevakcinētiem, 7779 starp daļēji vakcinētiem, bet 51102 starp abas dozas saņēmušiem. Un kas pats jautrākais – arī 6945 gadījumi jau starp trīskārši špricētiem. Tātad nevakcinētie šeit sastāda tikai trešdaļu.

Tālāk ir 14tā tabula un tā demonstrē hospitalizācijas statistiku atbilstoši injekcijas statusam.

Arī šeit redzam, ka būsterotie it nemaz nevar izvairīties ne no smagas saslimšanas, ne hospitalizācijas. Te redzams, ka ir bijuši 381 nevakcinēts, 70 daļēji vakcinēts, bet 740 dubultā vakcinēts, kas nonācis slimnīcā – un ir arī 213 trīskārši špricētie. Tātad nevakcinētie ir tikai 27% no slimnīcā nonākušiem, kamēr vakcinētie sastāda 73% un turklāt starp tiem ir trejpotnieki, kurus režīms dzen špricēties tieši ar solījumu, ka viņi nenonāks smagā stāvoklī un nemirs no šīs kaites. Un tad vēl atliek pēdējā svarīgā sadaļa – tabula ar mirstību šai pašā laikā un pa šīm pašām sadaļām. Varbūt trešā doza pasargā vismaz no miršanas?

Izrādās, ka nē, arī šeit vērojams viss tas pats. Tie ir 63 nevakcinēti, 13 daļēji vakcinēti, bet 251 dubultā vakcinēts, kas miruši no tās kaites, pret ko tika vakcinēti, Un ir jau arī 35 gabali trīskārši špricēto. Tātad atkal procentos tas sanāk tikai 17% nevakcinētie pret 83% vakcinētiem. Kopumā ņemot, ja 7 no 10 gadījumi un hospitalizācijas un 8 no 10 mirušiem ir vakcinēti, tad ne tikai dubultā injekcija ir pilnībā izgāzusies, bet ārprātīgā trešās dozas propagandas kampaņa ir vēl lielāks noziegums.

A.Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

10 thoughts on “Vai trešā doza tiešām pasargā?

  1. Some genuinely excellent blog posts on this web site, thank you for contribution. “Once, power was considered a masculine attribute. In fact, power has no sex.” by Katharine Graham.

  2. I’ll immediately grab your rss as I can not find your email subscription link or newsletter service. Do you have any? Kindly let me know so that I could subscribe. Thanks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.