Vācu ārsta pašnāvība jeb protests pret injekciju genocīdu

Vācijā kāds ārsts vārdā Thomas Jendges, pirms dažām dienām izdarījis pašnāvību – par to vēsta vācu medijs Bild. Taču iemesls ir ļoti traģisks – kā var spriest no šīs un vēl citām publikācijām par tēmu, tad tas saistīts ar viņa nevēlēšanos piedalīties Vācijas injekciju genocīdā.

Tomass bija Chemnitz pilsētas klīnikas galvenais ārsts, kas atrodas Flemmingstrasse ielā šajā pilsētā un no tās pašas ēkas jumta viņš arī ir nolecis.  No savainojumiem miris notikuma vietā. Viņam bija 55 gadi un viņš šajā amatā tika apstiprināts nupat nesen, pagājušā gada oktobrī. Tas ir tieši pirms potēšanas programmas uzsākšanas visā pasaulē, arī Vācijā. Šī pilsēta un slimnīca atrodas Austrumu Vācijā un tā ir lielākā šī reģiona municipālā slimnīca.

Par traģisko notikumu paziņojis arī pilsētas mērs Svens Shulze savā mājas lapā, kur paskaidro, ka vēl tikai dienu iepriekš viņi abi esot pārrunājuši drūmo situāciju pilsētā, bet klīnika turpinās strādāt par spīti traģiskajam notikumam.  Bet tas nav viss šajā stāstā – kā vēsta vēl kāds vācu medijs Tag24, tad Tomass ir atstājis arī vēstuli, kuru turklāt lūdzis publicēt pilnā apjomā. No šīm publikācijām izriet, ka šajā vēstulē viņš saka, ka izdarījis pašnāvību tāpēc, lai tā būtu kā piemērs pret potēšanas programmu un nosauc šīs injekcijas par bioloģiskiem ieročiem un visu šo pasākumu par genocīdu un noziegumu pret cilvēci. Vēl kāds spāņu medijs LasRepublicas par šo tēmu raksta, ka vēstule ir diezgan gara un tajā šis ārsts bargi kritizē esošo politiku šī jautājuma sakarā un to, ka valdības nerunā par injekciju bīstamību – nemitīgā melošana par to, ka šīs substances ir drošas un nekaitīgas cilvēkiem, vairs nav bijusi izturama un tas pamudinājis viņu uz šādu, dramatisku rīcību.

Tomass kategoriski nosoda sabiedrības injicēšanu ar eksperimentālu un letālu injekciju, kas patiesībā ir bioloģiskais ierocis, kas radīts un ar ko tiek manipulēts pavisam citiem nolūkiem, nekā tas tiek stāstīts sabiedrībai. Šim ārstam tas ir skaidri redzams genocīds un noziegums, ko viņš arī demonstrē ar savu vēstuli un tālāko rīcību. Attiecībā uz augstāk minēto sarunu ar pilsētas mēru, izriet, ka tas Tomasam ir draudējis viņu atlaist, ja viņš nepakļausies valdības dotajiem rīkojumiem turpināt šo noziegumu un atteiksies potēt slimnīcas pacientus. Tas acīmredzot tad arī ir novedis pie tā, ka viņam vairs neatlika cits ceļš, kā pretoties šai politiskai tirānijai un tas viņu pamudināja spert šādu, traģisku soli, lai pret to protestētu. Tās ir tikai dažas detaļas no šīs vēstules, kas nonākušas atklātībā. Kaut arī Jendges ir norādījis, lai tā tiek publicēta pilnībā, tas ir tieši pilsētas mērs Shulze, kas bloķē šo publikāciju – šobrīd aktīvisti veido grupas un cenšas panākt, lai šī vēstule ir pilnībā pieejama atklātā publikācijā, kā to arī gribēja Tomass Jendges. Viņam palika sieva un dēls.

Tāds stāsts no Vācijas un sāk notikt arī tādas lietas. Vai šāda rīcība bija to vērts, vai varbūt vajadzēja palikt šajā saulē un cīnīties ar citām metodēm, publicēt informāciju, kaut ejot prom no attiecīgā amata – tas, protams, ir jautājums, uz kuru atbildes vairs nebūs. Varbūt tikai šādi notikumi spēj satricināt letarģisko sabiedrību, kas citādi daudz kur padevušies globālistu noteikumiem un nespēj saskatīt, kas patiesībā notiek.

A.Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

2 thoughts on “Vācu ārsta pašnāvība jeb protests pret injekciju genocīdu

  1. Pilnīgas muļķības un kārtējā melu ziņa!
    Palasiet vācu presi, Chemnitz vietējos ziņu un policijas paziņojumus.
    Viņš nevienam un nekādu pēcnāves vēstuli nav atstājis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.