Tūkstošiem ziņojumu par neregulārām mēnešreizēm un reproduktīvās sistēmas disfunkciju kovid “vakcīnu” iespaidā

Kamēr galvenajos medijos pavīd vien klusinātas ziņas par trombiem kā vakcīnu blaknēm, kas turpat pašas sevi atkal atspēko, alternatīvie ziņu kanāli domājošo auditoriju informē jau par to, ka pat vakcīnu ražotāja klīniskie protokoli liecina, ka blaknes sagaidāmas arī vakcinēto kontaktpersonām. Tikmēr mēs šodien padziļināti pieskarsimies ļoti satraucošām tiešām blaknēm, ar ko saskaras vakcinēti cilvēki — reproduktīvās sistēmas traucējumiem.

Tūkstošiem sieviešu visā pasaulē ziņo par traucētu menstruālo ciklu pēc kovid vakcīnas saņemšanas.

Apvienotās Karalistes valdības vakcīnu blakņu uzskaites sistēmā [līdz aprīļa vidum] apkopoti vairāk nekā 2200 ziņojumi par pārmērīgu vai izpaliekošu asiņošanu, aizkavētām mēnešreizēm, vaginālo asiņošanu, spontāniem abortiem un nedzīvi piedzimušiem bērniem.

AK “dzeltenās kartes” vakcīnu blakņu uzskaites sistēmā iekļauti 2233 ziņojumi par “traucējumiem reproduktīvajā sistēmā un krūtīs” pēc AstraZeneca un Pfizer vakcīnu saņemšanas:

Tostarp ir 1465 ziņojumi par blaknēm pēc AstraZeneca, no kuriem:
255 — nenormāla dzemdes asiņošana
242 — neparasti sāpīgas un piebriedušas krūtis
182 — izpaliekošas vai būtiski aizkavētas mēnešreizes
175 — ļoti stipras mēnešreizes165 — vagināla asiņošana
55 — uztūkums, brūce, izsitumi vai strutaini veidojumi dzimumorgānos
19 — vaginālā asiņošana pēc menopauzes iestāšanās
12 — priekšlaicīga jeb “mākslīga” menopauze
Vēl saņemti 768 ziņojumi par blaknēm pēc AstraZeneca, tostarp:
265 — izmaiņas krūtīs, tai skaitā 22 — krūts vēzis un 177 — sāpes krūtīs
134 — neregulāras mēnešreizes
127 — izpaliekošas vai pārāk vieglas mēnešreizes
92 — stipras mēnešreizes
73 — vaginālā asiņošana
5 — vaginālā asiņošana pēc menopauzes iestāšanās
5 — priekšlaicīga jeb “mākslīga” menopauze

Mazāk ziņojumu saņemts par vīriešu reproduktīvās sistēmas traucējumiem. No 170 tādiem ziņojumiem, kas saņemti “dzeltenās kartes” blakņu uzskaites sistēmā, 84 attiecas uz erekcijas traucējumiem/seksuālo disfunkciju, 83 uz sāpēm vai uztūkumu sēkliniekos vai skrotālā, bet trīs vīrieši bija ziņojuši par asinīm spermā (hematospermiju).

ASV vakcīnu blakņu uzskaites sistēmā (VAERS) dokumentētas līdzīgas reproduktīvās sistēmas komplikācijas. Piemēram, ir ziņojumi par divām sievietēm ap 50, kam nācies hospitalizēties milzīga asins zuduma un tam sekojošas anēmijas dēļ. Viena no viņam nomira pēc trim nedēļām.

VAERS līdz aprīļa vidum ziņots par 26 spontāniem abortiem pēc kovid vakcīnām. Kāds grūtnieču aprūpes ārsts Kalifornijā savas pacientes pirmo Pfizer devu aprakstīja kā “embrijam nāvējošu notikumu”; sieviete piedzemdēja to nedzīvu pēc sešām dienām.

Vairumā gadījumu nedzimušo bērniņu nāve reģistrēta tikai kā “dzīvību apdraudošs” notikums vai mātes “hospitalizācija”, kā, piemēram, kādas 35 gadus vecas Ohaio iedzīvotājas gadījumā — sieviete pazaudēja bērniņu tajā pašā dienā, kad saņēma Moderna vakcīnas pirmo devu, lai gan tikko veikts US izmeklējums liecināja, ka bēbītim mātes vēderā nekas nekaiš.

Šajā vietā laikam ir vērts atgādināt, ko pats Pfizer saka par savas vakcīnas lietošanu grūtniecēm (citēju vakcīnas lietošanas instrukciju):

Pieredze par Comirnaty lietošanu grūtniecības laikā ir ierobežota. Pētījumi ar dzīvniekiem neliecina par tiešu vai netiešu kaitīgu iedarbību uz grūtniecību, embrija/augļa attīstību, atnešanos vai postnatālo attīstību (skatīt 5.3. apakšpunktu). Comirnaty ievadīšanu grūtniecības laikā ir jāapsver vienīgi gadījumos, kad sagaidāmais ieguvums pārsniedz iespējamo risku mātei un auglim.”

Uz jautājumiem par viņu vakcīnu ietekmi uz auglību ražotāji Moderna un Pfizer neatbild uzreiz. Kāda e-pasta vēstulē Associated Press decembrī Pfizer pārstāve gan apgalvoja: “Pret mums ir vērsti kļūdaini pārmetumi, ka vakcīnas pret Covid-19 izraisīs neauglību, jo SARS-CoV-2 pīķa proteīnā un kādā placentas proteīnā esot vienāda aminoskābju sekvence. Taču šī sekvence ir pārāk īsa, lai būtu ticams, ka tā varētu izraisīt autoimunitāti.

Katrā gadījumā nav notikuši eksperimenti ar dzīvniekiem nolūkā izpētīt krustenisko reakciju starp kovid vakcīnām, kas mērķē uz pīķa proteīnu, un sincitīnu-1, lai noteiktu, vai cilvēkam var rasties autoimunitāte.

Arī CPV un gripas vakcīnas satur auglību graujošo sastāvdaļu, kas ir AstraZeneca koronavīrusa vakcīnā

Līdz pat šim brīdim nav piedāvāts mehānisms, kā izskaidrot menstruālo ciklu traucējumus vai reproduktīvo orgānu sāpes vīriešiem un sievietēm, un šo ziņu publiska apspriešana ir bijusi niecīga. Taču

polisorbāts 80, ķīmiska viela, kas pēc visām injicētajām devām radījusi novēlotu toksicitāti žurku olnīcām, ir AstraZeneca kovid vakcīnas sastāvdaļa tāpat kā citās vakcīnās, tostarp gripas un CPV (cilvēka papilomas vīrusa) vakcīnās.

2014. gadā Austrālijas ārsti publicēja novērojumus ar vairākām pusaudzēm, kam bija iestājusies priekšlaicīgā menopauzē – fenomens, ko ārsti raksturoja kā “parasti tik retu, ka tikpat kā nezināmu”. Viņi izvirzīja satraucošus jautājumus par dažu HPV vakcīnu sastāvdaļu dokumentētajiem riskiem auglībai, tostarp par polisorbātu-80, minēja nopietnus trūkumus sākotnējos vakcīnas izmēģinājumos un secināja, ka “steidzami nepieciešami papildu pētījumi”.

Laika posmā no 2006. līdz 2014. gadam VAERS tika reģistrēti 48 olnīcu bojājumu gadījumi, kas saistīti ar autoimūnām reakcijām CPV vakcīnas saņēmējiem. Laikā no 2006. gada līdz 2018. gada maijam VAERS reģistrēja ziņojumus par spontāniem abortiem (256 gadījumi), amenoreju (172 gadījumi) un neregulārām mēnešreizēm (172 gadījumi).

Kādā 2020. gada pētījumā par nevēlamu blakņu ziņojumiem VAERS sistēmā secināts, ka ir statistiski nozīmīga saistība starp četrvērtīgo CPV vakcīnu (Gardasil) un priekšlaicīgu olnīcu nepietiekamību, ieskaitot amenoreju, neregulāras menstruācijas un priekšlaicīgu menopauzi.

Bijušā Pfizer viceprezidenta brīdinājums par iespējamo ietekmi uz auglību

Bijušais Pfizer alergologs un imunologs Maikls Jīdens (Michael Yeadon), kura atklātos izteikumus par vakcīnu vispārīgo ietekmi citējām aprīļa sākumā, un vācu plaušu speciālists Volfgangs Vodargs (Wolfgang Wodarg) decembrī uzrakstīja petīciju Eiropas Zāļu aģentūrai (EZA), kurā norādīja uz to, ka jebkura vakcīna pret koronavīrusa pīķa proteīnu, tai placentas audos krusteniski reaģējot ar līdzīgu cilvēka olbaltumvielu, sauktu par sincitīnu-1, var izraisīt grūtniecības zaudēšanu un pastāvīgu sterilitāti sievietēm, kurām vakcinācijas rezultātā rodas autoimūna reakcija pašām uz savu sincitīnu-1.

“Nav norāžu, vai antivielas pret SARS vīrusu pīķa proteīniem darbojas arī kā antivielas pret sincitīnu-1. Tomēr, ja tas tā būtu, tas novērstu arī placentas veidošanos, kā rezultātā vakcinētās sievietes būtībā kļūtu neauglīgas,” ārsti rakstīja savā steidzamajā vēstulē EZA.

Tā kā grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti, tika izslēgtas no vakcīnas izmēģinājumiem, bet sievietes reproduktīvā vecumā tajos iesaistīja tikai tad, ja viņas lietoja farmaceitisko kontracepciju, vēstulē tika piebilsts: “Tas nozīmē, ka

var paiet salīdzinoši ilgs laiks, līdz varētu pamanīt, ka ir radies ievērojams skaits pēcvakcinācijas neauglības gadījumu.”

Apvienotās Karalistes valdība: ‘Nepietiek pierādījumu, lai varētu ieteikt kovid vakcīnas rutīnas lietošanu grūtniecēm’

Par menstruālajām blaknēm arvien vairāk var izlasīt sociālajos medijos, kur simtiem sieviešu ziņojušas par dīvainiem simptomiem vai meklējušas atbildes uz jautājumiem par neregulārām mēnešreizēm pēc koronavīrusa vakcīnu saņemšanas.

Mediju attiecību menedžere Fiona Kuksone (Fiona Cookson) no AstraZeneca Lielbritānijā sacīja, ka uzņēmumam neesot oficiālas atbildes par reproduktīvajām sūdzībām un ka Lielbritānijas valdības Zāļu un veselības aprūpes produktu pārvaldes aģentūra (MHRA) drīzāk esot atbildīga par šādu blakņu uzraudzību, nevis vakcīnas ražotājs.

Apvienoās Karalistes SARS-CoV-2 vakcīnas Zaļā grāmata, ko raksturo kā “svarīgu ceļvedi AK sabiedrības veselības profesionāļiem, kas veic vakcinēšanu”, mēnešreizes piemin, tikai lai konstatētu, ka “rutīnas jautājumi par pēdējām mēnešreizēm un/vai grūtniecību nav nepieciešami, pirms piedāvā vakcīnu.

“Tāpat kā lielākajai daļai farmaceitisko produktu, arī Covid-19 vakcīnām klīniski pētījumi grūtniecības laikā nav veikti,” teikts vakcīnas Zaļajā grāmatā. Tāpat kā citām vakcīnām, vakcīnas licencēšanai vai ārkārtas lietošanas atļaujas saņemšanai nav nepieciešama tās ilgtermiņa ietekmes izpēte uz auglību vai vēža šūnu attīstību.

Zaļajā grāmatā teikts, ka “Pfizer BioNTech, Moderna un AstraZeneca vakcīnu attīstības un reproduktivitātes testēšana dzīvniekiem nav radījusi nekādas bažas”, “vakcīnas, kurās izmantoti adenovīrusu vektori, līdzīgi tiem, kas ir AstraZeneca Covid-19 vakcīnā, ir plaši izmantotas, lai vakcinētu sievietes pret Ebolas vīrusu” un “vakcīnu izmēģinājumiem grūtniecības laikā vēl ir jāseko.”

“Lai gan pieejamie dati neliecina par kaitējumu grūtniecībai, nav pietiekamu pierādījumu, lai ieteiktu Covid-19 vakcīnas rutīnas lietošanu grūtniecības laikā,” teikts AK valdības bukletā. Taču praksē parasti iesaka poti saņemt, balstoties uz bieži vien nepamatoto pieņēmumu, ka ‘tās ieguvumi atsvērs riskus’.

Šīs eksperimentālās vakcīnas iegūšana ir neprāts, ja esat jauna sieviete

Dr. Simona Golda (Simone Gold) no “Amerikas vadošajiem ārstiem” (America’s Frontline Doctors AFLDS) uzsvēra to vakcīnu eksperimentālo raksturu, kam ārkārtas lietošanas atļauju piešķīrusi tikai ASV Pārtikas un zāļu pārvalde, un kam turpinās III fāzes klīniskie pētījumi.

“Mēs zinām, ka izdzīvošanas rādītājs [saslimstot ar Covid-19] sievietēm reproduktīvā vecumā un bērniem ir ārkārtīgi augsts, saskaņā ar SPKC datiem pārsniedzot 99,98 % pat bez ārstēšanas, un noteikti bez jauna un nepārbaudīta bioloģiska līdzekļa, kas joprojām ir pieejams tikai saskaņā ar ārkārtas lietošanas atļauju kā izpētes ārstēšanas līdzeklis,”, Golda teikusi e-pasta paziņojumā LifeSiteNews. Izmantojot vienkāršu loģiku riska novērtēšanai, lēmums par jebkādas eksperimentālās kovid vakcīnas piešķiršanu grūtniecei būtu ārkārtīgi neapdomīgs.”

Vēl pirms gada grūtnieces un sievietes, kas plānoja grūtniecību, atturējās ēst tunci, jo tajā ir dzīvsudrabs, vai ieņemt tailenola tableti; tagad viņas ļauj sevi pierunāt veikt eksperimentālas injekcijas.

“Vēlme palikt stāvoklī ir nepārvarama. To nevar aizstāt ar kaut ko citu. Ar to nedrīkst spēlēties,” Golda sacīja Mišelai Malkinai intervijā šā gada februārī. “Notikumu kaskāde, kam jānotiek sievietes ķermenī, lai iestātos grūtniecība un lai saglabātu grūtniecību visu tās dabisko laiku, ir neticami sarežģīta. Tāpēc ārsti un zinātnieki aizvien ir izslēguši grūtnieces no klīniskiem pētījumiem, jo mēs vienkārši sīkumos nepārzinām to, ko mēs nezinām.”

“Ir vājprāts potēties ar šo eksperimentālo vakcīnu, ja esat jauna sieviete,” sacīja Golda. “Es pilnībā aizliegtu visām jaunām sievietēm saņemt šo vakcīnu, un ir ļoti neētiski, ja kāds ārsts to piedāvā jebkurai jaunai sievietei.”

Tulkojusi un sagatavojusi L. Tjuniņa.

Avots: www.lifesitenews.com/news/thousands-of-women-report-hemorrhaging-reproductive-dysfunction-miscarriage-after-corona-shots

Ziņu vietne LifeSiteNews ir izstrādājuši atsevišķu informācijas lapu par Covid-19. To var aplūkot šeit.

Tūkstošiem ziņojumu par neregulārām mēnešreizēm un reproduktīvās sistēmas disfunkciju kovid “vakcīnu” iespaidā

www.maināmpasauli.news

89 thoughts on “Tūkstošiem ziņojumu par neregulārām mēnešreizēm un reproduktīvās sistēmas disfunkciju kovid “vakcīnu” iespaidā

 1. Oh my goodness! Awesome article dude! Thank you, However I am experiencing issues with your RSS.

  I don’t know why I cannot join it. Is there anybody else getting similar RSS problems?
  Anybody who knows the solution can you kindly respond?
  Thanks!!

 2. Hello there, just became alert to your blog through
  Google, and found that it is truly informative.
  I’m going to watch out for brussels. I’ll be grateful if you continue
  this in future. A lot of people will be benefited from your writing.
  Cheers!

 3. Do you have a spam issue on this site; I also am a blogger, and I
  was curious about your situation; we have created some
  nice methods and we are looking to exchange methods with others, be sure to shoot me an email if interested.

 4. Excellent blog! Do you have any tips and hints for aspiring writers?
  I’m planning to start my own blog soon but I’m a little lost on everything.
  Would you propose starting with a free platform like WordPress or go for a paid option? There are so many
  choices out there that I’m totally overwhelmed .. Any
  tips? Thanks a lot!

 5. Howdy I am so glad I found your blog, I really found you by accident, while I was looking on Google for something else,
  Nonetheless I am here now and would just like to say thank
  you for a tremendous post and a all round thrilling blog (I also love the theme/design), I don’t have time to read through it all at the moment but I
  have saved it and also added your RSS feeds, so when I have time I will be back to read
  a great deal more, Please do keep up the fantastic jo.

 6. Hi would you mind letting me know which web host you’re utilizing?
  I’ve loaded your blog in 3 different internet browsers and
  I must say this blog loads a lot faster then most. Can you suggest a good hosting provider at a reasonable price?
  Thanks a lot, I appreciate it!

 7. Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point.
  You definitely know what youre talking about,
  why waste your intelligence on just posting videos to your weblog
  when you could be giving us something enlightening to read?

 8. Hey! This is my first visit to your blog! We are a group of volunteers and starting a new project in a community in the same niche.
  Your blog provided us valuable information to
  work on. You have done a outstanding job!

 9. Thank you for the sensible critique. Me and my neighbor were just preparing to do some
  research on this. We got a grab a book from our area library but I think I learned more from this post.
  I’m very glad to see such excellent information being shared freely out there.

  Feel free to visit my website; Niagara XL Reviews (librarius.main.jp)

 10. Aw, this was an extremely good post. Spending some time and actual effort to generate a very
  good article? but what can I say? I hesitate a lot and don’t manage to get nearly anything done.

  My blog :: Rhino Spark Pills Review (Kathaleen)

 11. You really make it seem so easy with your presentation but I find this topic to
  be actually something that I think I would never understand.
  It seems too complex and extremely broad for me.
  I am looking forward for your next post, I will try to get the hang of it!

  Feel free to visit my web page: Eggplant Explosion Male Enhancement;
  Julie,

 12. It?s nearly impossible to find knowledgeable people
  in this particular subject, but you sound like you know what you?re
  talking about! Thanks

  My website Viag Rx Male Enhancement – hltkd.tw,

 13. Hey there, I think your blog might be having browser compatibility issues.
  When I look at your blog site in Opera, it looks fine but
  when opening in Internet Explorer, it has some overlapping.
  I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, terrific blog!

 14. Thanks on your marvelous posting! I certainly enjoyed reading it, you can be a
  great author.I will make sure to bookmark your blog and will eventually come back at some point.
  I want to encourage that you continue your great work, have a nice evening!

  Here is my webpage – Bodycor Keto Review

 15. Do you have a spam issue on this site; I also am a blogger, and I was curious about your situation; many of us have created some nice methods
  and we are looking to trade methods with other
  folks, please shoot me an email if interested.

  Here is my webpage: VitaSilk Review

 16. hello there and thank you for your info ? I have certainly picked up anything new from right
  here. I did however expertise some technical points using this website, as I experienced to reload the website
  lots of times previous to I could get it to load correctly.
  I had been wondering if your web hosting is OK?
  Not that I’m complaining, but slow loading instances times will
  often affect your placement in google and can damage your quality score
  if ads and marketing with Adwords. Well I am adding this RSS to my
  email and can look out for much more of your respective interesting content.
  Make sure you update this again soon.

  Feel free to surf to my web site – Muama Translator

 17. I just could not leave your site before suggesting that I
  extremely loved the usual information an individual supply to your
  visitors? Is going to be back steadily to check out new posts

  Feel free to visit my site – lpe88 kiosk download (pussy888sg.com)

 18. We’re a group of volunteers and opening a brand new scheme in our community.

  Your site provided us with valuable info to work on.
  You have done a formidable task and our whole neighborhood can be grateful to you.

  Take a look at my web page; rollex11 slot – xe88sg.com

 19. Hi there! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some
  targeted keywords but I’m not seeing very good gains.
  If you know of any please share. Thank you!

 20. Wow that was odd. I just wrote an very long comment but after I clicked submit my comment didn’t appear.
  Grrrr… well I’m not writing all that over again. Anyways, just wanted to
  say superb blog!

  Also visit my homepage … download 918kiss plus
  [Tyrone]

 21. Hmm is anyone else encountering problems with the pictures
  on this blog loading? I’m trying to figure out if its a problem on my end or if it’s the blog.
  Any suggestions would be greatly appreciated.

  Feel free to surf to my web-site :: Viag Rx

 22. Great article! That is the kind of information that
  should be shared across the web. Disgrace on the seek engines for not positioning this publish higher!
  Come on over and talk over with my site . Thank you =)

  Also visit my web site; greatwall99 android download (Delila)

 23. When I initially commented I appear to have clicked the -Notify me
  when new comments are added- checkbox and from now on whenever a comment is added I receive four emails with the
  exact same comment. Perhaps there is a way you
  can remove me from that service? Many thanks!

  Also visit my webpage; Kodo Detox Review

 24. This is the perfect webpage for anybody who really wants to find out about this topic.
  You realize so much its almost hard to argue with you
  (not that I actually will need to…HaHa). You certainly put a new spin on a
  topic that’s been discussed for decades. Wonderful stuff, just
  excellent!

  My web page www wm casinoapk

 25. Attractive section of content. I just stumbled upon your site and
  in accession capital to assert that I get actually
  enjoyed account your blog posts. Any way I’ll be subscribing to
  your feeds and even I achievement you access consistently rapidly.

  My site – mega888 for ios (mega888-my.com)

 26. I loved as much as you’ll receive carried out right here.
  The sketch is attractive, your authored material stylish.
  nonetheless, you command get bought an nervousness over that you wish be delivering the following.
  unwell unquestionably come more formerly again as exactly the same nearly a lot
  often inside case you shield this hike.

  Here is my website: Naked CBD Potluck Gummies

 27. Hey! This post couldn’t be written any better! Reading through this post reminds me of my old room mate!
  He always kept chatting about this. I will forward this article to him.
  Fairly certain he will have a good read. Thanks for sharing!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.