Trīs futbolisti krīt ar sirdi nedēļas laikā

Tas kļūst aizvien uzkrītošāk – neparastais sirds problēmu pieaugums sabiedrībā un īpaši labi to var redzēt uz sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem un arī sportistiem, kas pēdējā laikā ļimst kā mušas. Kas tad īsti notiek?

Un tā turpinās acīmredzamais – neticamais, jeb režīma un mediju noliegtā injekciju iedarbība. Pēdējās dienās pēc injekcijas aizgāja latviešu komponists Mārtiņš Brauns, par kura apstākļiem slimnīcā var uzzināt tikai no ‘viltus ziņu’ izplatītājiem, kuri vēsta par to, ka viņu tur vispār 2 nedēļas neārstēja, kā pienākas, bet iemeta brīnumvīrusa palātā un arī viss tas stāsts ir gana traģisks, kāpēc vispār viņš salūza un piekrita špricēties, jo esot solītas valsts dotācijas koncertiem un tamlīdzīgi.

Arī citviet pasaulē turpinās pazīstamu cilvēku krišana ar sirdi un futbolistu pulciņam pievienojies vēl viens – tas notika trešdienas Čempionu līgas spēlē starp Madrides Real un moldāvu klubu Sheriff Tiraspol. Tas bija šī kluba spēlētājs Adama Traoer, kas nokrita, saķēris krūtis – tas ir spēlētājs no Mali un pēc kādas spēles epizodes 77.minūtē šis 26 gadus vecais sportists pēkšņi sajutās nelāgi un bija spiests nogulties zemē un viņam bija vajadzīga mediķu palīdzība. Par to raksta britu prese – tālākās darbības bija centieni dabūt viņu pie sajēgas ar ožamo spirtu, bet nācās viņu vest prom no laukuma. Viņa klubs vēl nav nācis klajā ar oficiālu paziņojumu, kāpēc šī problēma radās, par to neraksta arī prese, bet mums taču ir veselais saprāts, lai redzētu to, kas notiek un šie profesionālie sportisti gandrīz visi ir sašpricēti.

Un šogad ir sācies neparasti liels viņu kritums tieši ar sirds problēmām – tas pats medijs te atkal atgādina par līdz šim lielāko futbola zvaigzni Sergio Aguero, kam jau ir diagnosticēta sirds aritmija nesenā Barselonas kluba spēlē un patreizējais stāvoklis liecina par vismaz 3 mēnešiem ārpus laukuma – kas zina, kādā stāvoklī sirds vēl būs pēc tam. Bet vēl šonedēļ līdzīgas nedienas jau piemeklējušas vēl kādu britu futbolistu – tas ir Sheffield United spēlētājs Džons Fleks, kas tieši tāpat nokrita laukumā otrdienas Anglijas pirmās divīzijas jeb Championship spēlē ar Reading klubu. Tas bija otrajā puslaikā un šis 30 gadus vecais sportists tika nogādāts Karaliskajā Berkšīras slimnīcā. Bet sākās tas viss jau 2020 gada decembrī, kad nokrita Dānijas izlases spēlētājs Kristians Eriksons, tad vēl pagājušā mēnesī tas pats piemeklēja Islandes izlases spēlētāju Emilu Palsonu.

Savukārt vēl jaunāka ziņa vēl pēc minētā Traore negadījuma ir Anglijas kluba Wigan spēlētājs Charlie Wyke, kas arī nonāca slimnīcā pēc problēmām ar sirdi laukumā un tas notika ceturtdien. Vienas nedēļas laikā tie ir trīs ar sirdi nokrituši diezgan augsta profila spēlētāji, vismaz futbola cienītāju aprindās, bet turpat cits britu medijs The Telegraph raksta, ka ‘zinātne’ joprojām noliedz tādu sazvērestību, kā visu šo notikumu saistību ar injekcijām. Nu protams, tas viss ir sakritība un vainīgas ir klimata pārmaiņas. Tomēr notiekošais profesionālajā sportā liek saprast, ka nav tās lietas tīras, nu nav.

A. Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

6 thoughts on “Trīs futbolisti krīt ar sirdi nedēļas laikā

 1. خرید پیج اینستاگرام
  مای ممبر شما را به خرید و فروش اکانت اینستاگرام با
  قرارداد رسمی دعوت میکند .
  میتوانید با ما بهترین اکانت های اینستاگرام را داشته باشید و بتوانید
  راه چند ساله را یک شبه طی کنید .

  اگر مطالب زیر را دنبال کنید ما
  به شما خواهیم گفت که چرا خرید اکانت اینستاگرام میتواند
  برای توسعه کسب وکار شما تاثیر بسزایی در راه اندازی و فروش محصولات یا خدمات داشته باشد .
  ما اکانت اینستاگرام را در قالب قرارداد شرکتی به شما تحویل خواهیم داد و در صورت تمایل میتوانید
  از پکیج های تبلیغات در اینستاگرام وافزایش فالوور با تعهد فروش ما بهره مند شوید .
  همراه ما باشید با کلیاتی از آنچه
  که باید درباره خرید پیج اینستاگرام بدانید .
  مای ممبر هر روز برای شما عزیزان تجربیات خود در خرید و فروش پیج اینستاگرام را مطرح میکند .
  خواهشمندیم این نکات را که با مطالعه نمایید.

  Here is my homepage – خريد پيج

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.