Tiešraide no 11. novembra krastmalas. 12.12.2020

Pasākuma apraksts:
Šo sestdien, 12. decembrī pulksten 12.00 Rīgā, 11. novembra krastmalā 9 norisināsies tautas sapulce par nesamērīgo ierobežojumu, ārkārtas stāvokļa un plānotās masveida vakcinācijas atcelšanu valstī. Divi skatuves krēsli būs atvēlēti uz debatēm uzaicinātajiem Valsts prezidentam Egilam Levitam un premjeram Arturam Krišjānim Kariņam. Protestā pulcēsies visu Latvijas reģionu iedzīvotāji, populāri mūziķi un viedokļa līderi.
“Skaidrs, ka vakcinācija plānota kā šantāža. Tas kategoriski nav pieļaujams, tāpēc visiem mums – tautai – jāceļas kājās, jo demokrātija ir apdraudēta,” uzsver viens no organizatoriem – uzņēmējs Jānis Pļaviņš. Viņš norāda, ka šī būs miermīlīga sapulce, uz kuru ikviens aicināts nākt ar mīlestību ar cieņu, taču vienlaikus – arī ar lielu uzstājību un izturību, esot gataviem būt skaļiem: ar katliem, bungām, auto signalizēšanu.

“Esam izsūtījuši pavēstes ierasties uz tautas nopratināšanu Valsts prezidentam Egilam Levitam un Ministru prezidentam Arturam Krišjānim Kariņam. Sagaidām demokrātiskas debates, jo ir virkne neatbildētu jautājumu. Absolūtais vairums valsts iedzīvotāju ir pret piespiedu vakcināciju; ja tā netiks atcelta, varas kapitulēšana ir laika jautājums,” pārliecināts J. Pļaviņš.

Klātienē apmeklēt tautas sapulci aicināts arī iekšlietu ministrs Sandris Ģirģens, un likumsargiem šajā izšķirošajā laikā tiek lūgts nostāties tautas pusē. Ir zināms, ka absolūti lielākā daļa policistu un drošības dienestu atbalsta šo protestu. Policistiem pirmajiem tiek draudēts ar piespiedu vakcināciju kā šantāžu saglabāt darbu.

“Šī sapulce ir radusies no tautas, nav konkrētu līderu, nav viena finansētāja. Vairs nedrīkst klusēt! Ceļamies un runājam!”

vēsta sapulces uzsaukums. Rīkošanā piedalās cilvēki no dažādām organizācijām, atšķirīgu profesiju un politisko uzskatu pārstāvji.