Tici zinātnei – vegānā un karstumizturīgā pote ar zemādas implantu

Atcerieties, kā sākotnēji Pfizer un Moderna švakcīnām bija noteikta uzglabāšanas temperatūra līdz par -70? Jo RNS sekvence citādi esot trausla un var izjukt. Tad pamazām tas pieklusa un regulatori izdomāja, ka saskaņā ar kompāniju ‘jaunajiem datiem’ švakcīnas var uzglabāt arī daudz zemākās temperatūrās.

Tagad var šļircināties izbraukumos, vasarā ar parasto ledusskapi.

Bet tas jau nav viss – no minus 70 jādabū injekcijas, kas var izturēt arī karstumu. Nošpricēt visus par katru cenu – šo uzstādījumu praktiski nevar realizēt, ja injekcija jāglabā kaut kādā aukstumā, tā kā liela daļa pasaules iedzīvotāju dzīvo arī tropiskajos apgabalos un tur ir karstums cauru gadu.

Talkā nāk Kalifornijas Universitātes pētnieki, kas izstrādājuši švakcīnu, kam karstums nekaitēs. Turklāt tā būs vegānā švakcīna – tā kā daudzi pretinieki vadās pēc apsvēruma, ka tajās ir abortētu bērnu cilmes šūnas, tad šīs būšot no augiem vai baktērijām.

Tām nevajadzēs pat ledusskapi. Peļu eksperimentos tās arī spējot uzrādīt kaut kādas antivielas un tad jau drīzumā jāgaida eksperimenti arī uz cilvēkiem – ja tas viss būs sekmīgi, tad vakcinātori šīs injekcijas gaida kā risinājumu, kas palīdzēs veikt globālo nošpricēšanu, tā kā šeit atkrīt loģistikas problēmas ar ledusskapjiem un tās var krāmēt kastēs kaut Āfrikā un izmantot uz vietas.

Par jaunajām brīnumpotēm raksta 7.septembra Journal of the American Chemical Society

Šobrīd izstrādē atrodas divi šādi injekciju prototipi. Viens ir veidots no augu vīrusa, ko sauc par cowpea jeb sparģeļpupiņu mosaic vīrusu – angliski tam ir tāds apzīmējums. Otrs ir veidots no bakteriofāga ar nosaukumu Q beta.

Abām potēm ir līdzīga recepte. Potnieki izmantoja šīs pupiņas un E. Coli baktēriju, lai izaudzētu miljoniem šī vīrusa un baktēriju kopijas apaļas formas nanodaļiņu veidolā. Tad viņi savāca šīs nanodaļiņas un pievienoja tur to pašu pīķa proteīnu – gala produkts izskatās kā vīruss un imūnsistēma to atpazīst – process ir tieši tāds pats, kā ar visām citām šīm švakcīnām, kad atkal organismā tiek ievadīts sintētiskais pīķa proteīns un tad sākas organisma uzbrukums tam.

Bet šeit ir vairākas priekšrocības – šīs var saražot vēl lētāk un vairāk un šīs bakteriofāgu nanodaļiņas ir noturīgas arī augstās temperatūrās jeb plusos. Arī piegādes sistēma šeit būs cita – tās ir nevis adatas, bet īpaši implanti, ko injicē zem ādas un tad ‘vakcīna’  pamazām izdalās organismā mēneša laikā un tas jādara – vismaz pagaidām – tikai vienu reizi. Turklāt šo plāksteri cilvēks var injicēt sev pats, nevajag pat apmeklēt ārstus.

Tās varēs sūtīt pa parasto pastu, cilvēkam pat nekur nebūs jāiet un jāriskē satikties ar kādu – priecājas Jon Pokorski, nanoinženierijas profesors San Diego Jacobs Inženierijas skolā, kurš izstrādā šo plāksteru tehniku.

Vēl viņi to sauc par plug and play tehniku – agrāk tā dēvēja ierīces, ko iesprauž datorā bez īpašas instalācijas – kā pele vai klaviatūra. Tagad tādas būs arī švakcīnas un katrs varēs pats sev iestiprināt plāksteri ar pīķa proteīna dozu, ko globālisti grib dabūt katrā cilvēkā par katru cenu.

Diez, kas tas varētu būt?

A Vasiļevskis

🌍Ziņa telegram: t.me/brivibasplatforma/1425

www.mainampasauli.news

4 thoughts on “Tici zinātnei – vegānā un karstumizturīgā pote ar zemādas implantu

 1. Howdy fantastic blog! Does running a blog like this take a large amount of work?
  I’ve no expertise in computer programming but I was hoping to
  start my own blog in the near future. Anyway, if
  you have any ideas or tips for new blog owners please
  share. I know this is off subject nevertheless I just
  had to ask. Thanks!

  My homepage cbd living gummies vegan

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.