Tehnogēnā maģija – jau piedzimstot

Ja esat dzimis modernajā slimnīcā, tad jau esat saskāries ar ļoti dziļu traumu, kas atstāj sekas uz visu dzīvi. Un tā paliek nezināma, nemanāma, iekams mēs to apzināmies.

Ja esat dzimis slimnīcā, tad tas notika, mātei guļot. Tā ir nedabiska poza un tā ir pret gravitāciju. Jūs esat dzimis, cīnoties ar to, nevis ļaujoties Zemes ietekmei.

Tad Jūs tikāt pakļauts traumējoši spilgtai mākslīgai gaismai, kas spēj apdedzināt mazuļa redzi, pat aizvērtām acīm.

Jūs pirmo reizi turēja rokās cilvēks, kas to vairs nekad nedarīs – svešs sanitārs vai medicīnas darbinieks. Enerģētiskā līmenī tās ir pirmās vibrācijas, ko sajūt mazulis un tas atstāj sekas uz ģenētisko kodu. Pirmajai savu bērnu rokās ir jātur tikai mātei.
Jums priekšlaicīgi tika pārgriezta nabassaite, kas ir dzīvības un barības avots. Jums varēja tikt traumēts arī Atlanta skriemelis, pie neuzmanīgas apiešanās.

Un tad notika pats nelāgākais – Jūs tikāt piereģistrēts dokumentā, kas tiek izmantots monetizācijai un nodrošina atbilstošu statusu Romiešu vergu tiesībās. Tas ir tehnomaģijas rituāls.

Viss šis seko cilvēkam ar dvēseli visu dzīvi un tas ietekmē domas, ieradumus, impulsus, emocijas, sajūtas un arī prāta spējas – ja vien tas netiek nomainīts ar vēl spēcīgākām programmām dzīves laikā.

Iznāk tā, ka šajā greizajā pasaulē mēs jau tiekam iemesti caur izkropļojumiem un manipulācijām, piesaistīti duālai sistēmai no dzimšanas brīža, no pirmajām dzīves sekundēm. Droši vien tāpēc bērni tā kliedz, nākot pasaulē šādā veidā.


Kā tas viss notika tālā senatnē, kad ļaudis vēl dzīvoja saskaņā ar Mātes Dabas ritmiem?


Mums stāsta, ka esot bijusi šausmīga mirstība un mātes laidušas bērnus pasaulē kā no konveijera, lai tikai kāds izdzīvotu – tā tas notiek šobrīd nabadzīgajās valstīs. Bet runa ir par ko citu – tie ir mākslīgi radīti apstākļi, bads un nabadzīga kā politika. Oficiālā vēsture ir viena lieta, bet pavisam cita ir tā, par kuru netieši liecina daudzie artefakti, milzu celtnes, neiespējami grandiozā arhitektūra un tehnoloģijas, ar kādām strādājuši senie arhitekti – tie ļaudis ir bijuši pavisam kas cits gan auguma, gan tehnoloģisko iespēju ziņā.

Modernie dzemdību nami un visa šī mitoloģija par tumšajiem viduslaikiem ir pavisam jauna teorija. Kā tas ir, dzīvot kopā ar planētas ritmiem un kas ir modernā medicīna, kurā svarīgs ir tikai slims cilvēks, jo tas nes peļņu, to šobrīd var sev atklāt tikai katrs pats, to nekur skolās nemāca.


Lai sakārtotu sevi, ir jāsāk ar šo traumu izdzēšanu un sevis enerģētisku atvienošanu no šīm sistēmām, naudas kontroles un citām matricēm, kas biezā slānī mūs apņem un padara atkarīgus no tām – tam sākums ir šis ieraksts, personas kods un viss pārējais. Tam seko vakcinēšana, kristīšana un tie visi ir rituāli, kam ir ļoti būtiskas sekas un kas pilnībā izmaina visu to sākotnējo scenāriju, kāds dvēselei varēja būt paredzēts, ierodoties šeit.

Tas viss arī ir iemesls, kāpēc tik daudzi cilvēki nekad nespēj ne saprast savu dzīves jēgu, ne sadzirdēt šīs augstākās atziņas, ne realizēt to, kapēc te ir atnākuši. Tā vietā tiek bezjēdzīgi nodzīvota dzīve karmas ritenī, uzturot šo sistēmu ar savu dzīvības un prieka enerģiju, kas tiek atsūknēta tāpēc, ka pastāv šie ieraksti smalkajos plānos, ka cilvēks ir baterija un nekas vairāk. Un tāpēc pirmais, kas jādara, ir tas jāapzinās un jāizsaka noteikti nodomi, kas šīs programmas izdzēš smalkajos plānos un tad tam ir efekts arī fiziskajās sajūtās, notikumos un turpmākājā scenārijā.

Tāds ir darbs ar sevi, lai vispār varētu domāt par ieešanu jaunās vibrācijās, citā pasaulē un izmainīt to – jo to var izdarīt tikai esot ārpus tās, ne sēžot šai purvā.

One thought on “Tehnogēnā maģija – jau piedzimstot

  1. Vai var vibrēt pa vecam? Man tā bija labi(: bet kas ir karmas ritenis. Tad sanāk ka es neko nemāku un līdz šim indiešuprāt esmu slikts cilvēks…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.