Šprice un izglītības līmenis

Vakar galvenais melu rupors tvnet publicēja savu kārtējo sabiedrības šķelšanas un kādas iedzīvotāju grupas noniecināšanas rakstu. Šī tendence vērojama jau krietni sen un tā ir viena no Dallesa doktrīnas idejām – padarīt režīma oponentus par muļķiem.

Protams, ka viens no veidiem, kā to izdarīt, ir tieši šāds. Šajā gadījumā runa ir par tiem, kuri labprātīgi špricējas, tic tam, ka valdības ir labas un Farma domā nevis par miljardiem pāri līķiem, bet par viņu veselību. Un par tiem, kas tā nedomā un atsakās pakļauties Farmas un režīma kopējam teroram pret mūsu veselību.

Tiek postulēts, ka ‘zinātnei netic’ tieši tie ar zemāko izglītību un nelieliem ienākumiem un to parāda Latvijā veiktā aptauja. Uz cik cilvēkiem? Kādi pāris tūkstoši, tas LV mērogā ir normāla aptauja. Lai salīdzinātu šos datus ar notiekošo pasaulē, ir vajadzīgs kaut kas vēl un tas ir nesenais Karnegi universitātes pētījums tieši par šo pašu tēmu, bet tajā tika aptaujāti 5 miljoni amerikāņu, kas ir daudz vairāk, kā LV iedzīvotāju kopā.

Un tagad varam salīdzināt šos pētījumus. Redzam interesantu lietu – lielajā aptaujā veidojas U veida līkne, kur sākotnēji izskatās, ka patiešām vairāk švakcīnai pretojas mazāk izglītotie, bet tālāk seko kaut kas cits – šī pretestība palielinās un ir pat lielāka pašā augstākajā izglītības līmenī. Doktora grādus ieguvušie un profesoru amatos esošie, kā izrādās, ir vēl skeptiskāk noskaņoti, kā pamatizglītību ieguvušie.

Latvijas datos tādas tendences nav, vai arī tā ir nepateikta – varbūt mums vienkārši nav tik daudz šāda līmeņa doktoru, vai arī viņiem to neviens neprasīja.

Ko tad nozīmē šī tendence? Galvenais secinājums, protams, prasās pats no sevis – tieši augstāk izglītotie saprot vairāk, kas notiek un atsakās no tādas šprices. Bet tas ir pats augstākais izglītības līmenis, kurā muļķu tiešām vairs nevar būt.
Kas attiecas uz šo vidējo līmeni, kas it kā skaitās augstākā izglītība, vidusskola un augstākā izglītība – nopirkts diploms nenozīmē izglītību un neskaitāmi saštancētie bakalauri nenozīmē saprāta spējas. Tas ir katra individuālais apziņas ceļš, kā līdz tādam nonākt.

Ja ņem vērā to, kas vispār ir izglītības sistēma šodien, ko tā ražo un kādas sistēmas skrūvītes no tās nāk ārā, tad šis pētījums ir jāinterpretē pavisam citādi. Tieši tie, kuri mazāk ar to saskārušies un kam vēl nav izskalotas smadzenes, šobrīd vairāk spēj vadīties pēc iekšējās intuīcijas un ieklausīties organismā, nekā tie, kuri saņēmuši savus papīrus Rokfellera medicīnā, kas no paša sākuma ir izskaudusi visu dabisko, aizstājot ar sintētiku un Farmu.

Tieši šis klans ir radījis to monstru, kas ir lielā Farma šodien, kas ir astoņkājis ar taustekļiem visu valstu valdībās un organizācijās, kā arī izglītības sistēmā. Tāpēc taču mēs redzam, ka Rokfelleru fonds sponsorē un piedalās visā, kas saistās ar kovid histēriju un pasaules transformāciju, izmantojot to.

Ja uz to paskatās šādi, tad redzamie dati nozīmē pavisam ko citu. Vienkāršā tauta jau nekad nepelna lielu naudu, jo to pie šībrīža sistēmas var dabūt, tikai esot tai pietuvināts vai vienkārši nozagt – šajā sakarā izmantot to kā argumentu, sasaistot kopā ar zemu izglītības līmeni ir ne vien nekorekti, bet atklāti ciniski. Vēl jo vairāk tāpēc, ka piedāvāt virtuli, aliņu vai simts dolārus par šprici, ar ko nodarbojas vakcinatori nu nekādi neliecina par viņu augstām domām par pievilināmo baru.

Šajā sistēmā nav izglītības – tā ir prece, tas ir pakalpojums, ko jāpērk par lielu naudu un pat kredītā. Vai skolā māca to, kā tiek pārvaldīta sistēma, kā strādā banku kartelis, kādi nosacījumi ir reālajā politikā, kas ir blatu sistēma, kā strādā ‘otkati’ un viss pārējais.

Vai tur māca vismaz to, kā audzēt pašiem savu pārtiku, permakultūru, veidot pašpietiekamu saimniecību? Varbūt tur var iemācīties patieso planētas vēsturi, kā iegūt enerģiju un izvairīties no globālistu kontroles?
Neko tur tādu nemāca. Tieši otrādi, tur māca iekļauties un būt paklausīgam sistēmas uzgrieznītim. Un tagad piekļuve tam ir tikai ar QR kodu vai nebeidzamiem testiem uz viltus vīrusu ar viltus testu, par kuru tā izgudrotājs tika skaidri izteicies, ka tas nav tam domāts. Tā arī ir visa ‘augstā izglītība’

Es nekad neesmu skolai ļāvis jaukties manā izglītībā /Marks Tvens/

A.Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.