Šprice katru gadu arī britiem

Arī briti saņem savu priecas vēsti – vārgākajiem būšot jāsaņem pote katru ziemu – tā pirms dažām dienām paziņoja valdības ministri un viņu zinātnieki.

Dakters Mike Tildesley, viens no SAGE komitejas vīrusa afēras modelētājiem paziņoja, ka tas visticamāk cirkulēs vēl vairākas desmitgades, tāpat, kā parastā gripa.

Līdz ar to pastāv iespēja, ka katru gadu mums būs jādodas pēc savām kovid potēm tāpat, kā daudzi to dara ar gripas potēm. Tikai tās neviens gan neuzspiež ar varu un neatlaiž no darba – bet šeit britiem faktiski tiek paziņots, ka viņus špricēs katru gadu visu atlikušo dzīvi un ja kāds atsakās, tad tas kļūst antivakseris un ārā no darba. Bet vai tad tas nav tas, ko visu laiku arī teica ‘sazvērnieki”? Un atkal režīms to apstiprina – arī britu izglītības sekretārs un bijušais švakcīnu ministrs Nadhim Zahawi saka to pašu – režīms rullēs ārā balsta vakcīnas katru gadu un tas arī ir viņu plāns – mēs ceram, ka britu salas būs pirmā lielā ekonomika, kas veiks tranzītu no pandēmijas uz endēmiju un mums būs ikgadēja potniecības programma – tā viņš paziņoja The Sun laikrakstam. Citi eksperti gan iebilst, sakot, ka varbūt to tomēr nevajadzēs, jo kovids kādu dienu varot arī izzust. Bet kāpēc lai tas izzustu, ja tas tik labi kalpo Farmai un nodrošina kontroli pār naivajiem cilvēkiem? Tas var pazust tikai ar režīmu maiņu.

Britu presē tiek arī atzīts, ka tagad visiem ir skaidrs – tā saucamā aizsardzība izplēn pēc 6 mēnešiem un tāpēc vakcinatori tagad pievērsuši uzmanību jauniem pošu veidiem – tās būšot noturīgas pret jauniem variantiem un sargāšot ilgāk – tā kā būs vien jārota piedurknes atkal un jāšpricējas pa jaunam.

Šobrīd gan britiem ar potniecību īsti labi neiet – tikai 4 no 10, kam vajadzētu saņemt trešo dozu, ir to dabūjuši, kamēr pārejiem interese tik liela nav. Ir problēmas arī ar pietiekšanās sistēmām pa tālruni, kamēr vecie ļaudis internetā neprot rīkoties. Ministri cenšas paātrināt špricēšanās procesu, ļaujot pieteikties mēnesi pirms noteiktā laika – ar visu to apmēram 300 tūkstoši trešo dozu dienā tiekot izpotēti. Vēl viens vakcinators no SAGE brigādes profesors Peter Openshaw – mēs nezinām, cik ilgi pote darbojas, kamēr mums nav pietiekoši laika to novērot un tas ir skaidrs, ka tās strādā tikai kādu laiku un tāpēc tām vajag būsterus.

Savukārt viens no tiem, kas uzskata citādi, ir profesors James Naismith, kurš pieturas pie versijas, ka kovids izgaisīs. Var jau būt, ka tā tas būtu, ja viss notiekošais būtu dabisks – tad jau nebūtu arī mistisku neskaitāmu viļņu un tas jau sen būtu izgaisis – šeit ir pavisam kas cits un tas daudziem kļūst aizvien acīmredzamāks.

 Lai vai kā tur būtu, ieskats nākotnē tiem, kas padeva Farmai mazo pirkstiņu cerībā, ka ar to viss beigsies, ir skaidri iezīmēts – šprice aiz šprices, kamēr vien organisms spēs to turēt.

www.mainampasauli.news

3 thoughts on “Šprice katru gadu arī britiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.