Spontānais aborts 4/5 potētām sievietēm – ko rāda oficiālie drošības dati?

Nesen New England Journal of Medicine publicēja savu pētījumu, kurā tiek demonstrēti pagaidu apkopotie dati par kovid injekciju drošību un tiek izteikti apgalvojumi, ka tās ir gana piemērotas arī grūtniecēm. Taču uzmanīga datu analīze demonstrē šausmu lietas – no 5 sievietēm 4 ir piedzīvojušas spontāno abortu.

Pētījums saucas Preliminary Findings of mRNA Covid-19 Vaccine Safety in Pregnant Persons un tajā aplūkoti dati no 2020.gada 14 decembra līdz 2021.gada 28.februāri, izmantojot vairākas ziņošanas sistēmas, ieskaitot VAERS. Pētījuma autori nonāk pie sekojoša secinājuma:

Pagaidu atradumi neuzrāda pārliecinošus trauksmes signālus starp grūtniecēm pēc mRNS potes. Taču nepieciešams vēl lielāks pētījums un lielāks skaits iesaistīto sieviešu, kuras injicētas agrākās grūtniecības stadijās, lai izdarītu secinājumus par iznākumiem gan pašā periodā, gan pēc mazuļu piedzimšanas.

Vispār jau šāds atzinums vien rada pamatīgas bažas, jo ir taču skaidrs, ka šie ir tikai pagaidu dati un pilnīgi nekas nav zināms par to, kas vispār notiks ar tiem bērniem, kuri tomēr pamanīsies piedzimt.

Pētījuma autori savu izteikumu par to, ka viss esot kārtībā, balsta uz datiem, kuri aplūkojami 4. Tabulā. Proti, tur teikts, ka no 827 dalībniecēm grūtniecība beidzās ar dzīva mazuļa piedzimšanu 712 gadījumos jeb 86.1% Tomēr 104 gadījumos jeb 12.6% gadījumos tika fiksēts spontānais aborts. Vēl redzams viens nedzīva bērna piedzimšanas gadījums.

Interesanti, vai 12.6% spontāno abortu pats par sevi tiešām ir nekas tāds, kam var nepievērst uzmanību un mierīgi ļaut špricēties?

Taču ja uzmanīgi paskatās šo pašu tabulu sīkāk, tad tur ar maziem burtiņiem redzams vēl kāds teksts. Tur rakstīts, ka no 827 sievietēm 700 švakcīnu ir saņēmušas trešajā grūtniecības trimestrī – tas ir sākot no 27-40 nedēļai. Bet spontānais aborts praktiski ir iespējams līdz 20 nedēļai, jo pēc tam tas jau ir cits jēdziens – nedzīvā piedzimšana.

Līdz ar to tikai 127 sievietes ir saņēmušas pirmo dozu tajā laikā, kad ir iespējams spontānais aborts – un no šī cipara tādu piedzīvojušas 104. Līdz ar to spontānais aborts ir noticis 82% gadījumu.

Taču autori ar šo nelielo, bet ļoti būtisko manipulāciju uzrāda, ka potes ir drošas, kaut arī attiecībā uz visu kopējo skaitu tas tā nebūt neizskatās. Bet tas, kas notiek ar  sapotētām sievietēm pirmajās grūtniecības nedēļās, vispār izskatās pēc genocīda.

A. Vasiļevskis

www.maināmpasauli.news

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.