Slovēnijā mirst 20 gadīga sieviete, aptur Janssen poti

Pirms dažām dienām švakcinatoriem bija priecas vests, ko pavēstīt publikai. Kamēr vieni priecājas, tikmēr citur atkal mirst cilvēki.

Proti, “Johnson&Johnson” jeb “Janssen” vakcīnu piegāde ļāvusi pieaugt vakcinācijas pret Covid-19 tempiem, intervijā LTV raidījumam “Rīta panorāma” sacīja Nacionālā veselības dienesta šVakcinācijas nodaļas vadītāja Eva Juhņēviča.

Jā, daudzi acīmredzot uzskata, šeit kaut kas būs citādāk, vienreiz iedursies un dzīvos nost. Taču arī šī kompānija patreiz strādā pie savas otrās booster dozas un te nekas nebūs citādāk – vai nu šo, vai citas Farmas substanci, bet durties kroņa pasei būs katru gadu vai pat divreiz.

Kamēr Latvijas švakcinatori berzēja rokas, tikmēr Slovēnija apturējusi tieši šīs potes programmu, jo tur kārtējais injekciju upuris – mirusi 20 gadus jauna sieviete divas nedēļas pēc injekcijas.

Savā paziņojumā veselības ministrs Janez Poklukar pavēstīja, ka šis gadījums noticis Lubljanas universitātes medicīnas centrā. Un šobrīd vakcinatoru padomes grupa no Slovēnijas Nacionālā sabiedriskās veselības institūta ir ieteikusi apturēt šīs injekcijas līdz brīdim, kamēr tiks noskaidrots..ka pote nav pie vainas. Kā jau parasti tas mēdz būt. Tomēr fakts ir, ka cilvēks atkal ir miris un ministrs ir piekritis apturēšanai, tāpēc patlaban šī injekcija no Slovēnijas potniecības centriem ir izņemta. Ziņojumā nav specifiski teikts, kā sieviete mira, bet Associated Press vēsta, ka tas ir insults. Pavisam normāla parādība pēc šīm potēm, kas izraisa trombus visā organismā.

Savukārt  Janssen runas persona izteikusies, ka neesot lielākas prioritātes par drošību un viņi rūpīgi izskatīšot visus blakņu ziņojumus par saviem medikamentiem un švakcīnu. Notikušais Slovēnijā izraisīja arī plašas demonstrācijas pret šo injekciju piespiešanu un kroņa pasēm, tajās tika ar klusuma brīdi pieminēta arī mirusī sieviete. Līdz šim Slovēnijā tas ir vienīgais gadījums, kur oficiālā līmenī ir sasaistīta pote ar nāvi – no 2.1 miljona injekcijām 120 tūkstoši ir tieši ar Janssen.

Tieši tāpat, kā tas bija ar AstraZeneka, droši vien arī šeit vajadzēs vēl vairākus tādus gadījumus, kamēr parādās kaut kādi blakņu uzraksti un varbūt tās tiek izņemtas. Tagad atliek gaidīt oficiālos rezultātus, kā tad atkal kārtējais upuris būs miris no ‘kaut kā cita’ vai ka tas ir pierādījums tam, ka potes strādā.

www.mainampasauli.news

22 thoughts on “Slovēnijā mirst 20 gadīga sieviete, aptur Janssen poti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.