Sistēmas plaisas.

No pēdējo dienu piedzīvojumiem droši vien šis ir skaudrākais, kas iekrita acīs – humpalās ar svītru kodu jeb katra prece par 3 eiro – šis simbolizē pēdējā laika krietnas tautas daļas attieksmi pret notiekošo.

Tas ir tas, par ko daudzi gatavi pārdoties dzimtbūšanā režīmam un izpildīt viņu prasības, kuras nekad nebeigsies, ja iedod tam velnam mazo pirkstu.Bet labi, katram tā ir viņa izvēle un par to būs jāatbild arī diženās Karmas priekšā, kāpēc Tu izdarīji tā un ne citādi, pazaudējot iespēju palikt par Cilvēku. Kas attiecas uz sīstēmu, kura tagad prasa upurēt savu ķermeni, lai kādu laiku tajā vēl paliktu – tas ir absolūts ļaunums un izkropļojums visā kosmosa telpā un tam neizbēgami pienāks gals – laika jautājums, cik ilgi mums ir jāiztur.

Varbūt šī ziema, varbūt vēl kādi gadi, jo tomēr kritiskā masa ir vajadzīga un tā diemžēl nemostas ātrāk, kā vien tad, kad ūdens jau smeļas mutē. Bet pēdējo dienu notikumi liecina, ka kaut kas sistēmā sācis šķobīties – ne tikai LV švakcinētiem režīma pārstāvjiem uzrādās pozitīvs tests un kāds genocīda veicējs pēkšņi aiziet, bet arī pasaulē kaut kas notiek – globālists Klintons nonācis slimnīcā, nodurts kāds britu Džonsona partijas deputāts, bet Francijā tomēŗ nepieņēma obligāto injekciju visiem, ko gribēja izbīdīt sātanisti jau no nākamā gada sākuma – tādi notikumi tieši pēdējās dienās liecina, ka it nemaz šiem tik labi neiet vairs.

Bet viņi kādu brīdi trakos vēl vairāk.Iziešana no sistēmas vispirms sākas apziņā un tas ir process smalkajos plānos, jo tur notiek šis realitātes modelēšana. Līdz ar to nevar iziet no tās ārā un pārtraukt būt par vergu, ja vispirms nav izteikti attiecīgi nodomi, ja tas nav paziņots Kosmosam un pašam sev – tas ir ļoti svarīgi, veikt šo iekšējo atbrīvošanos, meditatīvā formā un nemitīgi strādāt ar domu spēku uz to, lai veidojas cits, pozitīvs scenārijs ārpus šīs velnišķīgās sistēmas, ir jānorauj visas piesaistes pie tās, jāatbrīvojas kā dvēselei un tikai tad sekos fiziski notikumi, kas palīdzēs atbrīvoties arī fiziski.Jo šī pēc būtības ir kolektīvā apziņa – tāda pati, kā jebkurai reliģijai vai Kultam, kas iesūc cilvēka būtību un padara viņu atkarīgu no sevis – neskatieties uz to, ka tās instrumenti ir kaut kāds režīms un kadri, caur kuriem tas izpaužas.

Daudziem notiekošais tagad ir šoks, bet personiski es šim gatavojos jau diezgan sen, lai man tagad nebūtu kaut kāds darba devējs, kas var uzpiest injekciju, vajadzīgais inventārs ir mājās, kad izmeta no sporta kluba – fiziski tas sakārtojās pēc tam, kad tika izdarīts šis dvēseles darbs jeb atvienošanās no šīs sistēmas un tagad uz to var tā mierīgi raudzīties no malas un ir pat zināms iekšējs prieks, ka tā brūk – visa šī injicēšanās histērija ir tieši tāpēc, ka tai hroniski trūkst enerģijas un tieši tāpēc tā sūc iekšā dvēseles ar šļuras palīdzību.Taču dvēseles radošais potenciāls un iespējas ir neizsmeļamas, ja to saprot, izkopj un izmanto savas realitātes veidošanai.

Šīs ir lietas, par kurām būs jārunā aizvien vairāk, jo šobrīd būtiski un svarīgi ir tieši šo kvalitāšu nosargāšana sevī un izeja ārpus šī neprāta uz citu realitāti. Tagad viss ir tik skaidri nodalījies, ka taisni prieks – Tu, cilvēks, skaidri redzi, kas ir kas – uz koncertiem, ballēm un diskotēkām staigā tikai šļurinātie, tur nav ko darīt, ideoloģijas un saderības jautājumi ar apkārtējiem arī atrisinās momentāli – ja cilvēks nav šļurinājies, tad ar Saprātu viņam viss kārtībā, vairāk jautājumu nav.

Cita lieta ir piespiestie ar varu, kas nav gribējuši, tur būs jādomā, vai tādiem var palīdzēt kaut kā atbrīvoties no tās ietekmes enerģētiski vismaz, vai organismu var atjaunot, to šobrīd nezinu, nav tādas prakses pagaidām. Tas ir Kosmosa likumu pārkāpums un tie nav atcelti, ne MK nosaka to, kas tur notiek tālāk ar visiem iesaistītiem.

Tomēr noturēties šo pēdējo laiku pret tumsas varu, tas nozīmē iegūt arī milzīgu pieredzi un potenciālu tālākai sevis realizācijai – nekā tāda nav tiem, kas aiziet uz šo kautuvi.

Lielākā atšķirība tieši tāpēc ir starp tiem, kas apzinās savu evolūciju ne tikai kā cilvēkam šai vienā dzīvē un tiem, kam vienalga, ka tik aiziet uz lielveikalu.

A.Vasiļevskis

9 thoughts on “Sistēmas plaisas.

 1. Ԝhen I initially commented Ӏ clicked the “Notify me when new comments are added”checkbox and now each time a
  comment is added I get three e-mails with the same comment.
  Is there any wwɑy you can remove people frrom that seгvice?

  Cheers!

  my paցe; Kelley

 2. Vai tiešām jūsu savārstījumiem kāds tic? Garīgi slimie? Un rokas nost no brīvības manifistēšanas, jūs neko nejēdziet par pienākumu, medicīnu, neko neziniet, kas ir patiesa nebrīvē. Jūs apzināti šā ārstiem datus un melojiet. Visi normāli cilvēki, ar kuriem esam vienoti par jums smejas.

 3. Pat nevajag pašiem lemt par lielveikalu boikotu,nav jau viņi arī vajadzīgi,mēsliņi vien jau tiek tur tirgoti.Kā sacīt jāsaka streiks ar valdības ziņu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.