Sirds iekaisumi jauniešiem – CDC ārkārtas sanāksme 18. jūnijā

ASV slimību kontroles centrs paziņojis, ka savācas uz ārkārtas sēdi 18.jūnijā, lai apspriestu ‘retus, tomēr vairāk kā paredzētus’ gadījumus saistībā ar sirds iekaisumiem pēc Pfizer un Moderna injekcijām.

Detaļas par miokardītu un perikardītu vispirms parādījās ‘neatkarīgo padomnieku’ panela prezentācijās. Runa ir par vecuma grupu no 16-24 gadiem. Vai tas nav dīvaini, ka pēc 800 šādiem ziņojumiem VAERS datu bāzē ārkārtas tikšanos nozīmē tikai pēc nedēļas, kamēr pilnā sparā turpinās šo jauniešu potēšanas propaganda?

Lielākā daļa no šiem ziņojumiem ir saistīti ar Moderna vai Pfzer injekcijas otro dozu – tās abas ir mRNS tehnoloģijas. Protams, atkal skan atrunas par to, ka jebkurš var iesniegt ziņojumu VAERS – tomēr šajā gadījumā pat oficiāli tiek atzīts, ka vismaz 226 gadījumi atbilst pašas CDC noteikumiem un definīcijas – tā atzīst Dr. Toms Shimabukuro, viens no aģentūras pārstāvjiem. Turpinās arī pārējo gadījumu apzināšana. No 285 gadījumiem 270 pacienti ir izlaisti no slimnīcas, bet 15 vēl atradās tajā. Miokardīts parasti prasa aprūpi slimnīcā.

Pašas CDC datu bāzē publicētā informācija uz 24.maiju, kas parādījās 1.jūnijā atzīmē to, ka VAERS dati 30 dienas pēc II injekcijas dozas saņemšanas uzrāda lielāku miokardīta/perikardīta gadījumu skaitu, kā plānots vecuma grupā 16-24.

Saskaņā ar oficiālo statistiku, viņu paredzamais konkrēto blakņu skaits vecuma grupā 16-17 gadi, ņemot vērā pošu daudzumu uz populāciju ir jābūt no 2-19. Bet VAERS bāze uzrāda 79 tādus gadījumus. Tas ir 4 reizes vairāk. Savukārt vecuma grupā no 18-24 pieļaujamais šādu sirds problēmu skaits ir no 8-83. Taču VAERS sistēma uzrāda 196 tādus gadījumus.

 Kā redzam, tad turpinās eksperiments uz visiem reālajā laikā un iespējamie blakus efekti turpina atklāties viens aiz otra visās vecuma grupās. Ko lems ‘ārkārtas’ sanāksme, to mēs uzzināsim pēc 18.jūnija. Varbūt uz injekcijām parādīsies vēl kāda uzlīmīte ar kārtējo efektu, bet potēšanas labums turpinās atsvērt riskus?

A. Vasiļevskis

www.maināmpasauli.news

One thought on “Sirds iekaisumi jauniešiem – CDC ārkārtas sanāksme 18. jūnijā

  1. Pēc neoficiālas informācijas no Itālija uzzināju, ka ir vairāk, nekā 10 gadījumi, kad vakcinētas personas pēkšņi ne no šā, ne no tā nomirts lidojuma laikā lidmašīnā. Piloti, pēc šiem gadījumiem, vakcinētos nelabprāt uzņemot lidmašīnās. Iespējams ir kanāli, kur šo informāciju varētu uzzināt precīzāk! Nedomāju, ka mans paziņa to no pirksta izzīda.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.