Saprāta balss visā pasaulē

Aizvien uzskatāmāk arī skeptiskajiem kļūst ieraugāms, ka reālie notikumi aiz pandēmijas teātra, ko mums uzved varneši sadarbībā ar meinstrīma plašsaziņas līdzekļiem, ir gluži citi. Pēdējā laikā tautu brīvības kustībai aizvien vairāk pievienojas arī “oficiālas” balsis, turklāt tas notiek visās pasaules malās.

Peru tiesa apstiprina — Covid-19 ir “globālas kriminālas elites” izgudrojums

Ika, Peru. Činčas salu grupas un Pisko pilsētas Kriminālprasību apelācijas palāta (Sala Penal de Apelaciones de Chincha y Pisco2021. gada 9. janvārī apstiprinājusi triju Ikas pilsētas Augstākās tiesas tiesnešu rezolūciju, kurā teikts, ka vīruss Covid-19 “ir globālas kriminālas elites izgudrojums“, kurā ietilpst miljardieri Džordžs Soross, Rokefelleru ģimene un Bils Geitss.

Pēc tiesnešu teiktā, pandēmija esot neparedzama visiem, “izņemot jaunās pasaules kārtības radītājus”, „kas ar to rīkojušies ārkārtīgā slepenībā savā un globālo koncernu vidē un joprojām turpina to vadīt.“

Šī pārsteidzošā sprieduma pamatā ir triju atbildīgo tiesnešu Tito Gallegos, Luis Leguía un Tony Changaray paskaidrojums, ka pandēmijas dēļ kavējas kāda apsūdzētā apelācijas sūdzības izskatīšana par viņa pagaidu izmeklēšanas aizturēšanas atcelšanu.

Drīz vien bija dzirdami pārmetumi, ka tiesneši sava sprieduma pasludināšanā balstoties uz sazvērestības teorijām, kas savērptas ap pandēmiju, un izplatot tās tālāk. Ikas Maģistratūras kontroles decentralizētais birojs Odecma sācis priekšizmeklēšanu pret tiesnešiem, lai iegūtu pierādījumus tam, vai Augstākās tiesas tiesneši ir vai nav pieļāvuši pārkāpumus.

Dienvidāfrikas tiesnesis iestājas pret obligāto vakcinēšanu

Rezonansi guvusi Dienvidāfrikas augstākā tiesneša Mogoeng Mogoeng pērndecembrī Tembisas slimnīcā skaitītā lūgšana, kurā viņš lūdzis Dievu palīdzēt novērst korupciju un Covid-19 vakcīnas, kas “varētu būt cilvēkiem kaitīgas”.

Ar publisko lūgšanu Mogoengs reaģējis uz cilvēku bažām tikt izmantotiem kā laboratorijas žurkām, jo no visiem Āfrikas kontinenta iedzīvotājiem pirmos sāka vakcinēt tieši Dienvidāfrikas iedzīvotājus. Komentējot pret lūgšanu vērsto kritiku, Mogoengs paziņojis — ja pastāv vakcīna, kas ir “paredzēta, lai tīšām kaitētu cilvēkiem un sabojātu cilvēka DNS”, tad tā “pieder pie sātaniska plāna”, un viņš nododot Dieva rokās šāda plāna iznīcināšanu. “Vakcīnai, kas cilvēkiem kaitē, nekad nav jāierauga dienas gaisma. Cilvēkiem par to ir jālūdz Dievs, tas ir svarīgi.”

Mogoengs nenoliedz vakcinēšanos kā tādu, bet uzsver, ka vakcīnu nedrīkst cilvēkiem uzspiest. Viņa virzienā raidīti pārmetumi, kā tik augsta valsts amatpersona atļaujoties “maldināt cilvēkus, jo vakcīnas ir tik svarīgs instruments šīs epidēmijas ierobežošanai, un ir skumji, ka tik ietekmīgs cilvēks pretojas ierobežošanas centieniem.”

Tiesnesis Mogoengs paliek nelokāms. Viņš neļaušot sevi apklusināt: “Sekas man nerūp.

Pārāk ilgi mēs esam klusējuši un ievērojuši noteikumus. Mūsu konstitūcija no mums neprasa konformismu.”

Tiesneša Mogoenga publiskie izteikumi vērtējami kā īpaši svarīgi no tā aspekta, ka Dienvidāfrika uzskatāma par starptautisko organizāciju un globālo kompāniju ietekmē esošu valsti — no tām sagaidāma vislielākā sadarbošanās, izpildot globālos plānus. Aicinu iepazīties ar šo rakstu, no kura izriet, ka pastāv uzskatāma sakarība starp valstu ārējo ietekmējamību un vīrusa izplatību.

Citi publiski pandēmijas afēru kritizējoši izteikumi pasaulē

Meksikas kardināls Huans Sandovāls Injihess (Juan Sandoval Iñiguez), agrākais Gvadalajāras arhibīskaps, šā gada 12. janvārī savā Facebook profilā publicējis video, kurā apsūdz jaunās pasaules kārtības atbalstītājus savas ideoloģijas virzīšanā, ieviešot ierobežojumus un pasākumus, kuru iespaidā koronavīrusa krīzē tiek vājinātas nācijas un tautsaimniecības. Video ticis cenzēts.

Atgādināsim, ka arī mūsu katoļu baznīcas kardināls Jānis Pujāts decembrī kopā ar domubiedriem paziņojis, ka nevakcinēsies; viņa “privātais lēmums” gan bija balstīts uz morāliem apsvērumiem, jo ir pieejama informācija, ka vakcīnu sastāvā varētu būt abortētu embriju šūnas. Ziņa šobrīd vairs atrodama tikai PDz lappuses fotogrāfijā.

Tanzānijas prezidents Džons Magufuli brīdinājis savas valsts veselības ministriju, lai tā nesteidzas ar lēmumu sākt izmantot Covid-19 vakcīnas. Magufuli ne tikai konstatē, ka Tanzānijā tikpat kā nav saslimušo, bet galvenokārt pauž šaubas par vakcīnu drošumu un par “balto cilvēku spēju piedāvāt derīgas vakcīnas”. Vakcīnu izmantot drīkstēs tikai pēc tam, kad to būs sertificējuši Tanzānijas eksperti.

Ekvadoras satversmes tiesa atzina, ka valsts prezidenta izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir pretrunā ar Ekvadoras konstitūciju. Teju nepārtraukta komandantstunda bija noteikta 21. decembrī pēc ziņām par vīrusa mutāciju Lielbritānijā. Jebšu tiesa atzina, ka, spriežot pēc lielajiem oficiālajiem saslimstības rādītājiem, pandēmija pastāv, to nevarot saukt par katastrofu, kas attaisnotu drastiskos ierobežojumus.

Sagatavojusi Lauma Tjuniņa.

Avoti:

sputniknews.com/latam/202101121081739595-peruvian-court-probing-judges-ruling-alleging-soros-bill-gates-are-creators-of-covid-19-pandemic/ uncut-news.ch/peruanisches-gericht-beschuldigt-bill-gates-soros-und-rockefeller-covid-19-geschaffen-zu-haben/

www.lifesitenews.com/news/mexican-cardinal-calls-out-globocrats-for-using-covid-to-implement-world-government

www.voanews.com/africa/tanzanian-president-expresses-doubt-coronavirus-vaccines

amerika21.de/2021/01/246706/ecuador-ausgangssperre-verfassungswidrig

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.