Saeimā bīdītais likums – jebkādi pakalpojumi tikai injicētiem.

Kā jau to varēja gaidīt, tad vislielākais aparteīds, genocīds un visa veida ‘sazvērestību teorijas’ nebija jāmeklē kaut kur tālu pasaulē, tas viss ir tepat. Tas, ko režīms plāno ieviest rudenī ar obligātām potēm vairāku profesiju pārstāvjiem, ir tikai ziediņi.

Tagad tam seko nākamais projekts – tie ir plānotie grozījumi  Kovid infekcijas izplatības pārvaldības likumā un tie paredz ne vairāk ne mazāk kā jebkādu valsts vai privāto pakalpojumu saņemšanu tikai ar ‘sadarbspējīgu sertifikātu’ Te ir vesela jauna nodaļa, kurā aprakstīts sekojošais.

7.2 panta pirmās daļas 2.punkts nosaka, ka klātienē tiek sniegti epidemioloģiski droši pakalpojumi (pakalpojumus sniedz un saņem personas, kurām ir sadarbspējīgs sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas vai pārslimošanas faktu). Ja personai nav sadarbspējīga sertifikāta, pakalpojumu klātienē tā var saņemt tikai tad, ja to nav iespējams izdarīt attālināti vai arī attālināta pakalpojuma sniegšana rada risku cilvēka pamattiesību nodrošināšanai. Līdz ar to primāri klātienē pakalpojumus sniegt un saņemt varēs personas, kurām ir sadarbspējīgs sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas vai pārslimošanas faktu.

Šā likuma 7.2 panta pirmās daļas 2.punktā paredzētā epidemioloģiski drošā pakalpojuma sniegšanā un saņemšanā līdz 2021.gada 31.decembrim pieļaujama sadarbspējīga sertifikāta aizstāšana ar negatīva Covid-19 infekcijas testa esamību, kas apliecina, ka personai veikts Covid-19 tests, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa mRNS, vai ātrais antigēna tests, kas iekļauts Eiropas Padomes rekomendācijās 2021/C 24/01, un apstiprināts negatīvs rezultāts. Testa veikšanu persona apmaksā no personīgajiem līdzekļiem.

Citiem vārdiem sakot, te tas ir. Šķiet, ka Latvija plāno būt teju pirmā valsts pasaulē, kur plāno ieviest tik atklātu genocīdu, aizliedzot saņemt jebkādus, pat medicīnas pakalpojumus tiem, kas nebūs sapotēti. Un ne jau tikai tas, šeittad jau ietlpst arī iešana uz veikalu pēc maizes – arī to nevarēs izdarīt, ja nav šis sertifikāts, bet negatīvais tests derēs tikai līdz šī gada beigām. Tālāk tikai pote vai divreiz gadā jābūt pozitīvam testam, tas acīmredzot skaitās alternatīva jeb pārslimošana. Atliek tikai teikums par to, ka bez sertifikāta varēs saņemt kaut kādus pakalpojumus, kurus nekādi nav iespējams saņemt attālināti – bet nav precizēts, kādi tad tie varētu būt. Attālinātā pārtikas piegāde varbūt ar kurjeru ir iespējama, bet ārsta vizīte laikam taču ne.

Loģiski, ka par šo likumprojektu nekādas informācijas presē nav – MK aizgāja ballēties uz mēnesi, bet projekts bīdās.

Varbūt vienīgi sabiedrības rezonanse un izplatība vēl var paspēt šeit kaut ko izmainīt, citādi šis ir pilnīgs genocīds un šantāža, kādu līdz šim varēja iedomāties kaut kādā Āfrikas diktatora valstiņā.

A. Vasiļevskis

www.maināmpasauli.news

4 thoughts on “Saeimā bīdītais likums – jebkādi pakalpojumi tikai injicētiem.

 1. Raksts tiešām ir ar baiļu emociju uzrakstīts.
  Lasīju arī pati vēlreiz atsaucē it kā citēto punktu – par to, ka bez sertifikāta un izlimošanas nekur un neko.
  Tad tur arī klāt ir citāta daļa: “Personām, kurām nav sadarbspējīga sertifikāta, pakalpojumus sniedz klātienē vienīgi tad, ja tos nav iespējams sniegt attālināti vai pakalpojuma sniegšana attālināti rada risku cilvēka pamattiesību nodrošināšanai;”

  Pamattiesības it kā jau paredz nodrošināt! Taču, ko saprot ar pamattiesībām vēl neatradu definētu. It kā jau ārsts, frizieris un ēdiena iegāde jau skaitītos pakalpojumi pamatvajadzību nodrošināšanai. Principā tikai tos arī izmantoju.

  Piekrītu, ka notiek apspiešana tiem, kuri izvēlas nevakcinēties. Patīkami nav. Jo nejūtu iekļaušanos sabiedrībā. Cik ilgi ar pamatvajadzību apmierināšanu es varešu izturēt, kamēr potētie varēs normāli izmantot iespējas (dzīvot)… es tiešām nezinu? Gribētu tomēr vismaz kopā ar citiem nevakcinētajiem saņemt to pašu – klātienes kursus, mācības, izklaides. Uzturēties kaut vai zoniņās, bet ar iespēju visiem. Ja citādi nevar :)) Un, ja godīgi – man pat nav vēlme ar vakcinētajiem kopā būt. Viedokļu atšķirības dēļ. Ceru, ka nevakcinēto cilvēmu kopiena saglabāsies, lai vismaz tur izjustu iekļaušanos. Paldies, ka turaties!

 2. Rakstā ir pārspīlējumi. Es divreiz izlasīju likumprojektu un sapratu, ka VALSTS pārvaldes pakalpojumus praktiski nevarēs klātienē saņemt bez C sertifikāta. Likumprojektā neredzēju to, ka uz veikalu vai pie ģimenes ārsta nevarēs tikt cilvēks, kas nepiedalās medicīniskajos vispasaules eksperimentos, jo tur runa bija par valsts pārvaldi un to, ka darba devēji varēs definēt darbinieku grupas kurām obligāti jābūt ar C sertifikātu un tas dos viņiem iespējas arī pārcelt, atstādināt un pat atlaist tos darbiniekus. Bet jebkurā gadījumā piekrītu, ka likumprojekts ir apkaunojums cilvēcei, un man šis viss izraisa ļoti spēcīgu vēlmi braukt no Lv prom vismaz uz 10 gadiem, kamēr beigsies šī veselā saprāta zuduma krīze… raudāt gribās.

  1. Es sapratu, izlasot šo punktu: “(3) Publisko personu un privātpersonu pakalpojumu sniedzēji, sniedzot publiski pieejamus pakalpojumus,…”, ka visa ārstniecība tiek pakļauta. Arī zobārsti. Sabiedriskā transporta uzņēmumi arī ir pakalpojumu sniedzēji. Ja netiek precīzi noteikta konkrēta mērķauditorija, tad normatīvus var “izstiept” visā telpā, visiem subjektiem. Droši vien, ka tāds arī ir mērķis.

 3. Man tas nav nekas jauns, par to es rakstīju, bet būs vēl stingrāki likumi. Tā kā domājiet ka atteikties no diskriminācijas ar papīru rakstīšanu, vai uz ceļiem raposiet pie valdības ar lūgumiem. Varbūt nelausiet ņirgāties, tauta, par sevi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.