Romas pāvests apvienojas ar planētas korporatīvajiem titāniem, ziņo Forbes.

Mana skatījumā, aiz šķietami cēliem nodomiem bruģē ceļu uz centralizētu planētas pārvaldes sistēmu. Kur izredzēto vietas, protams, jau sadalītas. Kāda loma ir iedalīta pārējiem? To mēs varam noskaidrot,iepazīstoties ar Pasaules ekonomiskā foruma publicētajiem materiāliem un tajos izklāstītajiem plāniem. (Internetā šī informācija ir brīvi pieejama).

Īsumā – visu planētas nelaimīgo “glābšana” no sociālās netaisnības. Bet savā būtībā Tumsas uzvaras gājiens un Dieva lomas uzņemšanās. Pakāpeniska un neatlaidīga cilvēku vešana uz to, ka tāds jēdziens kā brīvība, cilvēkam Dieva dotās tiesības uz izvēles brīvību nepastāv. Totāla pakļaušanās un paklausība centralizētai planētas varai, kur visi un viss tiek uzraudzīts un kontrolēts ar augsti attīstītu tehnoloģiju palīdzību. Ievērojams, planētas iedzīvotāju skaita samazinājums. Tādu jēdzienu kā sieviete, vīrietis, ģimene tautas kultūra un vērtības, veselīgi domājoša cilvēka izpratnē, pilnīga nomaiņa. Un daudz kas cits.

Vai tiešām tā ir tā brīvība par kuru ir cīnījušies mūsu tēvi un vēlamies redzēt mēs un mūsu bērni šodien?
Iesaku katram, veltīt laiku, lai nopietni iepazītos ar šiem materiāliem. Un, iepazīstoties ar to visu, spēt nošķirt Lielā restarta būtību no šķietami cēlā nodoma, iekš kura šī būtība tiek ietērpta. Vērtēt šo restarta idejisko tēvu līdzšinējos darbus, precīzāk, nedarbus cilvēces “labā”.

Ļoti gribētos, lai visi skaidri saprastu, ka tas nav jautājums, kurš skar tikai mani vai vēl dažus. Tas skar mūs visus un jau pavisam tuvā nākotnē. Tas, kas šobrīd notiek mūsu Latvijā un pasaulē, saistībā ar kovid jautājumiem un bezgalīgajiem, ar vien absurdākajiem ierobežojumiem, ir ne kas cits kā veids, kā realizēt šo Lielā restarta plānu.

Novēlu visiem, nostājoties uz izziņas un patiesības ceļa, saglabāt dvēselēs mīlestību. Kopīgi, nodomos, meklēt atbildes uz jautājumu kādu nākotni mēs gribētu redzēt priekš sevis, mūsu bērniem, valsts un planētas kopumā. Kā teica Sibīrijas Anastasija caur Vladimira Megrē grāmatām – “Domām ir likumsakarīgi materializēties”. Un to jau ir pierādījusi dzīve. Tāpēc ir svarīgi, par to domāt pozitīvi un kolektīvi, lai domas pieņemas spēkā un sāktu caur mums realizēties.

Iespējams, kāds var padomāt, ka visi šie plāni ir pārāk globāli un mainīt viņu nodomus mums nav pa spēkam. Uz to es atbildēšu – Mums ir pa spēkam! Šobrīd, cilvēki mostas pa visu planētu. Un mūsu spēks ir saliedētība iekš mūsu skaidrajiem un gaišajiem nodomiem.
Mūsu Gaišajiem nodomiem!

Kā vienā no savām grāmatām rakstīja Paulu Koelju “Ja Tu kaut ko ļoti vēlies, visa pasaule slepus sadodas rokās, lai tev palīdzētu”.
Ja mūsu nodomi ir tīri, tam ir lemts piepildīties. Palīdzēsim viens otram.
Mūsu radītājs mūs ir radījis pēc savas līdzības, tāpēc mēs visi esam Radītāji ❤️

www.facebook.com/arturs.trockijs/posts/3518909131557061

3 thoughts on “Romas pāvests apvienojas ar planētas korporatīvajiem titāniem, ziņo Forbes.

  1. 364363 342993I just could not go away your web site before suggesting that I really enjoyed the usual information a person supply to your guests? Is going to be back ceaselessly so that you can inspect new posts. 878806

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.