Reseta analītika – IV daļa. Vai afēra sasniedz rezultātus un kas ir korona?

Šī ir pēdējā, noslēdzošā Andreja Fursova lekcijas daļa attiecībā uz globālo afēŗu. Šoreiz par to, kā globālistiem strādā viņu plāni un kāda varētu būt korona vīrusu izcelsme kā potenciālam bioloģiskajam ierocim.

Vispār mēs vērojam globālās elites satraukumu. Pagājis vairāk kā gads, bet kovid īsti nav devis cerēto rezultātu, kā tas tika plānots. Neskatoties uz to, ka Rietumu pasaulē daudz kur darbojas lokdauni un karantīnas, arī pie mums (Krievijā) centās cilvēkus iebiedēt, buržuīni centās, bet līdz galam nepacentās. Visā pasaulē notiek pretošanās process, ASV štatos dedzina maskas, cilvēki masveidā atsakās tās nēsāt. Tas dara plānotājus nervozus, jo viņi gaidīja ko citu.

Bet protesti ne pārāk maina situāciju.

Jau 2000 advokāti visā pasaulē strādā un vāc materiālus otrai Nirnbergai tiem, kas palaida šo afēru. Protams, visdrīzāk tāda tribunāla nebūs, tomēr ir labi, ka viņi strādā un aizsit afēristiem elpu.

Uz Zemes taču agrāk bija bīstamākas epidēmijas par šo.

Saskaņā ar PVO statistiku no visiem vīrusu celmiem sezonālo epidēmiju laikā pasaulē katru gadu mirst 200-500 tūkstoši cilvēku. Atsevišķos gados pat miljons. Piemēram, 1957-58 gadā, Āzijas gripas laikā, tie bija 2 miljoni, bet Honkongas gripas laikā 1968-69 gadā arī bija miljons – es to labi atceros, jo mācījos institūta pirmajā kursā un arī pie mums slimoja ļoti daudzi. Savukārt no Spāņu gripas aizgāja 5% planētas iedzīvotāju, bet pārslimoja to 1/3 planētas. Bet nebija kaut kādu aizliegumu.

Tad no kurienes radies šis korona vīruss?

Patreizējais SARS, tas ir viens no korona vīrusu paveidiem, kurus pētīt sāka jau 1932.gadā. Tos atklāja putniem, bet tos toreiz neklasificēja. To izdarīja britu virusologs Deivids Tirells. 1965.gadā viņš eksperimenta dalībniekiem ievadīja substrātu, kam tika pievienotas kāda ar asu rinītu slima puisēna gļotu šķidrums. Visiem dalībniekiem tas izraisīja respiratoru reakciju. Tad ko izdarīja Tirells? Viņš izveidoja vīrusu –korona vīrusu, kas spēj inficēt cilvēku. 1967.gadā tika veikta salīdzinošie pētījumi, tika pētīts cilvēks un vista – secinājums no tā bija tāds, ka vīruss var pāriet no vistas uz cilvēku. Un 1968. gadā šis vīruss tika klasificēts.

Kas tas par Deivdu Tirellu, parasts ārsts vai kāds zinātnieks?

Viņš ir virusologs, kas atradās ASV specdienestu komandā. 1951-54 gados viņš bija saistīts ar ASV bioloģisko ieroču izstrādes programmām. Tā tika palaista jau 1918.gadā, bet 1943.gadā tā ieguva oficiālu nosaukumu. Bioloģisko aģentu izpētes programma, kas varētu kalpot par ieroci. Strauju grūdienu šai programmai deva Korejas karš – Tirells tajā piedalījās. Tur ASV pielietoja bioloģiskos ieročus pret Korejas Tautas demokrātisko republiku, Ķīnu un arī PSRS.

1969.gadā – un tas ir ļoti svarīgs moments – ASV tika publicēts šo bioloģisko ieroču izstrādes darbu apskats kopš 1954.gada. Tajā tika fiksēti 7 jau gatavi bioloģiskie aģenti un vēl 20 citi potenciālie, pētījumi ar kuriem turpinājās. Starp tiem 20 atrodams arī korona vīruss un ar to strādāja tieši Tirells.

Šie pētījumi tātad turpinājās?

Tai pašā 1969.gadā amerikāņu pētījumi oficiāli tika pārtraukti, bet 1975.gadā ASV senāts ratificēja Ženēvas protokolu, kas aizliedz ķīmiskos un bioloģiskos ieročus- bet tur runa bija tikai par uzbrukuma ieročiem. Bet ir taču arī aizsardzības jēdziens. Bez  tam, ASV vispār atteicās no piedalīšanās jebkādos starptautiskās kontroles vienošanās aktos bioieroču jomā.

Sanāk, ka korona vīruss neradās pats no sevis?

Sausajā atlikumā 1969.gadā bioloģiskais aģents ar nosaukumu coronavidae tika klasificēts juridiski – kā potenciāls bioierocis. Es atturēšos no galējā verdikta, jo neesmu speciālists. Vai tagadējais vīruss ir mākslīgs, es nepateikšu. Bet domāju, ka šī informācija parāda situāciju citādā gaismā, nekā mums parasti stāsta.

A. Vasiļevskis

Brīvības Platforma iepriekš publicējusi:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.