Reseta analītika III daļa – kur tad vīrusa izolāts?

Vēl nedaudz no Andreja Fursova analītikas. Vai tiešām neviens negrib izsludināto prēmiju 225 tūkstošu eiro apmērā par izolēta vīrusa paraugu un pētījumu šai sakarā? Izrādās, ka nē.

Ja runā par patreizējo brīdi, tad pēdējā laikā notikušas interesantas lietas. No februāra sākuma līdz marta sākumam trīspadsmit valstu epidemiologi un mikrobiologi veica inspekciju Uhaņas pilsētā, kur esot bijis reģistrēts pirmais kovid gadījums. 9 februārī PVO eksperti veica īpašu brīfingu, kurā prezentēja savu pētījumu rezultātus. Viņi paziņoja, ka nav informācijas par vīrusa dabisko izcelsmi, kas būtu tiešs priekštecis tam celmam, kas izraisījis pandēmiju. Līdz ar to versija par to, ka infekcijas iemesls ir sikspārņi, ir maz ticama. Eksperti rekomendēja turpmākajos virusologu eksperimentos meklēt starpposmu, caur ko vīruss tika nodots no dzīvnieka cilvēkam.

Īsāk sakot, neko neatrada.

23. janvārī doktors Vu Czunju no Ķīnas epidēmiju kontroles centra NBC žurnālistei paziņo, ka vīruss nav izdalīts. Mēs nevarējām izdalīt kovid vīrusu, kura sekas ir saslimšana. Un viņš nav vienīgais, kas to saka. Doktors Sems Beilijs – līdz šim neviens nav izolējis kovid izraisošo vīrusu. Ir izsludināta balva 225,000 eiro apmērā, bet neviens nav varējis demonstrēt vīrusa izolātu un arī pretendentu nav bijis daudz. Ar ko tad operē virusologi? Ar ļoti interesantām lietām. Doktors Džo Rizoli rakstā “kovid19 ir meli” raksta sekokošo – mūsu laboratorija testēja 1500 paraugus ar skanējoša elektronu mikroskopa palīdzību un mēs nevienā no tiem neatradām kovid. Tie bija lielāko tiesu gripas A un daži B varianti, bet nekāda kovid. Mēs nosūtījām atlikušos paraugus uz Stenfordas, Kornela un Kalifornijas universitātēm. Arī tur rezultāti bija tādi paši. Tad mēs vērsāmies pie CDC, lai iegūtu vīrusa paraugus. Tur mums atbildēja, ka viņiem tādu nav. Veicot šādus laboratoriskus izmeklējumus, mēs nonācām pie secinājuma, ka kovid ir izdomāts. Tas ir tikai jauns gripas nosaukums. Lielākā daļa no tam pierakstītiem nāves gadījumiem ir ierastās hroniskās slimības, ar kurām gripas novājinātā imūnsistēma netika galā.

Pēc būtības, tas pats notiek katru gadu.

Rodas jautājums, ko tad pēta zinātnieki. Tomass Koens raksta – pat Roberta Koha institūts, vadošā Eiropas zinātniskā organizācija, nevar apstiprināt vīrusa izolātu – viņiem ir tikai kompjūtera modelis. No kurienes tas ņemts? Tā vietā, lai izolētu vīrusu un analizētu visu tā genomu, pētnieki aprobežojās tikai ar 37 pāriem no 30 tūkstošiem, kas tiek pieņemti par vīrusa genomu. Tad viņi tos ielika datorprogrammā, kas arī izveidoja šo modeli. Bet vīrusa radīšana tādā veidā ir zinātniska krāpšana.

Un ir vēl viena krāpšana – tie ir PCR testi. Polimēru ķēdes reakcijas testu 1983.gadā izgudroja ASV bioķīmiķis Karijs Mullis. Tiek ņemti DNS un RNS paraugi un tos replicē, pavairojot daudzumu ciklu veidā. Identifikācijai nepieciešamais ciklu skaits tiek saukts par slieksni. Jo lielāks tas ir, jo augstāka iespēja, ka rezultāts būs pozitīvs. To var panākt pozitīvu, ja palielina ciklu skaitu.

Tad kāpēc šo testu izmanto, lai meklētu kovid?

2020.gada janvārī Kristians Drostens izstrādāja šo tehnoloģiju, ka PCR testu izmanto vīrusa meklēšanai. Turklāt viņam paša vīrusa nebija un praksē šo tehnoloģiju viņš pārbaudīt nevarēja. Tomēr PVO pieņēma pilnīgi nepārbaudīto tehnoloģiju kā protokolu jaunā vīrusa meklēšanai un tikai 2020. gada decembrī šī melīgā, korumpētā iestāde bija spiesta atzīt, ka šis tests tāpēc rada viltus pozitīvus rezultātus

Iznāk tīrākā falsifikācija.

Pētnieku grupa 22 cilvēku sastāvā, ieskaitot Maiku Jedonu, bijušo Pfizer vice-prezidentu ir pierādījusi šī testa nepiemērotību kovid noteikšanā. Pats Drostens to atzina savā rakstā un pēc tam tādi cilvēki kā doktors Kubahers, kas specializējas zinātniskās krāpšanas atmaskošanā, sāka meklēt, kas tas par Drostenu un izrādījās, ka viņam nemaz nav doktora grāda. Tas ir vēl viens krāpnieks.

A. Vasiļevskis

BRĪVĪBAS PLATFORMA iepriekš publicējusi:

2 thoughts on “Reseta analītika III daļa – kur tad vīrusa izolāts?

  1. Kas notiek latvijas latvijas labarotorijas. Ar ko tad LATVIJĀ salīdzina. Kā šo ļaunumu novērst. Visiem tak prot nezināmu vīrusu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.