QR skeneri bērniem Kalifornijā – vēl viens solis uz Orvelu.

Jaunās pasaules kārtības plāni pēdējā laikā it nemaz vairs nav slepeni un nesaprotami, kā tas bija agrākos laikos, kad tos saprast un salikt kopā prasīja zināmu atjautību un analītikas spējas. Tagad tie ir atklāti, kliedzoši un prasa tūlītēju reakciju, ja sabiedrība tos grib apcirst saknē, kamēr viss nav aizgājis pārāk tālu.

Demonokrātijas citadelē Kalifornijā Microsoft ir ķēries klāt bērniem, lai spertu vēl vienu soli tuvāk Orvela distopijas ieviešanai. Tur vienā no Losandželosas skolām ir ieviests unikāls QR kods katram bērnam. Tagad viņus skanēs katru dienu, lai viņi varētu apmeklēt skolu – neesi noskanēts, skolā netiec. Bet tas vēl nav viss –viņiem uzstāda prasību nopelnīt tiesības tikt skolā, atbildot uz jautājumiem online režīmā – ka nav simptomu, temperatūras un ir negatīvs kovid tests.

Papildus tam, ka šī sistēma kalpo kā ikdienas skolas apmeklēšanas sertifikāts, tā vienlaicīgi koriģē veselības pārbaudes un vakcināciju tiešsaistes režīmā, nodrošina šo datu pārbaudi pie iekļūšanas telpās, izdala ‘riska grupā esošos’, piedāvā īpašus režīmus mazā riska grupā esošiem un padara šos datus redzamus.

Arī tas vēl nav viss – sistēma arī nosūtīs ‘anonīmus datus’ skolas vadībai un veselības speciālistiem, ieskaitot Stanfordas universitāti, Džona Hopkinsa universitāti, Cedars Sinai un citas organizācijas, kuru uzdevums būs izstrādāt drošas skolas apmeklēšanas stratēģijas.

Šeit rodas jautājums par to, cik tālu degradēta tad ir sabiedrība Kalifornijā? Ne jau velti tieši šajā, tradicionāli demokrātu štatā tas tiek izmēģināts pirmām kārtām. Štats ir bēdīgi slavens ar visām iespējamām liberālām ‘vērtībām’, transgenderu un LGBT kustību tiesībām, ‘baltās vainas’ un ‘dzimumneitralitātes’ propagandu. Tas ir arī galvenais ‘zaļās enerģijas’ ieviesējs ASV, kādēļ tur elektrības padeves traucējumi kļūst visai regulāri.

Tagad tam visam nākusi klāt bērnu iezīmēšana par Jaunās Pasaules kārtības īpašumu ar svītru kodu. Tikai nestāstiet, ka par to Jūs nebrīdināja ‘sazvērestību teoriju’ piekritēji. Viņi visu zināja un zina arī turpmāko. Tāpēc ir pēdējais laiks sargāt sevi un savus bērnus, kamēr šis neprāts nav atnācis arī pie mums.

A. Vasiļevskis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.