Prasa uzsākt kriminālprocesu par vienas Covid gultas izmaksām 666 tūkst. eiro apmērā

Latvijas brīvības alianse 2021. gada 1. oktobrī iesniegusi Ģenerāplrokuroram Stukānam iesniegumu ar trīs prasībām:

1) Veikt atbildīgo amatpersonu pārbaudi, kuru rīcībā saskatāma noziedzīgas grupas sadarbība un rīcība.

2) Noskaidrot patiesā labuma guvējus, kuri ir piesavinājušies Covid-19 apkarošanai paredzētos līdzekļus.

3) Veikt pārbaudi valdošās koalīcijas koruptīvajā sadarbībā, kuras ietvaros veikti abos iepriekšminētajos punktos aprakstītie noziegumi.

Vēstulē norādīts, ka iesniegums iesniegts saistībā ar publicēto informāciju Latvijas masu medijā – “Neatkarīgā Rīta avīze” (NRA, 2021. g. 21. septembris, raksts “Premjers pikts: Par 80 miljoniem izveidotas tikai 120 Covid-19 gultas.” ).

              Premjers K. Kariņš ir tikai “pikts”, bet ne viņš, ne arī kāds cits būtu vērsies pie Jums ar pretenziju par esošo faktu, tādēļ to publiski un oficiāli darām mēs – LBA  pārstāvji, teikts vēstulē.

Mēs kategoriski iebilstam pret valdības un valdošās partiju koalīcijas bezatbildīgo rīcību  Covid-19 radītajos apstākļos.

Mēs pieprasām izmeklēt šo noziegumu un uzsākt kriminālprocesu, lai noskaidrotu vai  vienas gultas vietas aprīkošanai patiešām bija nepieciešami 666 tūkstoši eiro.

Lielākajai sabiedrības daļai un mums nav šaubu par to, ka, izmantojot situāciju ar Covid-19, notiek milzīga budžeta līdzekļu izsaimniekošana. Uzskatām, ka sabiedrībā ir ļoti negatīva spriedze un ir akūta nepieciešamība kriminālprocesa ietvaros veikt padziļinātu pārbaudi par Covid-19 apkarošanai paredzēto un izmantoto līdzekļu lietderīgumu un efektivitāti.

Vēstuli parakstījuši:

Arnolds Babris (biedrība “Par atbildību”, Latvijas Brīvības Alianse/LBA)

Diāna Ulme (LBA, biedrība Vides aizsardzības klubs /VAK)

Aivis Vasiļevskis (publicists, LBA)

Edvīns Bauers (LBA)

Māris Bērziņš (Sabiedriskie Satversmes sargi, LBA)

www.mainampasauli.news

13 thoughts on “Prasa uzsākt kriminālprocesu par vienas Covid gultas izmaksām 666 tūkst. eiro apmērā

  1. Eventually gamers can generate gambler points when you perform which can be traded regarding tickets for some free roll tournaments the routinely manage.

  2. You can certainly see your expertise within the paintings you write. The world hopes for even more passionate writers such as you who are not afraid to say how they believe. Always follow your heart. “There are only two industries that refer to their customers as users.” by Edward Tufte.

  3. You actually make it seem really easy together with your presentation but I in finding this topic to be really something that I feel I might never understand. It sort of feels too complicated and extremely vast for me. I’m having a look forward in your subsequent submit, I¦ll attempt to get the cling of it!

  4. Jūs esat aizrāvušies ar naudas skaitīšanu , arī ezotēriķu grupējumi par dziedināšanu prasa naudiņas un ne tās mazākās. Kur tad ir palikusi gaisma, vai tā izplēnēja , cenšoties veidot politiku ?

  5. Malači. 666 tūkst . eiro par gultu liekas ir mazlietiņ par daudz, bet varbūt te ierēķinātas arī algas ārstiem , citas ierīču apkopes un apkalpošanas izmakas, ieskaitot pašas ierīces?? u.c., man liekas, ka tas tā varētu būt, bet pats formulējums “par gultu ” tad ir ļoti neveiksmīgs. Gan jau prokuratūra visu kārtīgi izvērtēs un dos atbildi .

    1. Pat ja mēs ņemtu viskrutākos elpināšanas aparātus pasaulē un katram pievienotu diagnosticēšanas sistēmu…
      Vai tad vēl jāpērk speciāli ārsti? Apkopes arī uzreiz pērk? Un ko vēl pērk? Jūs cilvēki ar galvu draudzējaties? Par to naudu katrā slimnīcā varēja iepirkt pietiekamu skaitu elpināšanas iekārtu, sagatavot vietas un ko tik vēl ne. Un kāda tad ir tā specifiskā aparatūra, ar ko ārstē to sērgu? Kāds zina vai vispār ārstē? Man liekas, ka lielākais, ko dara – pieslēdz pie elpināšanas iekārtas. Tad par kādām uberkrutām guļasvietām ir runa?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.