Polija un IV Reihs

Interesantas lietas notiek arī ES iekšienē. Kā zināms, tad aktīvi turpinās strīds starp Briseli un Varšavu par to, kas ir augstāk – ES direktīvas vai vietējā likumdošana. Un tā visa ietvaros sāk izskanēt lietas, kas faktiski sen jau ir saprotamas tiem, kas redz patieso ģeopolitiku, taču tagad tas sāk skanēt pavisam atklāti.

Proti, Polijas vadošās partijas līderis un vicepremjers Jaroslavs Kačinskis intervijā vietējam medijam pavisam konkrēti nosauc Vāciju un ES par IV Reihu, izsakoties, ka daudzas valstis it nemaz nav entuziasma pilnas par šādu procesu, kad uz ES bāzes tāds tiek būvēts. Viņš arī apsūdz Berlīni par tās īstenoto bloka legālo mehānismu ļaunprātīgu izmantošanu, kas noved pie Polijas pašnoteikšanās tiesību atņemšanu.

Ja mēs, kā poļi, piekrītam tādam lietu izkārtojumam, tad mēs tiksim degradēti daudzos veidos – viņš paziņoja. Ja Polija sekotu ES ekonomiskai un enerģijas politikai, tad poļi jau pēc dažiem gadiem būtu nabadzīgāki, kā šodien. Šie izteikumi seko tam, ka ES ierosināja tiesvedību pret Polijas valdību, kur to apsūdz Briseles izdoto likumu neievērošanā. Divos iekšējo tiesu spriedumos Polijā tika lemts, ka tās iekšējie likumi ir augstāki par ES noteikumiem, kas savukārt saniknoja Briseli, kas uzstāj uz tās pārākumu pār valsts suverenitāti.

Kačinskis gan izskaidroja savus izteikumus tā, ka tie neattiecas uz tagadējo Vāciju kā uz Hitlera Reiha turpinājumu – ceturtais Reihs nav nekas aizvainojošs, tas drīzāk attiecas uz Pirmo Reihu. Jā, Vācijas vēsture ir tāda, kāda tā ir, bet Kačinskis šeit vienkārši pagaidām vēl ir politkorekts un tas ir saprotams, lai gan notiekošais Vācijā daudzās jomās daudz vairāk atgādina tieši III Reihu un tā atjaunošanos. Ģeopolitiski tas noteikti nav nekāds noslēpums, ka Vācija skaitās visas ES lokomotīve un galvenais dzinējspēks, īpaši kopš UK izstāšanās, bet Hitlera sapnis par apvienoto Eiropu var taču tikt realizēts arī tā – būdama ES kodolvalsts, Vācija savu politiku var uzspiest arī citām dalībvalstīm. Un šai ziņā Kačinskim ir pilnīga taisnība, lai vai kā šo Reihu nosauc.

Viņš arī piemin Eiropas tiesu kā instrumentu tam, lai uzspiestu šī Reiha gribu citām valstīm – tā var brīvi interpretēt Eiropas likumus un veidot spriedumus, kādi ir izdevīgi bloka birokrātijai. Tas, kas notiek starp Poliju un ES, nākotnē var kalpot kā paša bloka demontāžas instruments, ja tās piemēram sekos vēl citas valstis, nostādot savu Konstitūciju augstāk, kur tai arī jābūt. Šis globālistu veidojums un birokrātijas aparāts ir tieši tas, kas nosaka arī šībrīža eksperimentālo injicēšanos un tieši tur radās kopējais plāns visus ES pilsoņus nopotēt un apgādāt ar kroņa pasēm jau 2018.gadā. Izeja no šī bloka ir vitāli svarīga arī mūsu tautas izdzīvošanai. Diemžēl šobrīd tādu iespēju pat neapskata neviens no lielajiem topošajiem politiskajiem veidojumiem, kas grasās mainīt šo varu.

A. Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

8 thoughts on “Polija un IV Reihs

  1. Nice post. I be taught one thing tougher on different blogs everyday. It is going to all the time be stimulating to read content material from different writers and follow just a little one thing from their store. I’d prefer to make use of some with the content on my weblog whether you don’t mind. Natually I’ll provide you with a hyperlink on your web blog. Thanks for sharing.

  2. Great blog here! Also your site loads up very fast! What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host? I wish my web site loaded up as quickly as yours lol

  3. I simply wished to say thanks again. I am not sure the things that I might have tried without the type of suggestions provided by you on my field. Entirely was an absolute hard problem in my circumstances, but noticing the very well-written strategy you dealt with that forced me to cry over joy. Extremely thankful for the assistance and as well , believe you know what a powerful job you are always providing educating the mediocre ones via your websites. I am certain you’ve never met any of us.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.