Pieredze: Ārsts vakcinē bērnu bez vecāku atļaujas

"Vēlos brīdināt vecākus, lai nelaiž bērnus vienus pie ārsta…" #pieredze


“Labvakar!

Ļoti cienu un novērtēju Jūsu darbu, lasu visu informāciju, ko ievietojat, un apbrīnoju par drosmi un uzdrīkstēšanos!

Esmu vakcinējusies ar “obligātajām” – kā man tas iepriekš vienmēr ticis pasniegts – potēm un arī savus bērnus diemžēl esmu vakcinējusi līdz brīdim, kamēr mazākajam bērnam sākās veselības problēmas.

Sāku meklēt cēloņus, iespējamos iemeslus, līdz visbeidzot, pateicoties ļoti gudriem un erudītiem ārstiem, mēs nonācām pie slēdziena, ka vislielākā problēmu iespējamība ir tieši izdarītās vakcīnas.
Kopš tā laika iedziļinos, interesējos, lasu un pētu visu informāciju par vakcīnām (informāciju, kas nav reklāma), bet tas ir cits stāsts, un šoreiz ne par to…

Gribētu padalīties ar vakardienas (11.02.2021) “piedzīvojumiem”. Man ir meita, kurai ir 17 gadi, un viņa gatavojas mācīties autoskolā. Lai izņemtu baltās tiesības, ir nepieciešama medicīniskā izziņa, ko var saņemt pie ģimenes ārsta.

Lai nebūtu pulcēšanās uzgaidāmajās telpās, meita dodas pie ārsta viena, palūdzu tikai, lai paprasa vispārējo asins ainu, tā kā sen nav taisīta…

Pēc ārsta vizītes meita zvana un saka, ka esot sapotēta pret difteriju!!! Es, protams, šokā – kā var bez vecāku atļaujas potēt nepilngadīgu bērnu?!
Meita saka, ka reizes piecas esot dakterei prasījusi, kādēļ tagad jāpotējas, uz ko daktere atbildējusi, ka tā esot OBLIGĀTA pote, un viņa nevarot iedot autovadītāja medicīnas izziņu bez šīs potes! Nopietni???

Daktere vienkārši piespiedu kārtā sapotēja manu bērnu, nezinot, vai viņai ir vai nav alerģiskas reakcijas, vai vēlamies vai nevēlamies potēties! Un, protams, manis lūgto asins ainu neuztaisīja – to netaisot veseliem cilvēkiem!

Mans jautājums – vai dakteris drīkst veikt medicīniskas manipulācijas nepilngadīgam bērnam bez vecāku atļaujas? Vai tas nav prettiesiski?
Protams, zvanīju ārstei izmisumā un prasīju paskaidrojumus, uz ko viņa man atbildēja – ok, atvainojos, vajadzēja paprasīt vecākiem, bet paši vainīgi, ka palaidāt vienu pašu bērnu pie ārsta un tā esot obligāta pote, kas viņai esot bijusi jāpotē. Ja man kaut kas nepatīkot, lai es rakstot par viņu sūdzību! Tā lūk!

Saruna gan bija daudz garāka, bet šo visu rakstu, jo gribu brīdināt citus vecākus – nekad nelaidiet pusaudžus vienus pie ārsta, jūs nezinat ko viņiem tur var sapotēt!

Kas būs nākamis? “Obilgātā” Covid vakcīna?

Es neminēšu dakteres vārdu, jo es viņai nevēlu ļaunu. Es vienkārši gribu pasargāt citus bērnus, diemžēl savējo neizdevās 😞 Un tādēļ gribu brīdināt vecākus, lai nelaiž bērnus vienus pie ārsta…”

Pieredze: Ārsts vakcinē bērnu bez vecāku atļaujas

t.me/brivibasplatforma/118

 
Rakstu sagatavoja: Vakcīnrealitāte
Vakcīnrealitāte Latvijā ir pirmais daudznozaru resurss par vakcināciju latviešu valodā. Pētījumi, fakti, viedokļi – godīga informācija par vakcīnu ēnas pusēm un kaitējumu veselībai.

Apmeklēt www.vakcinrealitate.lv


Komentāri (0)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook