PĒDĒJAIS KARŠ PAR BRĪVĪBU

Šobrīd uz cilvēci tiek izmēģināti visa veida ieroči – ķīmiskie, bioloģiskie, tehnoloģiskie, informatīvie, psihiskie. Nav atskanējusi vēl neviena lode šajā karā, taču cilvēku pozīcijas ir krietni iedragātas. Mums nav ne mazākā priekštata par to, cik tālu ir attīstītas IKT tehnoloģijas armijas poligonos. 5G tehnoloģiju ieviešana plāndēmijas aizsegā ir daļa no plāna, lai cilvece kļūtu par manipulējamu aitu baru. Vai esi piefiksējis, ka pēdējā mēneša laikā ir krasi mainījušās tavas domas un viedokļi, atmaigušas nostājas, palielinājusies tolerance pret esošo pandēmiju un vakcinēšanos. Tas ir noticis, izmantojot visu plašo ieroču arsenālu, par ko lielākai daļai cilvēku nav ne mazākā priekšstata. Jums tikai šķiet, ka tās ir jūsu domas, bet tās ik mirkli tiek ietekmētas, tas ir uzbrukums jūsu suverenitātei.

Pasaulē vairs gandrīz nav palikušas suverēnas valstis, cilvēki ir pēdējais bastions, ko ir plānots ieņemt šajā 3. Pasaules karā. Bez tehnoloģiskiem ieročiem, mēs ikdienā tiekam indēti ne tikai ar ķimizētu pārtiku, bet ķīmija tiek kaisīta tieši uz galvas (chemtrails). Nopirktie mediji tiražē tikai karavadoņu viedokli, analītiskā, neatkarīgā žurnālistika ir pagātnes atmiņas, 4. varas bastions ir zaudēts. Vēl viens trojas zirgs šajā karā ir vakcīnas, kas ir izteikts šī kara ierocis, sintezējot visus šī kara ieročus – ķīmiskos, tehnoloģiskos, informatīvos, bioloģiskos. Arī rindas pie Vakcinācijas centriem ir informatīvā kara sastāvdaļa, lai ietekmētu jūsu izvēli padoties gūstā. Skatoties uz to visu, šķiet, ka izredzes cilvēkiem nav daudz, bet ogles gruzd, tās ir dzīvas, mēs visi vēl pieredzēsim tik lielu ugunskuru, kādu cilvēce nav redzējusi tūkstošiem gadu. Uguns izgaismos visu šo karu, visus karavadoņus un karavīrus.

Šis ir pēdējais karš par brīvību, kurā uzvarēs cilvēki, kas turpmāk pieredzēs miera, brīvības, pārticības un sadarbības laikmetu. Mūsu ieroči nav agresija un lodes. Mūsu ierocis ir ugunīgā gara dzirksts, kas nav apslāpējama ne ar kādiem ieročiem. Cilvēki, sargājiet savu dzirksteli, nepārdodiet to par grašiem! Pavisam drīz mēs liksim dzirkstis kopā, lai piešķiltu visas cilvēces mīlestības un brīvības ugunskuru.

Tars Ramats.

PĒDĒJAIS KARŠ PAR BRĪVĪBU

t.me/brivibasplatforma/544

2 thoughts on “PĒDĒJAIS KARŠ PAR BRĪVĪBU

 1. Man neliekas ka ar vārdu “Karš” mēs veidojam Mieru. Karš rada karu, miers rada mieru.
  “Ticīgais lai tic, neticīgais lai netic”
  Mums vajadzētu vispirms veidot savu kopienu, kur mēs līdzīgi domājošie varam dzīvot, pilnveidot viens otru, atbalstīt virzīties uz priekšu un justies droši, un tikai tad censties apgaismot tumsā nonākušos.
  Pašlaik mēs esam pārāk izkliedēti, lai sevi sauktu sevi par stipriem kam ir viedoklis.

  Ir jāapvienojas un jādzīvo vienuviet, kur mēs varam apstrādāt zemes un augt prātā un spēkā, jo pienāks diena, kad mums būs jābūt spēcīgiem un drosmīgiem.

 2. Mēs jau esam uzvarējuši.
  Nē es neesmu atmaidzis, jeb kaut kā padevies. Esmu dzīvāks kā jebkad, jo fakti runā paši par sevi un tas man dod labāku izpratni par notiekošo.
  💛💛💛

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.