Pēc švakcīnas mirst britu aristokrātu meita

Izrādās, ka no švakcinēšanās var nomirt arī kādi augstāk stāvošāki lordi, ne tikai parastie ļaudis. Kā tā varēja gadīties, ir intersants jautājums, tāpat kā visa šī ziņa.

Tātad ‘mīklainos apstākļos’ 21. jūlijā ir mirusi Darlingtonas lorda meita Gaia Young – bet medijos šī ziņa parādījās tikai septembra sākumā. Rakstīts, ka viņu aizveduši uz Londonas Universitātes hospitāli ar spēcīgām galvassāpēm un vemšanu, bet pēc 16 stundām ir iestājusies smadzeņu nāve.

Lielajos medijos tiek ziņots, ka šo nāvi klasificēja vispirms kā ‘neizskaidrojamu’ un pirmā sekcija nedeva pārliecinošus rezultātus. Tad Universitātes slimnīca veica pati savu oficiālo izmeklēšanu, lai atrastu atbildi, kā šī nāve varēja iestāties tik ātri. Gaia bija 25 gadus jauna, absolūti vesela un kā jau lordiem piedien, dzīvoja attiecīgos apstākļos – šī ir daļa no britu karaliskajām dzimtām kā nekā.

Atklājās, ka vēl martā viņa saņēmusi otro švakcīnas devu. Un tagad sākas interesantākais – visa ģimene, ieskaitot pusbrāli Tobiju, uzstāj uz to, ka švakcīnai nav nekāda sakara ar notikušo. Viņa vārdiem sakot, daudzi tagad spekulēs uz to, ka šī nāve ir kaut kāds potes rets efekts, bet viņa to saņēma martā un tāpēc tas nešķiet ticami.

Rodas jautājums, bet kāpēc lai tas nebūtu ticami? Tie ir 4 mēneši un kurš tad ir izpētījis, cik ilgā laikā šī injekcija kļūst letāla? Neviens to nezina un tādā gadījumā vēl viens jautājums ir par to, kurš tad periods ir tas pareizais, lai šāda nāve tiktu ieskaitīta kā injekcijas sekas? Tāda taču vispāŗ nav – pirmās 15 dienas cilvēks skaitās nevakcinēts, bet 4 mēneši jau neesot vairs sakara ar šprici. Taču situāciju ļoti dīvainu padara arī tas, ka saskaņā ar šī paša Tobija vāŗdiem, pusmāsa esot bijusi tik jauka persona, regulāri sportojusi un uzturējusi sevi lieliskā formā. Taču šprici vainot nedrīkst, jo vainīgs labāk lai ir kovids.

Tāds ir uzstādījums un acīmredzot, ka tas attiecas pat uz karalisko ģimeni, kur nu vēl prastiem ļaudīm. Tikai vīruss un nekas cits – mediji, ģimene, valdība un visi citi ir absolūti vienoti tajā, ka šīs pilnīgi veselās un dzīvespriecīgās meitenes nāve ir tikai sakritība. Tajā dienā viņa braukusi ar velosipēdu un vienā mirklī iestājies sabrukums – pieslēgta pie ventilatora, viņa tā arī neatguva samaņu.

Protams, īsto iemeslu būtu ļoti interesanti uzzināt, vai tiešām karaliskā ģimenē var kaut kas tāds notikt bez īpaša zemteksta. Un tāds te noteikti ir. Jo ir dīvaini gan tas, ka šādā ģimenē patiešām kādam špricē īstu švakcīnu, gan apgalvojums par nāvi no vīrusa pēc tās – jo arī šī versija tad pilnībā apgāž tādas potes jēgu kā tādu – ja sapotējies cilvēks spēku pilnbriedā 4 mēnešus pēc tās mirst ar vīrusu uz līdzenas vietas, tad tas ir tikpat absurdi.

No šejienes rodas vēl trešā versija. Ievērojiet, cik dziļi simbolisks bija šīs meitenes vārds. Gaia Young. Gaija, tas ir planētas Zeme ezotēriskais nosaukums un Young, tas ir jauna. Tieši tulkojot sanāk Jaunā Zeme un viss apraksts par viņu, ko sniedz šī ģimene, rada sajūtu, ka šī sieviete ir bijusi kā tāds auglības iemiesojums pašā spēku pilnbriedā. Un pēkšņa nāve šeit nu nekādi nevar būt dabiska. Tas daudz vairāk atgādina princeses Diānas gadījumu, kur viss rāda to, ka tā bija apzināta, tīša un rituāla slepkavība, jo arī viņa acīmredzami neiederējās tajās asinīs un šie karaliskie reptiļi viņu vienkārši upurēja, lai turpinātu uzturēt savu varu un bagātības. Šeit izskatās stipri līdzīgi un potes/kovids ir tikai aizsegs tam, kā patiesībā tiek pārvaldīta pasaule. Jā, šī ir tumša un baisa sadaļa, turpat, kur adrenohroms un bērnu mocīšana tā ieguvei. Bet kaut kad arī tādām lietām jānāk gaismā.

A. Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

2 thoughts on “Pēc švakcīnas mirst britu aristokrātu meita

  1. pašūpoju svārstu – lodra meitas nāves cēlonis nav vakcīna. Tur ir cits enerģetisks cēlonis, ļoti tuvu Aivja apraksam pēdējā rindokopā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.