PCR testu iepirkumi Ķīnā pirms plāndēmijas

Dīvainas lietas notikušas Ķīnā. Tur vēl pirms oficiālās brīnumvīrusa parādīšanās jau sācis pieaugt PCR testu iepirkšanas apjoms.

Tā vēsta kādas Austrālijas kiberdrošības kompānijas ziņojums – tā saucas Internet 2.0. Viņi izpētījuši šī PCR testa pirkšanas/pārdošanas datus par vairākiem gadiem, atklājot to, ka no 2018-19 gadam apgrozījums pieaudzis par 50% – jau gadu pirms briesmu vīruss sāka savu ceļu apkārt pasaulei. Tas nozīmē, ka vai nu vīruss tur jau cirkulēja vismaz gadu iepriekš, vai arī ķīnieši rūpīgi gatavojās afērai – jebkurā gadījumā tas ir aizdomīgi.

PCR testu pārdošanas apjomi 2016.gadā sastādīja 19 miljonus juaņu, gadu vēlāk tas bija 29 miljoni, tad 36.7 un beidzot plāndēmijas gadā jau 67.4 miljoni. Šie atklājumi apšauba pastāvošos pieņēmumus par to, kad sākās pandēmija un tas prasa papildus izmeklēšanu. Pētījums secina, ka palielinātā PCR testu iepirkšana korelē ar vīrusa izplatības ātrumu. Tā nosaukums ir Procuring for Pandemic.

Mēs vērtējam ar vidēju pārliecību, ka ievērojamais pieagums testu pārdošanā gada laikā uz pusi var tikt saistīts ar tādu notikumu kā kovidam līdzīga epidēmija – tā raksta autori. Ar visai augstu pārliecību viņi apgalvo, ka Ķīnā epidēmija sākās daudz ātrāk, kā par to tika informēta PVO. Pētījumā tika aplūkoti 1716 kontrakti no 2007-2019.gada beigām.

Tur atklāts arī ievērojams un pamatīgs PCR ekipējuma iepirkums 2019.gadā, ko veikušas Uhaņā bāzētas institūcijas, tādas kā Tautas Atbrīvošanas armijas gaisa spēku hospitālis, pats Uhaņas virusoloģijas institūts, zinātnes universitāte un Hubei provinces slimību kontroles dienests.

Pirmie gadījumi tika ziņoti tieši vecgada vakarā, bet joprojām nav nekas zināms par izcelsmi un ir mainījušās paradigmas no dabiskās uz ļoti ticamo mākslīgo izcelsmi. Protams, versija par to, ka nekāda vīrusa vispār nav, bet citas slimības iepakotas un viltus tests kā afēras pamats, arī nekur nav pazudusi.

Jeff Carlson un Hans Manche, neatkarīgie žurnālisti no Epoch TV arī mēģinājuši atrast vīrusa pirmsākumus un atraduši to, ka attiecīgais Uhaņas institūts jau 2012 gadā strādājis ar kovidam līdzīgiem korona vīrusiem.

Michael Shoebridge, Austrālijas stratēģiskās politikas institūta direktors Epoch Times paziņoja, ka šis Internet 2.0 pētījums dod papildus pavedienus pandēmijas izcelsmes noskaidrošanā.

 Bet vienlaicīgi viņš atzīst, ka PCR tests šobrīd saistās ar kovid testēšanu, bet tam ir daudz plašāks pielietojums ģenētikā un biotehnoloģiju pētījumos, tāpēc papildus šāda ekipējuma iepirkšana ne obligāti liecina par epidēmiju. Tas var liecināt arī par straujāk un plašāk veiktiem pētījumiem kādā nozarē, tai skaitā, protams, arī bioloģisko ieroču radīšanā no vīrusiem.

Ja varētu uzzināt motīvus šiem iepirkumiem, tad varētu izgaismot arī Ķīnas komunistu partijas darbības – bet tieši Ķīna negrib pieļaut, tāpēc Internet 2.0 ir tikai viens solis turpmākos pētījumos. Lai vai kā, šis viss tomēr parāda to, ka kaut kam jau ķīnieši un ne tikai viņi, bet arī citu valstu valdības ir gatavojušies gan un diez vai šī pandēmija ir dabiska.

A. Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.