Paziņojums lasītājiem no projekta “Vakcīnrealitāte Latvijā” redakcijas

Kopš šodienas “Vakcīnrealitāte Latvijā” vairs nav atrodama sociālajā tīklā “Facebook”. Pēc vairāku nedēļu centieniem, publikāciju cenzūras un dzēšanas, lapa tika izņemta.

Jau ilgstoši vērojām, kā algotu personu grupa ar Ingu Spriņģi priekšgalā uz to mērķtiecīgi iet. Cenzūras dēļ publikācijas sasniedza arvien mazāku lietotāju auditoriju, daudziem tās neparādījās vispār.

“Facebook” jau ilgstoši apliecina sevi kā lietotājiem nedraudzīgu platformu, izceļoties ne vien ar cenzūru, satura bloķēšanu, bet arī negodīgiem algoritmiem un informatīvo totalitārismu.

Priecājamies, ka šo ārējo apstākļu dēļ varēsim pilnvērtīgi pievērsties daudz perspektīvākai un uzticamākai vietnei – pašu mājaslapai, visas publikācijas pārskatāmi strukturējot loģiskās sadaļās. Visa informācija jau ilgstoši tika dublēta un publicēta arī mājāslapā, tāpēc visi vērtīgie raksti un pētījumi ir saglabājušies!

– Turpmāk aktualitātes un visas publikācijas lasiet mūsu mājaslapā: www.vakcinrealitate.org

– Laipni lūdzam sekot jaunumiem Telegram kanālā: Telegram: Contact @vakcinrealitate

– Video saturs: YouTube.com – Vakcīnrealitāte Latvijā

– Sazināties ar mums: vrealitate@protonmail.com vai vakcinrealitatei@gmail.com

Godīgas zināšanas ir priekšnoteikums veselīgām izvēlēm!

Paldies par Jūsu uzticību!

Ar cieņu,

Kristīna Duņeca un “Vakcīnrealitāte Latvijā” komanda

www.vakcinrealitate.org/aktualitates/pazinojums-lasitajiem/

2 thoughts on “Paziņojums lasītājiem no projekta “Vakcīnrealitāte Latvijā” redakcijas

  1. Kad gribēju uzrakstīt uz Jūsu Telegram kanālā publicēto epastu vakcinrealitatei&gmail. com, tad man rāda ka ir nepareiza e pasta adrese. Ja paspēšu ar Jūsu komandu sazināties līdz piektdienai, tad tas var izglābt man tuva cilvēka dzīvību. Mans telefona numurs ir 22038091. Ar cieņu Maija.

  2. Labvakar, cienījamā Kristīne un Jūsu vakcīnrealitātes komanda! Jau labu laiku esmu Jūsu sekotāja Telegram kanālā. Jūsu vakcīnrealitātes komanda ir tā, kas uzrunā daudzu cilvēku sirdis. Ļoti gribu sazināties caur Gmail, bet tas nav iespējams. Ļoti liela vakcīnproblēma pēc 2 dienām var beigties traģiski.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.