Pasaules Vienotības Diena.

Meditāciju un transformāciju akadēmija O&O Academy ar garīgo centru Ekam rīko globālu pasākumu Vienotības spēcināšanā uz planētas Zeme, kas norisināsies no 13.februāra līdz 7.martam- Vispasaules vienotības dienai. Dalībnieki tiek aicināti 21 dienu gatavoties šim 7.marta notikumam pildot sagatavošanās vingrinājumus, kas spēcinās katra dalībnieka enerģētisko spēku un lauku.

Kulminācija un kolektīvā Vienotības meditācija tiks pārraidīta tiešraidē un paralēli šajā projektā iesaistās arī zinātnieki, lai ar īpašiem mēraparātiem noteiktu cilvēku apziņas ietekmi uz kopējo apziņas lauku. Izmaiņas kopējā laukā tiks mērītas ar HeartMath institūta magnetometriem un nejaušo skaitļu ģeneratoriem.   

Plānots, ka globālajā pasākumā piedalīsies vismaz 10milj dalībnieku. Arī Latvijas iedzīvotāji, kuri vēlas sniegt savu ieguldījumu kopuma labumam, tiek aicināti pievienoties šim cilvēces saliedētības un vienotības pasākumam, kas to ved pretim brīvībai, atmodai un apgaismībai. Vienotības izaicinājuma galvenais nodoms- cilvēce sasniedz apgaismību (vienotība jeb ekam ir viens no apgaismības aspektiem).

Dalībnieku pirmā tikšanās tiešraidē notiek 13.februārī. Tās laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar sagatavošanās vingrinājumiem jeb mājas darbu, kas būs pildāms šo 21 dienu laikā.

Pievienojies FB O&O Academy Latvia un Telegram t.me/vienotibasizaicinajums un seko līdzi tālākai informācijai.Komentāri (0)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook