Pasaules līmeņa advokāti gatavo kolektīvo prasību, jo COVID-19 tests ir krāpšana

Starptautiska juristu grupa gatavojas iesūdzēt Pasaules Veselības organizāciju (PVO) par zaudējumiem, kurus koronavīrusa lokdauni nodarīja lielai daļai pasaules iedzīvotāju. PCR testi ir neprecīzi un tos nevar izmantot infekciju slimību noteikšanai. Tā kā ir pierādījumi, ka testa izstrādātājs Christian Drosten to zināja iepriekš, būtu iespējams kvalificēt šo afēru kā pasaules mēroga krāpšanu.

Garā video, kas tika publicēts 3. oktobrī, vācu jurists doktors Reiner Fuellmich paskaidroja: “Visiem tiem, kam ir nodarīts kaitējums, dēļ šiem PCR testa izraisītajiem lokdauniem, ir tiesības saņemt pilnu kompensāciju par zaudējumiem. Konkrēti, ir pienākums atlīdzināt, t.i., pienākums maksāt zaudējumus par peļņas zaudēšanu, kas uzņēmumiem un pašnodarbinātām personām radušies lokdauna seku dēļ. ”

Reiner Fuellmich un viņa kolēģi apgalvo, ka par lokdaunu ir vainojami PCR testi, ko veicinājusi PVO un citas organizācijas, kā arī daudzas sabiedrības veselības amatpersonas.Pretēji PVO un vācu virusologu – Kristiana Drostena un Lotāra Vīlera (Lotar Wieler) apgalvojumiem PCR testi “neliecina par saslimšanu; nemaz nerunājot par inficēšanos ar SARS-CoV-2,” sacīja Reiner Fuellmich.

“PCR testi nav apstiprināti diagnostikas nolūkos, kā tas ir pareizi norādīts uz produkta apraksta, kas ir maziem burtiem un pievienotas šiem testiem, un kā jau vairākkārt uzsvēra PCR zinātniskās metodes izgudrotājs Karijs Mullis, šis tests nespēj diagnosticēt nevienu slimību.”

“Pretstatā Drosten, Wieler un PVO apgalvojumiem, ko viņi pauž kopš pandēmijas pasludināšanas, pozitīvs PCR testa rezultāts nenozīmē, ka ir infekcija,” uzsvēra Fuellmich. “Ja kādam ir pozitīvs rezultāts, tas nenozīmē, ka viņš ir inficēts ar kaut ko, nemaz nerunājot par lipīgu SARS-CoV-2 vīrusu.”

Šajā kontekstā Reiner Fuellmich atsaucās uz ASV slimību kontroles un profilakses centru (CDC) publikāciju, kurā ir FDA (ASV zāļu aģentūras) apstiprināts PCR Covid-19 testēšanas meotdes apraksts un, kur ir teikts, ka

“Vīrusu RNS noteikšana var neliecināt par infekcijas vīrusa klātbūtni vai, ka 2019-nCoV ir klīnisko simptomu izraisītājs. ”

“PCR uztriepes ņem vienu vai divas cilvēka acij neredzamas molekulas sekvences, un tāpēc tās jāpaplašina daudzos ciklos, lai padarītu to redzamu,” paskaidroja jurists. “Viss, kas pārsniedz 35 ciklus, tiek uzskatīts par pilnīgi neuzticamu un zinātniski neattaisnojamu, kā ziņo The New York Times un citi.”

PCR testu, ko izmanto, lai pārbaudītu COVID-19, vispirms izstrādāja vācu virusologs Christian Drosten. Šie testi, kā teica Fuellmich, “ir iestatīti uz 45 cikliem. Vai tas gadījumā nav tā izveidots dēļ vēlmes radīt pēc iespējas vairāk pozitīvu rezultātu? ”

“Ar testu nevar atšķirt neaktīvo un reproduktīvo vielu,” viņš turpināja. “Tas nozīmē, ka pozitīvs rezultāts var notikt, jo testā tiek konstatēts, piem. sekvences fragments, molekulas daļa, kas var liecināt tikai par to, ka pārbaudāmās personas imūnsistēma ir slimojusi ar saaukstēšanos. ”

Pat Drostens 2014. gadā bija atzinis šo problēmu, Fuellmich apgalvoja, ka virusologs Drostens MERS kontekstā sacīja par citu vīrusu izraisītu elpceļu slimību: “Ja, piemēram, šāds patogēns deguna gļotādā atrodas apmēram vienu dienu viņu nepamatoti var atzīt par MERS slimnieku. ”

Fuellmich rezumēja –

Īsāk sakot: ar šo testu nevar atklāt nekādu infekciju, pretēji visiem nepatiesiem apgalvojumiem, ka tas ir iespējams.

“Lai konstatētu akūto infekciju ir svarīgi, lai vīrusa fragments nav vienkārši atrodams ķermenī, piem. kaklā, neradot nekādus simptomus, jo tādā gadījumā tā būtu parasta saaukstēšanās infekcija. ”

“Turpretim akūtai infekcijai ir nepieciešams, lai vīruss iekļūtu šūnās, tur vairotos un izraisītu tādus simptomus kā galvassāpes vai kakla iekaisumu.

Tikai tad cilvēks ir patiešām inficēts, jo tikai tad cilvēks ir lipīgs, tas ir: spēj inficēt citus. Līdz tam laikam tas ir pilnīgi nekaitīgs gan pārnēsātājam, gan visiem citiem cilvēkiem, ar kuriem šķietami inficētais saskaras. ”

Daudzu cilvēku kolektīvā prasība tiesas prāvās lielākajā pasaules daļā valstu nav iespējama, tādēl Fuellmich un viņa kolēģi vēlas vērsties tiesā Amerikas Savienotajās Valstīs vai Kanādā, kur šis īpašais tiesas process ir regulāra juridiskās prakses sastāvdaļa.

Pēc tam šai kolektīvajai prasībai un tiesas prāvai var pievienoties visas iesaistītās puses visā pasaulē.

“Izmantojot starptautisko juristu tīklu, kas katru dienu kļūst arvien lielāks, Vācijas advokātu grupa visiem saviem kolēģiem visās citās valstīs bez maksas sniedz visu būtisko informāciju, ieskaitot ekspertu atzinumus un ekspertu liecības, kas parāda, ka PCR testi nevar noteikt infekcijas,” viņš paziņoja. Par šo detalizētāk jau rakstījām iepriekš –

Covid testiem izmantotā PCR metode nav paredzēta infekciju slimību noteikšanai

Fuellmich sacīja, ka viņš jau 26 gadus ir advokāts Vācijā un Kalifornijā, lielākoties tiesājoties “pret krāpnieciskām korporācijām, piemēram, Deutsche Bank, kas agrāk bija viena no pasaules lielākajām un cienītākajām bankām, šodien ir viena no noziedzīgajām organizācijas pasaulē ”, un Volkswagen – viens no pasaules lielākajiem un cienītākajiem automobiļu ražotājiem, šodien ir slavens ar savu plaša mēroga krāpšanos ar dīzeļdegvielu”.

Vai Tu veiksi testu, ja parādīsies Covid jeb saaukstēšanās simptomi?

REKLĀMAThe post Pasaules līmeņa advokāti gatavo kolektīvo prasību, jo COVID-19 tests ir krāpšana appeared first on #MaināmPasauli.

 
Rakstu sagatavoja: Mainām Pasauli
Mainām pasauli news ir neatkarīgo ziņu medijs par svarīgo Latvijā un pasaulē.

Apmeklēt www.mainampasauli.news


Komentāri (0)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook