Par Latviju bez partijām.

Un, kad viņiem tiek teikts:
 „Nevairojiet virs zemes postu!”,
viņi saka: „Mēs jau tikai sakārtojam lietas.”
 
 Patiesi viņi ir tie, kas nes postu, tikai to neapjēdz!
 Korāns ( 2:11,2;12) 
Tieši pirms 7gadiem /03.02.2013/

Uz posta ostu peld uzposts plosts.

Jā, tik tiešām, Viņi ir pārliecināti, ka Viņi, kārto lietas, cik nagi nes, un ir pilnīgā neizpratnē, un tiešām neapjauš, kāpēc viņus visu laiku tik drausmīgi apvaino posta un nelietības vairošanā virs Latvijas zemes. Viņi „ ..jau tikai sakārto lietas…”

 Kas tās ir par lietām, ko Viņi tur nu jau vairāk kā divdesmit gadus kārto un kārto; tautas, savas partijas vai naudas lietas.

Un kas īsti ir tie Viņi un, kā Viņi radās;

Jūs teiksiet, ka mēs taču paši Viņus ievēlējam! Tad jau iznāk, ka mēs paši esam vainīgi posta un nelietības vairošanā virs mūsu zemes.

To gan VIŅI gribētu, lai mēs tā domātu!

Bet mēs labi zinām, ka vēlējam tos visgodprātīgākos un godīgākos, visgudrākos un cilvēcīgākos… cik vien varējām tajā vēlēšanu kampaņas aptumsumā apjaust un saskatīt, mēs izvēlējamies katrs pēc savas izpratnes no mums piedāvātiem partiju sarakstiem tos patiešām vislabākos.

Un kāpēc, lai kāds rīkotos citādi?

Bet rezultātā katru reizi no jauna ievēlēti ir – …tie, kas nes postu, tikai to neapjēdz”. jo visu laiku – „…tikai sakārto lietas.”

·Kur tas suns ir aprakts?

Lai kā VIŅI ar saviem reklāmu, mārketinga un smadzeņu skalošanas trikiem nu jau gadu desmitiem no mums slēptu tā apraktā suņa kapa vietu, tomēr tā smirdoņa ir viņus nodevusi; Un tā nāk no visiem labi zināmās vietas: no nemirstīgās kūtspakaļas, kas plašām tautas masām ir pazīstama ar smacīgu svešvārdu –  KOALĪCIJA.

Savukārt šo veidojumu vadā un vada tāds mistisks Satversmē nepieminēts veidojumiņš, kas sevi apsaukā par – Koalīcijas Padomi (KP), tā gan visiem būtu jāraksta ar lieliem burtiem, jo tai pieder visa vara un teikšana par visu, kas drīkst notikt un kas notiek visā Latvijā, kā arī visa likumu un nodokļu būšana ir Viņu varenās rokās.

Prezidents, premjers, ministri, SAA birojs un KNA birojs, armijas, policijas un prokuratūras ģenerāļi, kontrolieri un tiesneši u.t.t., nemaz nerunājot par visādiem valsts uzņēmumu – valsts bankas, valsts mežu, ceļu un dzelzceļu, lidostu, ostu un elektrības… utt. bosi un to zelta padomes loceklīši ir tikai šīs KP ielikteņi un apakš veidojumiņi.

Te nu ir tas suns aprakts. Cik vienkārši un ērti! Tā rodas savējiem veiksmes stāsti.

Tauta domāja, ka vēlē Saeimu, bet reāli ievēlējās – KP. Visa tā vēlēšanu kampaņa izrādās tāds triks vien ir. Kā mēs jau gadiem no reizes uz reizi pārliecināmies, ka pilnīgi, pilnīgi vienalga no kāda nosaukuma partijām būs šī Koalīcija, tā turpinās iepriekšējo iesākto darbu, t.i., centīsies sakārtot lietas un līdz ar to, VIŅIEM pašiem par lielu izbrīnu, neizbēgami vairojot postu virs zemes.

·Tas notiek tāpēc, ka šis KP pēc būtības nepārstāv un pat nedrīkst pārstāvēt ne savu partiju un pat ne sevi, nemaz nerunājot par tautu.

Lai arī kā to gribētu… Bet mēs gribam to, ko mīlam. Un, ja tik varam, tad darām tikai to, ko gribam. Tā nu ir, ka politika patiesībā ir mīlestības jautājums; Cilvēkmīlestības vai varas…

 Vai vispār mēs zinām, cik cilvēciņi ir tajā KP? Kādi pieci vai seši? Kā viņus sauc, kad un kur viņi sanāk, par ko tie tur spriež? Galvenais, ka mēs maksājam viņiem pieticīgo aldziņu…

Viņi jums stāstīs, ka KP pārstāv savas partijas un ir ievēlēti vispārējās atklātās un demokrātiskās vēlēšanās u.t.t. Tad ziniet, ka tie ir salti un ciniski meli! Viņi pārstāv vienīgi un tikai naudu un naudu un naudas mijējus;

.

·Bužeta Vārdā – naudas varā.

Tautas patiesā rūpe un sāpe viņiem ar katru dienu kļūst mazsvarīgāka. Jo tagad galvenais ir – budžets! Būs nauda un tad visiem viss būs labi!

Šie maldi lēnam kļūst par aksiomu un kā nāvējoša inde pārņem katru KP loceklīša loceklīti, sākot jau ar mēli…  

Nu var sākties vispārēja biedēšana ar naudas trūkumu. Tam un tam, un tam nepietiek naudas. Jo nauda ir tik, cik ir. Tiešām tā tas ir, un tieši tāpēc bagātie var kļūt bagātāki, ja attiecīgi nabagie kļūst nabagāki. Jo nauda ir tikai tik cik ir! Un to labi apzinās arī šis KP un attiecīgi arī rīkojās, Tā tūkstošiem miljoni(!) pazūd zem pasaules dārgākiem tiltiem, bet bērna pabalsti ir smieklīgi, lai nebūtu jāraud..

Vispār zināms, ka nabadzības izskaušana nav naudas jautājums, bet gan attieksmes un morāles jautājums. Morāle? Vai tik tas tur pie Viņiem, nav lamu vārds?

Un tā atkal pienāk brīdis, ka viņi patiešām nesaprot, kā tā stulbā tauta neko nesaprot un vēl iedrošinās viņiem pārmest, ka vairojās virs zemes posts. Vai tā patiešām neredz kā viņi katru dienu no rīta līdz rietam no visas sirds cenšas sakārtot lietas? Lietas nozīmē neko citu, kā tikai – naudas lietas.

Bet kā zināms naudas lietas visu laiku un visos laikos kārto bankas un tirgoņi un tieši tāpēc gribot negribot šiem KP loceklīšiem jāpārstāv banku un tirgotāju intereses. Lai sakārtotu budžetu! Un tā pakāpeniski, nevis savas partijas, ne tautas un pat ne savas, bet gan vienīgi un tikai –  naudas mijēju un tirgoņu rūpes un sāpes kļūst par KP galveno rūpi un sāpi.

Tam pierādījumi nav tālu jāmeklē.

·Pārdodu Latviju par latu

Spilgts piemērs ir šīs varas elites sarīkotā vājprātīgā eiro histērija. Pat Jaunā Gada apsveikumu runas vietā, mūsu, krīzes un nabadzības nogurdinātā tauta no valsts Prezidenta un Premjera saņēma eiro reklāmas rullīti.

 Un šodien mēs esam liecinieki neticamajam, kā īsā laikā piem. nacionāla partija pārgāja baņķieru apskāvienos pat tiktāl, ka iekļuva eirohistēriķu saukļu konkursā pirmajās divās vietās ar slaveno frāzi: „Nelikvidēsiet latu, dabūsiet rubli!” Kādi neiedomājami murgi- lats nozīmē atkarību no Krievijas! 

 Un otra lieliskākā draudu frāze ir– „ Ja tagad negribēsim eiro, vēlāk mums to nepiedāvās…” Laikam ir tāds eiro-kantorītis, kur mīt tādi eiro devēji, kuri var apvainoties…

  Tā tajā Koalīcijas Padomē esošie nacionāļu partijas pārstāvji pēkšņi atrodas no savas partijas tik tālu, kā austrumi no rietumiem. Un, no tiem, kas viņus ievēlēja – vēl tālāk.

 Viņi stāsta, ka jālikvidē lats, lai mums būtu ērtāk ceļot. Nu tik ceļosim, nu tik būs! Esam jau aizceļojuši… uz nekurieni – kā lētais darbaspēks.

Un kādas man neērtības Spānijā vai Krievijā, Ukrainas, vai Turcijas banku automātos izņemt attiecīgās valsts naudu. PIN kods vairs nebūs jāievada? Kādas ērtības? Ja nu vienīgi, ja man būtu jāmaina kāds miljoniņš, tad gan.

Kā lai tiem lata likvidatoriem izstāsta to lepnuma sajūtu, kad ceļojot pa ārzemēm, mēs varam parādīt tiem tur Spānijā, Krievijā, Ukrainā, vai Turcijā…, kas nezin, kur tāda Latvija atrodas, savas valsts gaumīgo un skaisto naudu.

Kad nožēlojamajos krievu rubļa laikos izdevās paturēt rokās Latvijas laika sudraba latu, ar visu būtību sajutām kā ielīst neatkarības un brīvības alkas.

Vai tas Koalīcijas Padomes sešinieks mums to latu atnesa, ka tagad tā vienkārši baņķieriem un tirgoņiem par godu, likvidēs? Viņiem būtu jāatceras, ka mūsu lats tika izcīnīts vispirms jau kaujas laukos brīvības cīņas. Lai pirms balsošanas viņi aiziet uz Brāļu kapiem. Nožēlojami!

·Ādamu un Ievas neticamās pārvērtības.

Bet stāsts jau nav par latu, bet par partiju. Es ar šo piemēru vēlējos parādīt, tās neticamās pārvērtības, kas notiek ar brīnišķīgiem cilvēkiem, kuri ieguvuši savas partijas biedru un sabiedrības uzticību un līdz ar to Saeimas deputāta mandātu, kad viņi nokļūst tajā zemiskajā KP.

Lai nokļūtu šajā KOALĪCĪJĀ attiecīgās partijās frakcijai, vispirms jau jāpielāgojas citu koalīcijas partiju ambīcijām, jo tur jau neviens nedrīkst tik vienkārši otram piekāpties.

Vienīgā iespēja, kā šīm dažādām, bieži pat savstarpēji karojošām, partijām sadoties rokās, ir jānoliek malā savas partijas ideāli (ja tādi ir..) t.i., faktiski jākļūt par vienu super-partiju, – it kā budžeta vārdā, it kā kāda ministra koferīša vārdā. Tā mēs atkal nonākam vienpartijas un viņa KP režīmā. Vēsture turpinās.

Bet savukārt tajā visvarenajā Koalīcijas Padomē vispār visiem, ja grib tur kādu brīdi padzīvoties varas tvanā, jāatsakās no visa pārējā, tai skaitā – arī no sevis. Jo tur nu gan visiem jābūt kā vienam veselam.

·Ko darīt, lai šis murgs vienreiz beigtos.

Tik daudz jau nu pa šiem  daudzajiem cerību gadiem visiem ir skaidrs, ka sapnis par sirdsskaidro un nesavtīgo  glābēj partiju ir izsapņots.

Gadu no gada, pēc kārtējām vispārējām vēlēšanām kā likums nāk kārtējā vispārēja vilšanās.

Šī it kā daudzpartiju sistēma, kura rezultātā reālā vara faktiski nonāk vienas grupas rokās, Latvijā ir, sevi izsmēlusi.

Viņa ne tikai nepārstāv tautas intereses, bet ir kļuvusi pat par atklātu prettautisku veidojumu. To mēs labi redzam jau gadiem notiekošā valsts, t.i. KP, atklātā karā pret pašvaldībām.

Visa tā noziedzīgā reģionālā reforma, kas izpaudās masveida pagastu un mazo lauku skolu un kultūras namu likvidēšanā, kas būtībā bija mērķtiecīga zemes atbrīvošana no zemniekiem, lai atvieglotu zemes masveida izpārdošanu.

Koalīcija domā, ka iedzīvotāji dzīvo valstī, nevis kādā konkrētā pašvaldībā. Tā izskatās, ka drīz Viņiem būs taisnība, nu jau veseli pagasti ir baņķieru privatizēti un iztīrīti no iedzīvotājiem. KP ministrs ar zīmīgu vārdu –  Vilks izskatot jautājumu par apkures nodokļa samazināšanu, publiski paziņoja, ka tā būtu nelietderīga  naudas izmešana vējā, ar to, laikam, domājot par tiem pagastiem, kur pamestajās mājās svilpo vējš un gaudo vilks.

·Par tiešo demokrātiju!

Lai pārtrauktu šīs superpartijas, ko sauc KOALĪCIJA  un viņas KP tirāniju, ir vienkārši no tām partiju būšanām jāatsakās.

Jāpāriet uz tiešo demokrātiju.

Saeimu ievēl tiešās vēlēšanās, vietējo pagastu un pilsētu iedzīvotāji no vietējo iedzīvotāju vides, bez šo partiju nevajadzīgās starpniecības. Patiesa demokrātija ir iespējama vienīgi ar

pašas tautas, nevis tikai ar tās pārstāvju piedalīšanos.

Mēs redzam, ka partijas deputāti nekādā veidā nav saistīts ar vēlētājiem, kaut gan viņi,

tāpat kā pārējie deputāti, skaitās – savas tautas, nevis partiju, pārstāvis.

Rezultātā masas ir pilnīgi atrautas no deputāta, bet deputāts, saņēmis vēlētāju balsis, pilnīgi atraujas no masām. Viņš monopolizē masu varu un tiesības izlemt to problēmas.

Šie cilvēki organizē partiju, lai īstenotu savas partijas intereses, uzspiestu sabiedrībai savas partijas uzskatus. Viņu mērķis ir savas partijas programmas īstenošanas vārdā saņemt varu savās rokās. No patiesas demokrātijas viedokļa un arī no mūsu Konstitūcijas viedokļa nav pieļaujams, ka tāds veidojums, kā – Koalīcija valdītu pār visu tautu. 

Mēs skaidri redzam, ka šajā partiju sistēmā nav vietas demokrātijai! Tātad šī sistēma ir vienkārši – jāmaina!

Vienkārši, skaidri un gaiši!

Ja, piem., saldenieki redz, ka viņu ievēlētais pārstāvis tur sāk kārtot svešas naudas lietas, tas tiek atsaukts. Ja tādā ceļā būtu ievēlēts labākais ES finanšu ministrs Vilks, tas jau sen būtu patriekts Zvārdes mežos…

·Kā to panākt? Tāds ir jautājums!

Mēs gribam tikai to, kas mums likumīgi pienākas un ir noteikts Satversmē – vara pieder Latvijas tautai. Tāpēc, lai to panāktu ir soli pa solim, saskaņā ar likumiem un Satversmi tā Koalīcija, vienalga no kādām partijām viņa sastāvētu, jānoliek pie malas.

To var izdarīt vienkārši panākot izmaiņas Vēlēšanu likumā. Vai nu ar referenduma palīdzību, vai veidojot Pretpartijas bloku.

Tā Koalīcija, bez šaubām, darīs visu iespējamo un neiespējamo, lai tikai to nepieļautu, tā vēlreiz apliecinot savu patieso būtību.

Jā, šobrīd Koalīcijai pieder visa vara pār visu. Bet tikai šobrīd. Tāds vietējās nozīmes milzītis uz māla kājām vien ir visa tā Koalīcijas būšana.

Uz kā tad balstās to dažu Koalīcijas KP cilvēciņu vara? Uz mūsu ticību viņiem, uz mūsu cerību un jā, arī uz mūsu naivumu. Bet naivums nav muļķība un viltība nav gudrība.

Varbūt tas milzis ir noslēpies kādā varenā partijā? Nu, arī tā partiju varenība ir tāds baloniņš ar karodziņu. Cik procentu tad ir tajās partijas? Nu necik. Un no tiem 90% ir mūsējie, ļaudis, kam rūp un sāp, kas pa šiem gadiem notiek ar tautu. Ar to Koalīciju ir tāpat kā ar naudu; tās spēks ir tikmēr, kamēr tai ticam. Bet mēs vairs neticam.

Bez šaubām, tieši nauda tādā gadījumā paliek viņu vienīgais ierocis un pamats. Viņu kungs un Dievs. Un to viņi liks lietā. Un viņi to māk. Tāpēc nenovērtēt to Koalīciju nebūtu pareizi. Galvenais, mēs nedrīkstam pieņemt viņu spēles noteikumus. Mēs nedrīkstam būt tādi paši kā Viņi. Mēs arī nedrīkstam būt tikai savādāki kā Viņi. Mums jābūt – pretējiem! Līdzīgi kā garīgās pasaules likumi ir pilnīgi pretēji fiziskās pasaules likumiem. Citādi mūs izlīdzinās, salīdzinās un izsmērēs. Tāpat kā līdz šim. To viņi māk. Mums nav vienkārši savādāks redzējums piem. uz valsts lietām, mums ir –pretējs. Mēs neko neremontējam, mēs ceļam no jauna. Uz jauniem pamatiem. Nevis tāpēc, ka mēs tā gribam, bet tāpēc, ka tā Tautas Sapulcē gribēs konkrētais Kandavas, Saldus, Alūksnes vai Viļānu iedzīvotājs. Viņš nespēlēs politiku, viņš grib, lai būtu darbs, lai varētu vienkārši normāli un laimīgi dzīvot savā ģimenē, savā mājā, savā zemē. Un viss!

Ja Koalīcija savu ietekmi un varu ir panākusi ar meliem, iebiedēšanu un vispārēju sabiedrības partejisku šķelšanu pēc partijām, tautībām un pat pēc ticības – mums vienkārši jārīkojas pretēji. Ko Viņi sasies, mēs atraisīsim, ko viņi atraisīs mēs sasiesim.

Un nepieviļaties domādami, ka viņiem ir arī kaut kas labs. Tas, ka viņi kaut kādu iemesla dēļ ir piecietuši un ārēji arī uzturējuši, vai aizstāvējuši – kaut ko labu, nenozīmē, ka tas ir viņu piederums. Mums jāsaprot, ka mēs necīnāmies pret atsevišķu KP locekļu, vai viņu cilvēcīgām kļūdām vai maldiem, bet pret to posta garu, pret to domāšanas veidu, kas, izmantojot šo partijās sistēmas caurumus  ir saindējuši mūsu tautas garu, pamatvērtības un ideālus. Ekonomiskās nebūšanas ir tikai likumsakarīgas sekas.

·Mūsu spēks ir neformāļi

Neformāļi ir tautas sirdsapziņa. Disidenti. Neformāļi sagrāva PSKP režīmu un tiks galā arī ar šo KP.  Neformāļu apvienošana – tas ir pirmais uzdevums. Pareizā būtu teikt – dot iespēju, palīdzēt neformāļiem apvienoties. Tas ir vienīgais, kas tagad mums ir jāizdara. Pārējo izdarīs viņi paši. To paveiks viņu pašiniciatīvas un tautas mīlestības gars, tā spēja ziedoties gaiša iesākuma vārdā.

·Kur viņus atrast?

Viņi ir visur. Starp radošo profesiju pārstāvjiem, zinātniekiem un zemniekiem, starp ārstiem un skolotājiem.. Starp tiem, kuriem sirdsbalss neļauj samierināties ar pastāvošo situāciju. Vēl ir dzīvi daudzi no tiem, kas vēl pirms gadiem trīsdesmit nesa neatkarības sapni. Dažus no šodienas neformāļiem es redzēju Barikāžu dienās tautas sapulcē Doma laukumā; piem. Ingūna Sudraba, profesoru Ivaru Brīveru u.c.

Vienkārši viņiem ir jāsatiekas.

Un tas arī būs Koalīcijas beigu sākums.

Un viss.

142 thoughts on “Par Latviju bez partijām.

 1. Its like you read my mind! You appear to know so
  much about this, like you wrote the book in it or something.
  I think that you can do with some pics to drive the message home a bit, but instead of that, this is great blog.

  A fantastic read. I will certainly be back.

  my web blog … weight loss plan

 2. A lot of thanks for each of your labor on this blog.
  Kim delights in participating in research and it’s
  easy to understand why. Almost all know all about the lively method you offer useful tips and tricks via this blog and as well encourage contribution from
  visitors on the area plus my child is in fact learning a whole lot.
  Enjoy the remaining portion of the new year.
  Your carrying out a really great job.

  Also visit my site … diet pill

 3. I believe that is one of the such a lot significant information for
  me. And i’m satisfied studying your article. But wanna statement on some
  basic issues, The site style is perfect, the articles
  is truly excellent :D. Just right activity, cheers.

  my site cannabis doctors

 4. With havin so much written content do you ever run into any problems of plagorism or copyright violation? My blog has a lot of unique content
  I’ve either authored myself or outsourced but it appears
  a lot of it is popping it up all over the internet without my agreement.
  Do you know any ways to help reduce content from being stolen? I’d
  certainly appreciate it.

  Visit my website – www.hjzzj.com/home.php?mod=space&uid=61806&do=profile&from=space

 5. I just now wanted to thank you once more for
  the amazing website you have produced here. It can be full of ideas for those who are actually interested in this particular
  subject, in particular this very post. You really are all so sweet along with thoughtful of others as well as
  reading moisturize your skin blog
  posts is a good delight with me. And what a generous present!
  Ben and I usually have enjoyment making use of your ideas in what we should
  do in the future. Our record is a distance long and simply put tips are going to be put to
  beneficial use.

 6. Wonderful goods from you, man. I have be aware your stuff previous to and you’re simply extremely great.
  I actually like what you have bought here, really like what you’re saying
  and the way in which wherein you assert it.
  You are making it entertaining and you continue to care for to keep it wise.
  I cant wait to read much more from you. This is actually a great
  site.

  my blog – appdev.163.ca

 7. Hi there very cool blog!! Guy .. Beautiful .. Wonderful
  .. I’ll bookmark your site and take the feeds additionally?I’m happy to
  find numerous useful info here within the submit, we want develop extra techniques in this regard,
  thank you for sharing.

  Here is my site; prettypeople.club

 8. Howdy! I could have sworn I?ve been to this website before
  but after going through many of the posts I realized it?s new to
  me. Regardless, I?m definitely happy I stumbled upon it love and sex I?ll be bookmarking it and checking
  back regularly!

 9. Thanks on your marvelous posting! I actually enjoyed reading it, you can be a great author.
  I will remember to bookmark your blog and definitely will
  come back down the road. I want to encourage yourself to continue your great job, have a nice afternoon!

  Stop by my web page :: weed seeds

 10. Good – I should certainly pronounce, impressed with your site.
  I had no trouble navigating through all tabs and related info ended up being truly easy
  to do to access. I recently found what I hoped for before you know it
  at all. Quite unusual. Is likely to appreciate it for those who add forums or anything, site theme .
  a tones way for your client to communicate.
  Excellent task.

  my web site: Clean Cut Keto

 11. This design is spectacular! You most certainly know how to keep a reader amused.
  Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost…HaHa!) Great job.
  I really enjoyed what you had to say, and more than that,
  how you presented it. Too cool!

  Here is my web page: kanmoulue.com

 12. I would like to consider the opportunity of thanking
  you for the professional guidance I have usually enjoyed going to your site.
  We’re looking forward to the particular commencement of my college research
  and the entire preparation would never have been complete without dropping
  by your web blog. If I can be of any help to others, I will be pleased to help via
  what I have discovered from here.

  my blog post polywebhost.com/forum/viewtopic.php?id=38953

 13. Hmm it seems like your site ate my first comment (it was super
  long) so I guess I’ll just sum it up what I submitted and
  say, I’m thoroughly enjoying your blog. I as well am an aspiring
  blog blogger but I’m still new to the whole thing.
  Do you have any tips for novice blog writers? I’d really appreciate it.

  Here is my blog Vigalix

 14. naturally like your website however you need to test the spelling on several of your posts.
  A number of them are rife with spelling problems and I in finding it very bothersome to inform the truth on the other
  hand I will definitely come again again.

  My web blog … prettypeople.club

 15. Hello there, just became aware of your blog through Google, and found that it is truly informative.
  I?m gonna watch out for brussels. I will be grateful
  if you continue this in future. Numerous people will be benefited from your writing.
  Cheers!

  Also visit my blog … Moskiller

 16. I loved as much as you will receive carried out right here.
  The sketch is attractive, your authored subject matter stylish.
  nonetheless, you command get bought an impatience over that you wish be delivering the
  following. unwell unquestionably come further formerly again since exactly the same nearly very often inside case you
  shield this hike.

  my web page talk-video.com

 17. I do believe all the concepts you’ve offered on your post.

  They are very convincing and can definitely work. Nonetheless, the
  posts are too brief for beginners. May you please extend them a
  little from next time? Thanks for the post.

  Here is my web blog … www.koan.at

 18. Thanks for your personal marvelous posting! I really enjoyed reading it, you are a great author.I
  will always bookmark your blog and will come back down the road.
  I want to encourage yourself to continue your great posts, have a nice weekend!

  my website: Wowza Gummies

 19. Heya i’m for the first time here. I found this board and I find It truly useful & it helped me out
  a lot. I hope to give something back and help others
  like you aided me.

 20. It’s a shame you don’t have a donate button! I’d most certainly donate to this brilliant blog!

  I guess for now i’ll settle for bookmarking and adding
  your RSS feed to my Google account. I look forward to
  brand new updates and will share this website with my Facebook group.
  Talk soon!

  my blog post; Biodermeux Cream

 21. Your style is unique in comparison to other people I
  have read stuff from. I appreciate you for posting when you have the opportunity,
  Guess I’ll just bookmark this page.

  Here is my page koan.at

 22. I’m very happy to uncover this great site. I need to to thank you for ones
  time for this wonderful read!! I definitely liked every little bit of it and i
  also have you book marked to check out new things in your site.

  Also visit my page; Yoni Pur Review

 23. Hey very nice website!! Man .. Beautiful ..
  Superb .. I’ll bookmark your site and take the feeds additionally?
  I am happy to find a lot of helpful information here within the post, we want
  develop extra techniques on this regard, thanks for sharing.
  . . . . .

 24. Right here is the perfect webpage for anyone who would like to find out about this topic.
  You know a whole lot its almost hard to argue
  with you (not that I really will need to?HaHa). You definitely put a brand new spin on a subject which has been written about
  for a long time. Excellent stuff, just wonderful!

  Look at my page Summer Valley CBD Reviews

 25. I believe everything said made a bunch of sense. However,
  what about this? what if you were to create a awesome post title?

  I ain’t saying your content isn’t solid, however what if you added a headline that makes
  people want more? I mean Par Latviju bez partijām.
  – BRĪVĪBAS PLATFORMA is a little vanilla. You could look at Yahoo’s front page and note how they write article titles to grab
  people interested. You might add a video or a pic or two to
  get readers excited about what you’ve written. In my opinion, it could bring your posts a little livelier.

  Here is my web page Optimum Keto Diet

 26. Good – I should definitely pronounce, impressed with your site.
  I had no trouble navigating through all tabs as well as related information ended up being truly simple to do to
  access. I recently found what I hoped for before
  you know it in the least. Quite unusual. Is likely to appreciate it for those who add forums or anything, web site theme .
  a tones way for your customer to communicate. Excellent task.

  Stop by my web site – Brittny

 27. Good post. I learn something totally new and challenging
  on sites I stumbleupon on a daily basis. It will always be useful to read content from other authors and
  use a little something from their websites.

 28. Its like you read my mind! You seem to know so much about this, like
  you wrote the book in it or something. I think that you can do with a few pics to drive the message
  home a little bit, but instead of that, this is great blog.
  An excellent read. I will definitely be back.

  Also visit my web blog … Wawza Apple Cider Gummies Review (duna-anapa.net.ru)

 29. I’m really enjoying the design and layout of your blog. It’s a very easy on the eyes which makes
  it much more enjoyable for me to come here and
  visit more often. Did you hire out a designer to create your theme?

  Superb work!

  Also visit my site Neo Bio Keto

 30. I?m amazed, I must say. Rarely do I encounter a blog that?s both educative and entertaining, and without
  a doubt, you’ve hit the nail on the head. The problem
  is something that too few people are speaking intelligently about.
  I’m very happy that I stumbled across this during my hunt
  for something relating to this.

  Feel free to surf to my site :: USlim X Keto BHB Reviews

 31. I’m writing to make you understand of the fabulous experience my
  friend’s child developed checking the blog. She came to find too many issues, including how
  it is like to possess an excellent giving nature to let the others quite simply gain knowledge of selected
  problematic things. You actually surpassed our expectations.

  I appreciate you for imparting the interesting, dependable, informative and even unique tips about your topic to
  Janet.

  Also visit my website … Keto Burn Advantage

 32. Excellent way of telling, and nice article to get information regarding
  my presentation subject, which i am going to convey in institution of higher education.

  Feel free to surf to my web blog – Vigor Max

 33. You really make it seem so easy with your presentation but I find
  this topic to be actually something which I think I would never understand.
  It seems too complex and extremely broad for me. I am looking forward for your next post, I’ll try to get the hang of it!

 34. Spot on with this write-up, I really feel this web site needs far more attention. I’ll probably be returning to read more, thanks for the info!

 35. You actually make it appear so easy along with your presentation but I to find this topic to be really something which I believe I’d never understand.

  It seems too complex and extremely extensive for me.

  I am having a look ahead on your subsequent post, I will try to
  get the hold of it!

  Here is my web site – SynoGut Reviews

 36. Wow, wonderful blog layout! How long have you been blogging for?
  you made blogging look easy. The overall look of your web site is wonderful, let
  alone the content!

 37. Sweet blog! I found it while searching on Yahoo News.
  Do you have any tips on how to get listed in Yahoo News?

  I’ve been trying for a while but I never seem to get there!
  Appreciate it

  Also visit my homepage :: NeoPodz

 38. Greetings I am so excited I found your website,
  I really found you by error, while I was browsing on Yahoo for something else, Regardless I am here now and would
  just like to say many thanks for a fantastic post and a all round entertaining blog (I also
  love the theme/design), I don’t have time to read it all at the moment
  but I have book-marked it and also added your RSS feeds, so when I have time I will be back to
  read much more, Please do keep up the excellent work.

  My web blog ACV Rx Review

 39. Superb blog! Do you have any recommendations for aspiring
  writers? I’m hoping to start my own blog soon but I’m a little
  lost on everything. Would you advise starting with a free
  platform like WordPress or go for a paid option? There are so many choices out there
  that I’m totally overwhelmed .. Any recommendations? Thanks a
  lot!

  Feel free to surf to my web page :: Moscatcher Mosquito Zapper

 40. It’s perfect time to make a few plans for the long run and it’s time to
  be happy. I’ve learn this post and if I may just
  I want to suggest you some fascinating things or advice.
  Perhaps you can write next articles referring to this
  article. I want to read more issues approximately it!

  Look into my web-site – Viking XL Keto BHB Review

 41. I’m curious to find out what blog system you are working with?
  I’m experiencing some small security issues with my latest blog and I’d like to find
  something more safeguarded. Do you have any solutions?

  Here is my web page: Hydrofirm

 42. Hi there, I do think your web site might be having
  internet browser compatibility problems. Whenever I take a look at your web site in Safari, it looks fine however when opening in IE, it has
  some overlapping issues. I simply wanted to provide you
  with a quick heads up! Aside from that, excellent site!

  My blog – astravo.net.ru

 43. Great post. I was checking continuously this blog and I’m impressed!
  Very useful information specially the last part 🙂
  I care for such information a lot. I was looking for this certain info for a
  long time. Thank you and good luck.

  Check out my blog; Biodermeux

 44. I know this web site gives quality based articles or reviews and extra stuff, is there any other web site which
  presents these things in quality?

 45. Hello there! This post could not be written much
  better! Going through this post reminds me of my previous
  roommate! He continually kept preaching about this.
  I am going to send this post to him. Fairly certain he’s going
  to have a great read. I appreciate you for sharing!

  Feel free to surf to my homepage VikingXL Keto

 46. Hello, i read your blog occasionally and i own a similar one and i was just wondering if you get a lot of spam
  remarks? If so how do you reduce it, any plugin or anything
  you can recommend? I get so much lately it’s driving me mad
  so any support is very much appreciated.

  Here is my blog post: Niva CBD Gummies

 47. It’s awesome to pay a visit this website and reading the views of
  all mates on the topic of this paragraph, while I am also keen of getting knowledge.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.