Pandēmijas nav. Buklets par PCR TESTU

Ja PCR testu ciklu skaits tiktu samazināts līdz Ct 20, pandēmijas nebūtu! Pasaules Covid-19 statistikas un ierobežojumu pamatā ir kļūdainais PCR tests.

Šeit pieejami faili lejuplādei, visa informācija, kā arī zemāk visas atsauces.

PCR buklets SCREENDownload

PCR buklets DRUKAIDownload

Fakts #1: Izmantotais ciklu skaits Covid-19 PCR testā rada viltus pozitīvus rezultātus

T.s. Covid-19 PCR tests ir process, kurā notiek DNS vai RNS fragmentu pavairošana, izmantojot noteiktu ciklu slieksni jeb skaitu - Ct (cycle threshold)..

Covid-19 PCR testos tiek veikta ciklēšana tik ilgi, kamēr tiek “konstatēts” vīruss. Pasaules Veselības Organizācija ziņo: “Jo mazāks ciklu skaits nepieciešams, lai konstatētu vīrusa daļiņu, jo lielāka iespēja, ka pozitīvs tests nozīmē inficēšanos ar dzīvu vīrusu.”(23, 29)

Latvijā izmanto ap Ct 40(14,15). Pasaules Veselības Organizācija iesaka izmantot 45 ciklus. (16,17,18) FDA*, CDC* un citi iesaka ciklēt 40 reizes. (19,20,22)

Ir pierādīts, ka pietiek ar 17 cikliem, lai konstatētu infeciozitāti, un ciklu skaits virs Ct=25 palielina viltus pozitīva rezultāta iespēju:

Ja tu veic Covid-19 testu, un saņem “pozitīvu” rezultātu – jautā, pie kāda ciklēšanas skaita rezultāts iegūts. Ja Ct bijis augstāks par 25 – ir ļoti maza varbūtība, ka patiešām esi infekciozs!!

Ņemot vērā šos zinātniskos slēdzienus, kā tas ir iespējams, ka valdības joprojām pieņem lēmumus un būtiskus ierobežojumus balstoties uz rezultātiem, kas iegūti ar neatbilstošu ciklēšanas skaitu Ct 35 un vairāk?

 Kas izgudroja RT-PCR testu un kādiem nolūkiem? PCR metodes autors Karijs Mulliss (Kary B. Mullis) to izgudroja pagājušā gadsimta 80.jos gados. Metodes mērķis ir audu paraugā, kurš satur DNS vai RNS fragmentus, veikt šo fragmentu kopiju pavairošanu miljardiem reižu, lai labāk to izpētītu. PCR ir neaizstājama tehnika ar plašu pielietojumu, īpaši molekulārajā bioloģijā, tāpēc autoram 1993. gadā piešķīra Nobela prēmiju. Mullis bija izteicies, ka “PCR nekad nedrīkst izmantot kā instrumentu infekcijas slimību diagnostikā” (4), jo PCR tests neatrod pašu vīrusu paraugā, bet tikai tā ģenētisko materiālu. (5,6)

Visā pasaulē notiekošā Covid-19 testēšana, rezultāti un ar tiem saistītie ierobežojumi ir balstīti uz 2020. gada 25. janvārī zinātniskajā žurnālā Eurosurveillance publicēto Corman-Drosten rakstu. (6) Ir svarīgi zināt, ka šo rakstu apstrīd 22 zinātnieki – nozares eksperti, iesniedzot zinātnisku pārskatu par 10 rupjām kļūdām Corman-Drosten rakstā un prasību to atsaukt no zinātniskās literatūras.(5,6)

Vācu advokāti ir uzsākuši tiesvedību pret minētā pētījuma autoriem, kā arī pret PVO saistībā ar kļūdām, interešu konfliktu un krāpniecību.(7)

Fakts #2: Tiesvedības procesi pasaulē sauc PCR testus par krāpnieciskiem

Valdību lēmumi visā pasaulē par pandēmijas situāciju un attiecīgajiem ierobežojumiem tiek balstīti tikai uz PCR testu rezultātiem! – Kā iepriekš noskaidrojām, tad testu rezultāti ir ļoti apšaubāmi.

Slavenais vācu advokāts Rainers Filmihs iesūdzējis tiesā Pasaules Veselības Organizāciju, kā arī profesoru, vācu virologu Kristiānu Drostenu, kurš ir izstrādājis Covid-19 testu, balstot to uz PCR metodes..(6a,7) Norit tiesas procesi saistībā ar PCR testu krāpniecību vairākās pasaules valstīs: Vācijā, Portugālē, ASV (Ņujorkā). (36,37,38)

Tiesvedības procesi apliecina, ka ir nopietns pamats uzskatīt PCR testu lietošanu un interpretāciju, uz kā balstās vispasaules pandēmija ar visiem ierobežojumiem, par KRĀPŠANU.

Fakts #3: Pozitīvs PCR tests nespēj noteikt saslimšanu ar Covid-19.

RAKUS Covid references laboratorijas vadītājs Sergejs Ņikišins apliecina: “

Pozitīvs PCR tests nenozīmē, ka persona ir infekcioza, bet ir tikai atrasts vīrusa ģenētiskais materiāls.”(10)

Zinātniskie pētījumi to apstiprina:

–  “Pozitīvs PCR  tests neapstiprina inficēt spējīga (“dzīva”) vīrusa klātbūtni paraugā.” (11,21)

– “PCR tests nespēj atšķirt SARS-CoV-2 no citiem SARS vīrusiem.” (12)

– “Pozitīvs PCR tests neizslēdz citu bakteriālu vai virālu infekciju.” (13)

– “Pozitīvs PCR tests izolēti neapstiprina SARS-CoV-2 kā klīnisko simptomu cēloni.” (11)

“NEAPSTIPRINA vīrusa klātbūtni!” “NESPĒJ ATŠĶIRT no citiem vīrusiem!” “NEIZSLĒDZ citas infekcijas!” “NEAPSTIPRINA Covid-19!” “UZRĀDA GRIPU kā Covid-19!”

2020./2021.g. gripas sezonā Latvijas slimnīcās stacionēti 2 (divi!) gripas slimnieki, kamēr iepriekšējās divās sezonās stacionēti attiecīgi 1 249 un 1 669 pacienti ar diagnozi ‘gripa’, kā arī 239 un 707 pacienti ar diagnozi ‘gripas izraisīta pneimonija’. (39) Vai gripas “pazušana” nav aizdomīga?

Fakts #4: Jāņem vērā tipiskie Covid-19 simptomi un citas saslimšanas

PCR tests tiek reklamēts kā “ārkārtīgi precīza, starptautiski atzīta testēšanas metode”(30), “Zelta Standarts” (14), bet tiek aizmirsts, ka testa rezultāti ir jāinterpretē kopā ar klīniskajiem simptomiem un epidemioloģisko anamnēzi t.i. vai ir tipiski simptomi + kontakts ar saslimušo+plaušu datortomogrāfija, kas apstiprina saslimšanu!(31) Paši simptomi Covid-19 gadījumā nav specifiski – tādi paši ir arī citām infekcijām. Jau 2020. gada 11. septembrī izdotajās norādēs Pasaules Veselības Organizācija uzsvēra: “Nepieciešamība veikt testu jābalsta uz klīniskajiem un epidemioloģiskajiem faktoriem.” (32) 14.12.2020. un atkārtoti 20.01.2021. Pasaules Veselības Organizācija izdeva ziņojumu, ka “Pozitīvi testa rezultāti jāinterpretē kopā ar klīniskajiem novērojumiem un izvēloties atbilstošu ciklu skaitu.”(33) Arī FDA norāda, ka PCR testu ar mērķi konstatēt Covid-19 iesaka veikt tikai personām, kam ir saslimšanas simptomi”.(35)

Tātad personu drīkst saukt par inficējušos ar Covid-19 tikai tad, ja ir gan tipiski Covid-19 simptomi un saslimšanu apstiprinoša plaušu datortomogrāfija, gan izslēgtas citas saslimšanas!

Iespējams, šāds oficiāls ziņojums tika publicēts dēļ ļoti liela viltus pozitīvu testu skaita visā pasaulē. Tai pašā laikā PVO vēl aizvien izvairās nosaukt precīzu Ct.  

Paši simptomi – iesnas, kakla sāpes un klepus, drudzis, sāpes ķermenī, galvas sāpes un apgrūtināta elpošana, nespēks – nav specifiski tikai Covid-19 – tādi paši ir arī citām slimībām, tādām, kā saaukstēšanās, gripa un plaušu karsonis. Gripa, starp citu, gadu no gada ar simptomiem atšķiras. Ārstiem būtu, pirmkārt, jāizslēdz gripas varbūtība.  Vai tas tiek darīts?

Fakts #5: Cilvēki BEZ SIMPTOMIEM ir veseli.

2020. gadā tika veikts pētījums ar 10 miljoniem Uhaņas iedzīvotāju Ķīnā. Šajā pētījumā 407 pozitīvi testētie bija bez jebkādiem saslimšanas simptomiem, kā arī nenotika vīrusa tālāka transmisija divu nedēļu periodā.(8)

Mūsu ķermeņos un apkārtējā vidē visu laiku ir simtiem vīrusu, ar lielāko daļu no tiem mūsu organisms tiek galā, mums to nemaz nemanot.  Ideja, ka vīrusi ķermenī var nekontrolēti vairoties, cilvēkam to nepamanot, to padarot infekciozu un izraisot saslimšanu, ir IMUNOLOĢISKI NEIEDOMĀJAMA! (9) Cilvēki bez simptomiem ir veseli un nevar inficēt citus!

Pēdējos mēnešos medijos pasniedz jaunus datus, kas apgalvo, ka galvenie vaininieki Covid-19 infekcijas izplatībā esot bezsimptomu nēsātāji, tāpēc visi ierobežojumi ir jāsaglabā! Turpretī vakcinētie, kuriem ir pozitīvs tests, bet nav simptomu – neesot infekciozi.. Tādas strauji svārstīgas pretrunas, kas netipiskas līdzšinējiem zinātniskajiem pētījumiem!

SECINĀJUMS: Covid-19 pandēmija balstās uz nekorektiem PCR testiem

Globālā Covid-19 pandēmija, ar to saistītie lēmumi, brīvību un cilvēktiesību ierobežojumi balstās uz nekorektiem PCR testiem.

Ja PCR testu ciklu skaits tiktu samazināts līdz Ct 20, pandēmijas nebūtu!

PCR testu pielietojuma norādes aizstāv un valdībām izplata Pasaules Veselības Organizācija un daži ar šo organizāciju saistīti “eksperti”. Pārējā pasaules medicīnas sistēma uzticas un pakļaujas šīm norādēm. Var teikt, ka PCR testa izmantošana ir pamatā ekonomikas, izglītības sistēmas graušanai visā pasaulē, kā arī tādu likumu pieņemšanai, kas ierobežo cilvēktiesības un brīvību.

Vai šāda testa pielietošana ir nejauša un neapzināta kļūda vai tomēr pamats kādiem nopietnākiem, tālejošiem procesiem?

Tekstā izmantotie apzīmējumi:
PCR un RT-PCR tests- reversās transkriptāzes polimerāzes ķēdes reakcijas tests. metode, lai strauji radītu miljoniem DNS vai RNS kopiju. Tas ļauj pētniekiem paņemt tikai nelielu daļu no parauga un pavairot to tādā daudzumā, lai detalizēti izpētītu.(1,2)
RNS, DNS - Nukleīnskābes nodrošina ģenētiskās informācijas glabāšanu, ekspresiju un nodošanu nākamajām šūnu paaudzēm ar replikācijas, transkripcijas un translācijas mehānismu palīdzību. Šūnās ir trīs tipu RNS (ribonukleīnskābe), kas ir vienas DNS (dezoksiribonukleīnskābe) spirāles atsevišķu posmu komplementāri nospiedumi. (3)
FDA – ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (Federal Drug Administration)
CDC – ASV Slimību Kontroles un Profilakses Centrs (Centers for Disease Control and Prevention)

CITI INFORMĀCIJA par PCR testiem:

PCR tests – kovidafēras šova pamats.

Video par PCR testiem, .

One number could reveal how infectious Covid-19 patient is.

Labs can manipulate cases of Covid-19.

Coronavirus PCR testing.

Deadly danger of false positives.

PCR metode nav paredzēta infekciju noteikšanai.

Vīruss nav izolēts, oficiāls CDC dokuments.

Covid-19 pa pēdām.

Izskaidrots, kādēļ 97% testu ir viltus pozitīvi.

ATSAUCES:

 (1) Kas ir RT-PCR tests: en.wikipedia.org/wiki/Polymerase_chain_reaction

(2) What is PCR test: www.khanacademy.org/science/ap-biology/gene-expression-and-regulation/biotechnology/a/polymerase-chain-reaction-pcr

(3) Kas ir DNS un RNS jeb nukleīnskābes: lv.wikipedia.org/wiki/Nukle%C4%ABnsk%C4%81bes

(4) Šajā video vairāki eksperti, tai skaitā Karijs Mullis, atklāti kritizē PCR testu lietošanu infekciju, t.sk. Covid-19 diagnozei: www.youtube.com/watch?v=6ny9nNFHQsY&feature=youtu.be

 (5) “The test cannot discriminate between the whole virus and viral fragments”: cormandrostenreview.com/report/

(6) Corman-Drosten report: www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6988269/

(6a)Dr. Filmiha apsūdzība Drostenam un uzskaitītās kļūdas: drive.google.com/file/d/17X4GmMXn_m-vDwqEy9vMhbNqzodAEW3b/view

(7) Vācijas advokāti uzsāk kolektīvu tiesas procesu saistībā ar koronavīrusu: mainampasauli.news/vacijas-advokati-uzsak-kolektivu-tiesas-procesu-saistiba-ar-koronavirusu/ Un krievu valodā: zen.yandex.ru/media/id/5bd6bcf3844db800aa5b6ac0/nemcy-podali-v-sud-na-drostena-iz-sharite-i-zachinscikov-pandemii-5fa254c85dc59845dd229b50?fbclid=IwAR1LLi3EK5s_89mpLQ5Lu_ZxDarZCJ3KLjn2mWw1vDw_mxQMZF0vlaM0u-o

(8) “407 individuals who had tested positive – no live virus was found in any of them”: www.nature.com/articles/s41467-020-19802-w  

(9) “the idea that viruses can multiply uncontrollably in the human body without the individual noticing this is immunologically unthinkable.” drive.google.com/file/d/17X4GmMXn_m-vDwqEy9vMhbNqzodAEW3b/view

(10) Telefonsaruna ar RAKUS Covid references laboratorijas vadītāju Sergeju Ņikišinu:  www.bitchute.com/video/C5C0rFxHhECH/

 (11) “Detection of viral RNA may not indicate the presence of infectious virus or that 2019-nCoV is the causative agent for clinical symptoms.”:  www.fda.gov/media/134922/download

 (12) Cormana-Drostena RT-PCR testā izmantotais E gēns ir raksturīgs ne tikai SARS-CoV-2, bet arī citiem Āzijas vīrusiem, kam ir saistība ar sikspārņu izcelsmi. “The assays can detect other bat-associated SARS-related viruses”:  www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6988269/

(12a) Diagnostic detection of Wuhan coronavirus 2019 by real-time RTPCR,  “all Asian viruses are likely to be detected.” www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/wuhan-virus-assay-v1991527e5122341d99287a1b17c111902.pdf

(13) “This test cannot rule out diseases caused by other bacterial or viral pathogens.”:  www.fda.gov/media/134922/download

 (14) “Visas metodes ir akreditētas, Eiropā reģistrētas,” Latvijas Biomedicīnas pētījumu centra pētniece Monta Ustinova saka. “Pēc viņas pieredzes tiek skatīti vismaz 40 cikli.” “PCR tests akadēmiskajā literatūrā raksturots kā “zelta standarts” Covid-19 testēšanai.”: rebaltica.lv/2020/10/pcr-tests-ir-piemerots-covid-19-noteiksanai/

(15) TV24 Raidījums “Uz līnijas” – 18.01.2021, Stella Lapiņa, SIA “Centrālā laboratorija” valdes priekšsēdētāja:  xtv.lv/rigatv24/video/4OW7qxBzNvY-18_01_2021_uz_linijas

 (16) “All Asian viruses are likely to be detected.” Par ciklu skaitu meklēt “45”: www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/wuhan-virus-assay-v1991527e5122341d99287a1b17c111902.pdf

(17) Par ciklu skaitu meklēt “45”: www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6988269/

(18) Par ciklu skaitu meklēt “45”: www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/protocol-v2-1.pdf?sfvrsn=a9ef618c_2

(19) “DO NOT cross the threshold line within 40.00 cycles (< 40.00 Ct)”: www.fda.gov/media/134922/download

(20) “PCR commonly uses 40 cycles of amplification”: medicine.yale.edu/labmed/sections/virology/COVID-19%20Ct%20values_YNHH%20Aug.%202020%20_395430_36854_v1.pdf

(21) “PCR does not distinguish between viable virus and non-infectious RNA”: www.hpsc.ie/a- z/respiratory/coronavirus/novelcoronavirus/guidance/outbreakmanagementguidance/PCR%20weak%20results%20guidance.pdf

(22) “In general standard PCR assays run for 40 cycles”: www.hpsc.ie/a-z/respiratory/coronavirus/novelcoronavirus/guidance/outbreakmanagementguidance/PCR%20weak%20results%20guidance.pdf

(23) “In general terms the lower the Ct value, the more viral RNA that is present in the clinical specimen”: www.hpsc.ie/a-z/respiratory/coronavirus/novelcoronavirus/guidance/outbreakmanagementguidance/PCR%20weak%20results%20guidance.pdf

(24) “Samples with Ct values of 13–17 all led to positive culture.” “No culture was obtained from samples with Ct > 34.”: link.springer.com/article/10.1007/s10096-020-03913-9

 (25) “There was no [viral] growth in samples with a Ct > 24.” “infectivity was only observed for RT-PCR Ct < 24.”: academic.oup.com/cid/article/71/10/2663/5842165  

(26) “patients with Ct above 33–34 using our RT-PCR system are not contagious”: www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7185831/

(27) Apkopoti 29 pētījumu dati. Pieci no apskatītajiem pētījumiem neidentificēja dzīvus vīrusus situācijās, kad izmantais Ct bija virs 24: academic.oup.com/cid/advance-article/doi/10.1093/cid/ciaa1764/6018217

(28) “It can be observed that at Ct = 25, up to 70% of patients remain positive in culture and that at Ct = 30 this value drops to 20%. At Ct = 35, the value we used to report a positive result for PCR, <3% of cultures are positive.” academic.oup.com/cid/advance-article/doi/10.1093/cid/ciaa1491/5912603

(28a) “There are very few reports of viable SARS-CoV-2 virus being retrieved in culture from clinical specimens with a Ct value of >34”: www.hpsc.ie/a- z/respiratory/coronavirus/novelcoronavirus/guidance/outbreakmanagementguidance/PCR%20weak%20results%20guidance.pdf

(29) “The cycle threshold (Ct) needed to detect virus is inversely proportional to the patient’s viral load.”:  www.who.int/news/item/20-01-2021-who-information-notice-for-ivd-users-2020-05

(30) “Covid-19 testu, kas veikts pēc starptautiski atzītas precīzākās metodes – polimerāzes ķēdes reakcijas (PĶR) tests.”  www.riga-airport.com/covid-19-biezak-uzdotie-jautajumi

(31) “Combine results of SARS-CoV-2 RT-PCR infection with: a) Clinical and epidemiologic evidence (probability of exposure, signs, symptoms, negative diagnostic tests especially for other respiratory illnesses) b) Chest computed tomography”:  www.degruyter.com/document/doi/10.1515/cclm-2020-0285/html

(32) “The decision to test should be based on both clinical and epidemiological factors.”:  www.who.int/publications/i/item/diagnostic-testing-for-sars-cov-2

(33) “Health care providers must consider any result in combination with timing of sampling, specimen type, assay specifics, clinical observations, patient history, confirmed status of any contacts, and epidemiological information.”: www.who.int/news/item/20-01-2021-who-information-notice-for-ivd-users-2020-05

(35) “[…] (for) individuals who meet the COVID-19 clinical and/or epidemiological criteria for testing.” “Laboratory test results should always be considered in the context of clinical observations and epidemiological data in making a final diagnosis and patient management decisions.”: www.fda.gov/media/135662/download

(36) 2021. gada 2. janvārī Ekvadoras Konstitucionālā tiesa paziņoja, ka pieņemtie ierobežojumi ir balstīti uz pieņēmumiem, nevis reāliem faktiem. ec.usembassy.gov/covid-19-information-ecu-2/

 (37) Portugāles apelācijas tiesa atzina, ka PCR testi nevar noteikt infekciju, kur nu vēl slimību. mainampasauli.news/portugales-tiesa-nolemj-ka-pcr-testi-ir-neuzticami-un-cilvektiesibu-ierobezosana-uz-to-pamata-ir-pretlikumiga/  un mainampasauli.news/versas-pret-portugales-tiesnesiem-kuri-atzina-pcr-testus-par-neuzticamiem/

 (38) 2020. gada 16. decembrī juristi, strādājot kopā ar Robertu Kenediju Jr., iesniedza Ņujorkas tiesā prasību saistībā ar PCR testu. (Jāpapildina!)

Pandēmijas nav. Buklets par PCR TESTU

t.me/brivibasplatforma/372

91 thoughts on “Pandēmijas nav. Buklets par PCR TESTU

 1. It’s appropriate time to make some plans for the future
  and it’s time to be happy. I have learn this submit and if I may just I wish to recommend you few interesting things or suggestions.
  Maybe you can write subsequent articles regarding this article.
  I wish to read even more issues about it!

  Have a look at my homepage; conditioning units

 2. Hey there! I could have sworn I’ve been to this site before but after browsing through some of the
  post I realized it’s new to me. Nonetheless, I’m definitely happy I found it
  and I’ll be book-marking and checking back frequently!

  Here is my blog Willie

 3. Hi there, i read your blog from time to time and i own a similar one and i was just curious if you get a lot of spam remarks?
  If so how do you stop it, any plugin or anything you can advise?
  I get so much lately it’s driving me crazy so any help
  is very much appreciated.

  Here is my web page – quanfff.com

 4. With havin so much content and articles do you ever run into any problems of plagorism or copyright infringement?
  My site has a lot of completely unique content I’ve either written myself or outsourced but it seems a lot
  of it is popping it up all over the internet without my
  agreement. Do you know any solutions to help stop
  content from being stolen? I’d definitely appreciate it.

  Feel free to surf to my web page; prettypeople.club

 5. We would like to thank you once again for the wonderful ideas
  you gave Jeremy when preparing her own post-graduate research in addition to, most importantly,
  pertaining to providing all of the ideas in a single
  blog post. In case we had been aware of your web page
  a year ago, we will have been rescued from the useless measures we were
  employing. Thank you very much.

  my blog MegaXL Pills

 6. Hi I am so happy I found your blog, I really found you by accident, while
  I was browsing on Google for something else, Anyhow I am here
  now and would just like to say kudos for a incredible
  post and a all round exciting blog (I also love the theme/design), I don?t have time to read it all at the moment but I
  have book-marked it and also added in your RSS feeds, so when I have time I will be back to read more, Please do keep up the excellent jo.

  My site – best anti-aging skin care

 7. I don’t know whether it’s just me or if everyone else encountering
  issues with your website. It appears as if some of the text within your content are running
  off the screen. Can someone else please comment and let me know if this is happening
  to them as well? This may be a issue with my web browser because I’ve had this happen previously.

  Thanks

  my blog post … aniene.net

 8. hey there and thank you for your information ? I’ve certainly picked up anything new from right here.
  I did however expertise several technical issues using this
  website, as I experienced to reload the site many times previous to I could get it to load properly.
  I had been wondering if your web hosting is OK? Not that I’m complaining, but sluggish
  loading instances times will often affect your
  placement in google and could damage your high-quality score if
  ads and marketing with Adwords. Well I am adding this
  RSS to my e-mail and can look out for much more of
  your respective fascinating content. Ensure that you update this again soon.

  Here is my web page Wawaza Apple Cider Gummies

 9. I am really enjoying the theme/design of your blog.
  Do you ever run into any browser compatibility issues?
  A few of my blog visitors have complained about my site not operating correctly in Explorer but looks great in Safari.
  Do you have any recommendations to help fix this problem?

  Have a look at my web page: www.mhes.tyc.edu.tw

 10. Great blog! Do you have any suggestions for aspiring writers?

  I’m hoping to start my own website soon but I’m
  a little lost on everything. Would you recommend starting
  with a free platform like WordPress or go for a paid option? There are so many options
  out there that I’m completely overwhelmed .. Any ideas?
  Thank you!

  Also visit my web page; MosQiller S Reviews

 11. Thank you for the good writeup. It in fact was a amusement account it.
  Look advanced to more added agreeable from
  you! However, how can we communicate?

 12. Hey there! I’ve been following your weblog for some time now and finally got the bravery to go
  ahead and give you a shout out from Kingwood Texas! Just wanted to say
  keep up the great job!

 13. Right here is the perfect blog for anybody who wants to understand this topic.

  You know so much its almost hard to argue with you
  (not that I actually would want to…HaHa). You certainly put a new spin on a topic that’s been discussed for many years.
  Wonderful stuff, just wonderful!

  Feel free to surf to my website: Bio Shed Keto Slim

 14. An outstanding share! I’ve just forwarded this onto a coworker who was conducting a little homework on this.

  And he actually ordered me breakfast because I discovered it for him…
  lol. So let me reword this…. Thank YOU
  for the meal!! But yeah, thanks for spending
  some time to discuss this subject here on your website.

 15. Good day I am so delighted I found your blog, I really found you by
  accident, while I was searching on Askjeeve for something
  else, Anyways I am here now and would just
  like to say cheers for a tremendous post and a all round thrilling blog (I also love the theme/design), I don’t
  have time to read through it all at the minute but I have book-marked it and also
  included your RSS feeds, so when I have time I will be back to read more, Please do keep up the excellent
  jo.

 16. Thank you for the good writeup. It in fact was a amusement account it.
  Look advanced to far added agreeable from you!
  However, how could we communicate?

 17. I have been exploring for a bit for any high quality articles or blog posts on this
  sort of space . Exploring in Yahoo I finally stumbled
  upon this site. Reading this information So i’m happy to
  show that I have an incredibly just right uncanny feeling I came
  upon just what I needed. I most for sure will make certain to
  do not put out of your mind this site and provides it
  a look on a constant basis.

  Feel free to visit my web site; librarius.main.jp

 18. Can I just say what a relief to uncover somebody that truly knows what they are
  discussing on the web. You definitely realize how to bring a
  problem to light and make it important. More and
  more people have to look at this and understand this side of your story.
  I was surprised that you’re not more popular given that you certainly have
  the gift.

  Review my web page :: Erexzen Ingredients

 19. Unquestionably imagine that which you said. Your favorite justification seemed to
  be at the web the simplest factor to keep in mind of.
  I say to you, I definitely get irked while folks think about concerns that they
  just don’t recognise about. You managed to hit the nail upon the
  highest and defined out the entire thing without having
  side-effects , other people could take a signal.
  Will probably be back to get more. Thanks!

  My webpage IQ SuperCharger Supplement

 20. My partner and I stumbled over here different web address and thought I may as well check
  things out. I like what I see so now i’m following you. Look forward to going over your web page
  for a second time.

 21. Do you mind if I quote a couple of your posts as long
  as I provide credit and sources back to your webpage?

  My blog site is in the very same area of interest as yours
  and my visitors would definitely benefit from a lot of the information you present here.
  Please let me know if this alright with you. Many thanks!

  Feel free to surf to my web site: pansionat.com.ru

 22. Hello there! I just would like to offer you a big thumbs up for your
  great information you have here on this post. I am returning to your site for more soon.

 23. I loved as much as you will receive carried out right here.
  The sketch is tasteful, your authored subject matter stylish.
  nonetheless, you command get got an nervousness over that you
  wish be delivering the following. unwell unquestionably come
  more formerly again since exactly the same nearly a lot often inside case you shield this increase.

  Feel free to visit my blog – Keto Lean X (www.comptine.biz/modules.php?name=Your_Account&op=userinfo&username=FrancinePh)

 24. I am really enjoying the theme/design of your web site.
  Do you ever run into any internet browser compatibility issues?
  A small number of my blog readers have complained about my website not operating correctly
  in Explorer but looks great in Chrome. Do you have any
  ideas to help fix this problem?

 25. Does your site have a contact page? I’m having problems locating it but,
  I’d like to send you an email. I’ve got some suggestions for your blog you
  might be interested in hearing. Either way, great blog and
  I look forward to seeing it expand over time.

  Feel free to visit my homepage: Myles

 26. Its such as you read my mind! You seem to grasp so much approximately this, like you wrote the e-book in it or something.
  I think that you just could do with a few percent to power the message home a bit, but instead
  of that, that is fantastic blog. An excellent read. I’ll definitely be back.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.