PALDIES & S V A R Ī G I

Pateicamies katram! Paldies, ka lasāt, dalāties, diskutējat. Paldies ziedotājiem! Paldies, ka Jums, tāpat kā mums, rūp godīga un neatkarīga informācija par vakcīnu realitāti!

Sasniedzot 5000 cilvēku auditoriju, šajā izšķirošajā laikā sākam informējošo kampaņu par un ap C-19 injekcijām.

Turpmākajās nedēļās kodolīgi pētnieciski skaidri patiesi par svarīgākajiem C-19 vakcinācijas aspektiem.

Trīs būtiskas lietas:

1.

“Facebook” piedzīvo pārmaiņas. Informācijas apraides ierobežojumi, cenzēšana vai dzēšana.

Šī iemesla dēļ “Vakcīnrealitāte Latvijā” publikācijas pilnā apjomā lasāmas arī no satura ietekmēšanas drošās vietnēs – mūsu mājaslapā www.vakcinrealitate.lv un jaunajā platformā “Telegram”. Pievienojieties, lai uzzinātu visu svarīgāko: t.me

Avots: t.me

2.

Latvijā sākusies C-19 vakcīnu PR kampaņa. Mērķis – pārliecināt iedzīvotājus vakcinēties, iegalvojot, ka injicējamie medikamenti ir droši un efektīvi. Aicinām kritiski vērtēt “oficiāļu” un to nolīgto PR darbinieku pasniegto informāciju. Turpmāko nedēļu ierakstos argumentēsim, kāpēc.

Avots: www.vm.gov.lv

3.

Mums joprojām nepieciešams atbalsts un papildspēki. Piesakieties līdzdarboties praktiski, tulkojot un veidojot publikācijas (iespējama simboliska atlīdzība) vai ziedojiet mūsu darbam un projekta attīstībai (podkāsti, video, druka): www.paypal.me/vakcinrealitate vai www.vakcinrealitate.lv/izvelne/ziedot/

The post PALDIES & S V A R Ī G I appeared first on Vakcīnrealitāte.lv.

 
Rakstu sagatavoja: Vakcīnrealitāte
Vakcīnrealitāte Latvijā ir pirmais daudznozaru resurss par vakcināciju latviešu valodā. Pētījumi, fakti, viedokļi – godīga informācija par vakcīnu ēnas pusēm un kaitējumu veselībai.

Apmeklēt www.vakcinrealitate.lv


Komentāri (0)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook