Obligātās vakcinācijas ofensīva turpinās!

Tai pat laikā vara spītīgi neņem vērā publiski pieejamos datus no Izraēlas, UK un citām valstīm, ka piedāvāto pošu efektivitāte ir zemāka nekā gaidītā un ka potētie var saslimt un pārnēsāt infekciju. Vara neņem vērā sociālo partneru un zinātnieku ieteikumus, bet tik RULLĒ TĀLĀK! Varas galma mediji aktīvi informē par valstīm, kur tiek ieviesta obligātā potēšana, bet klusē par šobrīd aizvien biežāk skanošo informāciju, ka potes var izsaukt smagas saslimšanas (piemēram, miokardīts, perikardīts u.c.). Īpaši mūsu medijiem cieņā pēdējā laikā ir Krievija un NVS valstis! Vara joprojām nav sapratusi, ka princips SKALDI un VALDI Latvijā nedarbosies. Izskatās, ka viņi grib panākt apzinātas sadursmes sabiedrībā un īpaši tās veicina.

Atļaušos Daniel Pavlut un Krišjāni Kariņ vienkāršiem, paplašinātiem teikumiem izskaidrot, ko no Jums sagaida sabiedrība:

  • BEIDZIET MELOT un noklusēt sabiedrības veselībai būtisku informāciju;
  • BEIDZIET ŠĶELT sabiedrību, pretnostatot vakcinētos nevakcinētajiem, darba devējus darba ņēmējiem, nodokļu maksātājus mazāku nodokļu maksātājiem, lauksaimniekus zaļajiem lauksaimniekiem, skolotājus pret bērnu vecākiem;
  • BEIDZIET ŠĶIEST MŪSU NAUDU, cita starpā, maksājot par Pavļuta idiotiskajām reklāmām, kas izskatās pēc “FAKUČA” rādīšanas sabiedrībai vai pērkamas mīlas pakalpojumu reklāmas;
  • BEIDZIET IZNĪCINĀT VISA VEIDA BIZNESUS – vēl vienu lockdown tauta nepārcietīs klusējot;
  • !!! SĀCIET CELT MEDICĪNAS KAPACITĀTI, objektīvi izvērtējot iespējamos riskus, balstot tos patiesos datos, nevis uzgrieztajos, analītiski novērtējot datu ticamības pakāpi ņemot vērā testu ticamību – ja nepieciešams veidojiet jaunas gultas vietas, kaut jaunus hospitāļus, rekrutējiet papildus medicīnas personālu, kaut no ES vai citām valstīm, maksājiet šim personālam atbilstošas algas, likvidējot nelietderīgo vakcinācijas biroju un citus negausīgos tērēt gribētājus.
  • ĻAUJIET CILVĒKIEM STRĀDĀT, PELNĪT, IZGLĪTOT BĒRNUS UN PAR SAVU VESELĪBU UN DZĪVĪBU LEMT PAŠIEM!!

Obligātās vakcinācijas ofensīva turpinās!

t.me/brivibasplatforma/1025

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.