Obligātā pote visiem – Francija uz pilnīgā totalitārisma sliekšņa

Francijas sociālo lietu komiteja Senātā piedāvājusi likumu, kas paredz obligātu švakcināciju visiem Francijas pilsoņiem no 2022.gada janvāra. Ja tas izies cauri, tad tā būs pirmā pasaules valsts, kurā stājas spēkā šāds likums – nošpricēt visus.

Pēdējo 12 mēnešu laikā Francija ir ieviesusi vienus no drakoniskākajiem noteikumiem un tur šīs potes jau ir obligātas visiem veselības aprūpes darbiniekiem, tur ir kroņa pases, kuras vajadzīgas dažādu iestāžu apmeklēšanai un pat slimnīcās. Tas novedis pie nemitīgiem protestiem, kas jau vairākus mēnešus tur notiek regulāri.

Bet tas nav viss un Francija negrasās apstāties pie sasniegtā. Šo jauno likumu iesniedzis senators Bernard Jomier – viņš ir šīs komitejas vice-priekšsēdētājs un arī Parlamentārā biroja loceklis, kas atbild par tehnoloģiskiem jaunievedumiem. Tā ir sociālistu partija, ko viņš pārstāv un kopā ar citiem sentatoriem šo projektu viņi sākotnēji sagatavoja jau 31.augustā.

Tam pamatā ir precedents, kas jau prasa injekcijas pret citām slimībām – šie senatori ir atraduši viltīgu veidu, kā to izmantot savā labā un padarīt šo poti tikpat obligātu. Jo Francijā jau ir 11 obligātās šprices, izņemot tiem, kam reliģiskie izņēmumi. Tad šo kovid poti viņi grib pievienot šim pašam sarakstam. Ja tas sāk darboties, tad tiem, kas atsakās no tās, sākotnējais sods būs 135 eiro un tas var pieaugt līdz 1500, ja atteikšanās notiek atkārtoti. 13.oktobrī paredzēta apspriešana Senātā par šo likumu un tad tas tiks sūtīts uz Nacionālo Asambleju. Jau no 15.septembra spēkā esošais piespiedu potes likums nozīmē, ka 2.5 miljoniem veselības aprūpes darbinieku nācās sašpricēties. Ugunsdzēsēju aprindās tas sastapās ar pamatīgiem streikiem, bet apmēram 3000 medicīnas darbinieku kopš tā laika ir atcelti no darba.

Šis pats senators iepriekš ir cītīgi uzstājies arī pret hidrohlorohīna lietošanu ārstniecībā, īpaši pret profesoru Didier Raoult, kurš ir vadošais Francijas speciālists tieši šajā jautājumā. Viņš tieši tajā pašā 15.septembrī uzstājās Senātā, lai savu protokolu aizsargātu. Taču Jomērs uzstāj, ka lielākā daļa valstu šobrīd neiesaka to lietot un tā esot zinātne. Taču Raoult savā prezentācijā atsaucās uz to, ka ASV trešdaļa štatu to iesaka gan, trešdaļa atturās un tikai trešdaļa atsakās no tā. Protams, šeit runa ir tikai par vienu – ārkārtas švakcīnas tika apstiprinātas tāpēc, ka neesot cita, efektīvāka līdzekļa. Tas, ka tādi ir, bija jānoliedz par katru cenu un to dara oficiālās iestādes teju visur. Arī Francijā pilnībā tiek ignorēts viss, kas varētu atvieglot saslimšanu un vienīgais veids, kā cīnīties ar ‘vīrusu’ ir totalitārisms. Ja tas tiks pieņemts tur, tad drīz tam sekos citas valstis un vietējā Kariņa teiktais par to, ka ‘vēl tāls ceļš ejams’ iegūst pavisam citu jēgu.

A. Vasiļevskis

www.mainampasauli.news

8 thoughts on “Obligātā pote visiem – Francija uz pilnīgā totalitārisma sliekšņa

  1. Vai , cik labi, ka Jūs šo informāciu nodevāt tautai un uzrakstījāt. Tagad arī mēs to uzzinājāmām un mūsu valdība sāks šito realizēt. Nekas nav tik labi, kā laikā pasniegta ziņa – informācija. Domājiet PIRMS RAKSTIET ANTIVAKSERI !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.