‘Noņem masku!’ – milzīgas cilvēku masas protestē Londonā, Berlīnē un Parīzē

Milzīgs pūlis lokdauna brīvību ierobežojumiem protestējošo britu pulcējās Londonā demonstrācijā “Apvienoties brīvībai”. Sabiedrība ir atmaskojusi Covid-19 afēru. Berlīnē ielās izgājuši miljoni, runu saka Roberts Kenedijs un Deivids Aiks, video zemāk. Protesti notika arī Parīzē.

Vadošie mediji milzīgo protestu ātri steidza nodēvēt par “sazvērestības atbalstītāju” pulcēšanos, lai arī viņiem ir grūti izskaidrot milzīgo cilvēku skaitu, kuri piedalās un atbalsta šo akciju.

Demonstrācijā, kur cilvēki sauca “Pret lokdaunu, pret sociālo distancēšanos – bez maskām”, piesaistīja vairākus desmitus tūkstošu cilvēku, kuri ir satraukušies par gaidāmo vēl vienu lokdaunu, jo runas par pandēmijas “otro vilni” dominē plašsaziņas līdzekļos.

Pūlis skandē tādus saukļus kā “brīvība!” un “saglabājiet mūsu tiesības”.

Demonstrācijā piedalījās arī pasaules līmeņa slavenības kā Deivids Aiks, kurš teica ugunīgu runu, pasludinot Covid-19 par “ilūzijas pandēmiju” un slavēja mītiņu kā “saprāta salu trakuma pasaulē”. Sociālajos medijos cilvēki aktīvi dalījās ar viņa precīzajiem un spilgtajiem citātiem.

Vēl viena runātāja Keita Šemirani mudināja visus klātesošos apskaut viens otru un pēc tam teica:

Ja tas bija īsts vīruss, tehniski jums visiem vajadzētu būt slimiem.

Demonstrācija ir saņēmusi daudz plašsaziņas līdzekļu atbildes reakciju par sociālo distancēšanās noteikumu neievērošanu un masku nenēsāšanu.

Londonas mītiņš bija tikai viens no nesenajiem pretlokdauna pasākumiem Eiropā, kur arvien vairāk domājošo cilvēku nepiekrīt Covid-19 ierobežojumiem.

Milzīga protesta akcija bija arī Berlīnē, kas pulcēja pēc pazīstamas britu viedokļa līderes vērtējuma pat 5 miljonus cilvēku.

Berlīnes policija, neskatoties uz tiesas lēmumu, sestdien mēģināja izjaukt masveida protestu pret koronavīrusu Vācijas galvaspilsētā arestējot apr 300 cilvēku, pēc tam, kad demonstranti atklāti atteicās ievērot attālumu un nenēsāja maskas, kā viņiem grib uzspiest..

Policija paziņoja, ka pūļa kontrolei tika izvietoti aptuveni 3000 policistu. Policija bija gatavojusies, jo cilvēki mudināja sociālo mediju sekotājus visā Eiropā apbruņoties un pulcēties Berlīnē.

Sākotnēji Berlīne protestus aizliedza, bet Vācijas reģionālā tiesa naktī deva galīgo lēmumu, atceļot prettiesisko valdības lēmumu.

Berlīnē runu teica arī slavenais pret-vakcinācijas un cilvēktiesību cīnītājs Robert F. Kenedy Jr. –

mainampasauli.news/
		

2 thoughts on “‘Noņem masku!’ – milzīgas cilvēku masas protestē Londonā, Berlīnē un Parīzē

  1. 701253 300005Youre so cool! I dont suppose Ive read anything in this way before. So nice to uncover somebody with some original concepts on this subject. realy appreciate starting this up. this outstanding site is something that is necessary over the internet, a person if we do originality. valuable work for bringing something new towards the web! 404039

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.