No PROFILAKSES pasākuma NEVIENS (pat viens!) nedrīkst aiziet bojā!

Lūk, cik daiļrunīgi!!
Kad žurnāla IR galvenajai redaktorei N. Ločmelei nomira dzīvesbiedrs, tad tika sarīkotas valsts mēroga vaimanas un sēras publiskajā telpā.
Tā taču ir dabas kārtība. Tā tas notiek, ka infekciju izplatības laikā aiziet bojā vārgākie, kad pat modernās medicīnas sasniegumi nevar palīdzēt. Cilvēki katru gadu mirst no gripas un citām infekciju slimībām, īpaši, ja ir kādas hroniskas blakus saslimšanas, neveselīgs dzīvesveids un ieradumi, piemēram, alkohols, smēķēšana, stress u.tml. Izdzīvo tie, kuru organisms ir spēcīgs. Tāpēc vienmēr esmu uzsvērusi, cik svarīgi ir stiprināt organismu un dzīvot bez kaitīgiem ieradumiem un pārmērībām, kas kaitē organismam. Tas palīdz imunitātei. Dabisko imunitāti neviens nevar atcelt, lai arī kā varas rupori pēdējā gada laikā cenšas to darīt.

Savukārt, kad cilvēki mirst no vakcīnas, tad žurnāls IR pasludina, ka ieguvums ir daudz lielāks, nekā risks. Interesanti – kam IR tas ieguvums?
Nu ja – nomirst ne jau mans tuvinieks, bet kaut kāds tur svešais. Vai tas IR tas ieguvums? Te tiek brutāli ignorēts, ka nomirušais kādam citam IR tuvinieks. Pēc viņa raud vīrs vai sieva, vecāki un bērni.

Izsakot šādus demagoģiskus apgalvojumus, te tiek sajaukta fundamentāla patiesība.
Te tiek ignorēts tas, ka vakcīnas mērķis IR pasargāt cilvēkus, tā IR domāta PROFILAKSEI.

Ja gadījumā profilaksei domāts pasākums rada traģiskas sekas, ka kaut viens (!) nomirst, tad tas IR nepiedodami un noziedzīgi. No profilakses pasākuma neviens (pat viens!) nedrīkst aiziet bojā! Tieši par to masu medijiem būtu jāceļ trauksme, ka rodas šādas traģiskas un bīstamas sekas, bet būtu jau naivi cerēt, ka to darīs varas rupori…

Mēs varam dziedāt cik vēlamies slavas dziesmas mūsdienu zinātnei, bet ja tā neiztur patiesības pārbaudi, tad to nedrīkst piemērot masveidā un piespiedu kārtā.
Tā neiztur patiesības pārbaudi, ja cilvēks, kuru atbilstoši, tā saucamās, zinātnes atziņām bija jāaizsargā, aiziet bojā.
Te nekavējoties (!) būtu jāatzīst, ka, tā saucamā, zinātne un mēs kaut ko līdz galam nezinām.
Te nekavējoties būtu jāpieprasa zinātnei izpētīt un skaidri nodefinēt, kā iepriekš atpazīt un noteikt, kuri ir tie gadījumi (cilvēki!), KAD vakcinācija viņiem var kļūt traģiska.
Te zinātnei būtu nekavējoties jānosaka, kuros gadījumos šāds profilakses pasākums nedrīkst tikt piedāvāts, kur nu vēl uzspiests.
Te nekavējoties būtu jāievieš MORATORIJS, kamēr visi neskaidrie jautājumi tiek noskaidroti un traģisku seku iznākums tiek novērsts.
Kamēr tas nav izdarīts, tikmēr jebkuras runas par masveida-piespiedu-obligātu un uzspiestu darbību, kuras sekas līdz galam nav izpētītas, ir noziedzīgas.


www.facebook.com/Slow.Medicine.Ambulance/posts/139106128218652

t.me/brivibasplatforma/450

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.