Miljardieri vai cilvēce?

Lai cilvēki saprastu, kādā pasaulē mēs drīz varam atjēgties, ja turpināsies psihopātu uzvaras gājiens un cilvēku ticība šiem ‘filantropiem’, kuru uzdevums ir novest civilizāciju atpakaļ viduslaikos, pietiek paskatīties uz pēdējiem 5 lielajiem Bila projektiem, kur viņa fonds iegulda savus miljonus.

Turklāt ar viduslaikiem ir jāsaprot gan cilvēku skaits, gan izglītības un kultūras līmenis, gan tehnoloģiskā attīstība un patēriņš. Tieši uz to šobrīd strādā visa šo miljardieru mašīna, cenšoties realizēt savu pilnīgās nulles plānu.

Sintētiskās gaļas projekts. www.popularmechanics.com/…/what-is-synthetic…/

Bils grib, lai visi pāriet uz sintētisko gaļu, kas radīta laboratorijās vai tiek printēta ar 3D printeriem, jo tas palīdzot cīņā ar klimatu.

Tārpi un insektu proteīns.www.businessinsider.co.za/south-african-pet-food…

Bils grib, lai sabiedrība pāriet uz insektu un tārpu proteīna lietošanu pārtikā, jo arī tas palīdzot karot ar klimatu.

Ūdens no cilvēku fekālijām.www.npr.org/…/why-did-bill-gates-give-a-talk…

Bils grib, lai cilvēki dzer tādu ūdeni – tiem kas šeit ņirgājas par tā saukto ‘atmiņas ūdeni’ – drīz lietosiet šādu. Īpaši pēc tam, kad lielās korporācijas būs pilnībā pievākušas kontroli pār pasaules saldūdens krājumiem, kas jau strauji notiek.

Saules gaismas bloķēšana. www.forbes.com/…/bill-gates-backed-climate…/…

Bils grib samazināt arī Saules gaismu planētai, kaisot ķimikālijas, kuras atstaro Sauli atpakaļ atmosfērā, tādā veidā panākot globālu atvēsināšanos.

Un protams, eksperimentālās vakcīnas un ‘dzīvības programmatūra’, kā to atklāti sauc Moderna mājas lapā.www.modernatx.com/…/foundations-advancing-mrna…

Nu lūk, tādu pasauli redz Bils – ar toksiskām eksperimentālām vakcīnām sašpricētie zem stingras feodāļu kontroles ēd printētu pārtiku, siseņus, dzer ūdeni no saviem sūdiem un dzīvo pustumsā, jo nav arī pienācīgas Saules gaismas. Gribat tādu nākotni saviem bērniem?

Viss sākas ar ‘maskām uz 5 minūtēm’, kas jau kļuva par veselu gadu terora un depresijas. Un ne jau tikai viņš vienīgais, tas ir viss ‘labais klubs’ kuri tā satraukušies par pārapdzīvotību, ka grib visus glābt ar vakcīnām. Uz šo absurdo loģiku ‘zinātnes ticētāji’ tā arī nav spējuši atbildēt.

Te sen vairs nav runa par kaut kādām sīkām iekšējām katras valsts problēmām un kašķiem, ar ko nodarbojas cilvēki savā starpā. Ir runa par visas planētas glābšanu no vēža šūnām. Mīļie draugi, pēc tam varēsiet strīdēties, kurš ko ēd un kam tic. Tagad tam nav laika!

 
Rakstu sagatavoja: Aivis Vasiļevskis
Patiesība ir visapkārt – atver acis.

Apmeklēt www.aivisvasilevskis.info


Komentāri (0)

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar E-pastu vai Facebook