Masveida potēšana un epidēmijas uzliesmojumi – kas notiek UK un Izraēlā?

Pasaulē ir dažas valstis, kurās ir veikti milzīga apjoma injekciju eksperimenti uz iedzīvotājiem, aptverot lielāko daļu no tiem. Lielbritānija un Izraēla to izdarīja. Kādi procesi tur vērojami šobrīd?

UK bija pirmā Rietumu valsts, kura uzsāka visas populācijas ‘imunizāciju’ Bet jau divas nedēļas vēlāk, ap Ziemassvētkiem, izrādījās, ka tur sākas problēmas. Vīruss, kam vajadzēja pazust no britu dzīvēm, izrādījās mutējies par kaut ko citu. Vismaz tā tas tiek pasniegts medijos. 19.decembrī Džonsons paziņo, ka britu zinātnieki esot identificējuši jaunu kovid mutantu, kas ir par 70% lipīgāks. Tur tika ieviesti stingrāki aizliegumi, bet neskatoties uz tiem un arī plašo švakcinēšanas kampaņu, pieauga gan saslimstība, gan mirstība, kas turpinājās līdz janvāra vidum. Pēc dažu mēnešu atslābuma tagad ir klāt jaunais Delta un viss sākas no gala – viņi taču teica, ka injekcijas esot ceļš uz normālu dzīvi? Ticiet vēl politiķiem.

Savukārt Izraēla savu masveida švakcinēšanu uzsāka dažas dienas pēc UK. Dažu nedēļu laikā viņi spēja sašpricēt gandrīz 20% iedzīvotāju. Ja pasaulē ir švakcinātoru sacensības, tad Izraēla tajās ir absolūtais līderis. Taču arī tur problēmas ir tādas pašas, kā UK. Delta vilnis, aizliegumi un šoreiz patiešām veselības sistēmā ir krīze – atliek tikai noskaidrot, vai špricēšana radīja šo mutantu, vai arī tā tiek maskētas švakcīnu blaknes.

Jau maija beigās Izraēlas ziņu medijs News12 paziņoja vietējo zinātnieku simulācijas rezultātus, kuri parādījuši britu mutantu par galveno šajā valstī tuvākajā laikā. Vienlaicīgi ar to ir interesanta nianse. Tiek atzīts, ka vīruss Izraēlā neizplatās vienādi – tas ir daudz mazāk arābu sektorā, savukārt straujš epidēmijas uzliesmojums vērojams ultra-ortodoksālo ebreju sektorā. Kāpēc tāds rasisms no vīrusa puses?

Tad ir jāpaskatās nedaudz pagātnē. Vēl decembrī Izraēlas presē vīdēja ziņas par to, ka arābi ir diezgan izvairīgi attiecībā uz šo eksperimentu. Viņiem paredzētās potes daudzviet izmantojuši ebreji, kas speciāli pat braukuši uz attiecīgajiem ciemiem, lai tās dabūtu sev. Nācaretes potnieku centra menedžeris esot atzinis, ka 70-80% no potētiem tur esot tieši ebreji, kuri ceļojuši pat 50 km, lai dabūtu sašpricēties.

Un tagad medaļas otra puse – ap to pašu laiku Izraēlas resursi ziņoja arī to, ka tieši ultra-ortodoksālie ebreji potējas visvairāk. Starp viņiem uz to brīdi jau bija augstākais nopotēto īpatsvars attiecībā uz visu citu Izraēlas populāciju.

Tā pamazām atklājas saikne starp šīm masveida nopotēšanas kampaņām un jauno epidēmiju – par to visu laiku brīdināja zinātnieki un mediķi, kurus neviens neklausījās. Tas pats vērojams arī attiecībā uz tā saucamiem Āfrikas un Brazīlijas mutantiem – arī šajās valstīs risinājās masveida potēšanas kampaņas.

Izskatās, ka vienīgie saprātīgie Izraēlā ir tieši arābi. Un protams, visi tie, kas neklausījās režīma melos par atgriešanos ‘normālā dzīvē’ pēc potes. Viss tikai sākas.

Izmantotais materiāls šeit.

A. Vasiļevskis

www.maināmpasauli.news

One thought on “Masveida potēšana un epidēmijas uzliesmojumi – kas notiek UK un Izraēlā?

 1. Labdien, Aivi!
  Paldies par milzīgo darbu, lai dotu iespēju cilvēkiem, kuri interesējas, saņemt informāciju par visu notiekošo latviešu valodā!
  Gan sakarā ar šo rakstu, gan ar citiem, man ir jautājums: kādēļ nedodat nekādu informāciju par Nirnberga 2? Ja par Izraēlas situāciju, tad tur var izlasīt pamatotu pētījumu par notiekošo. Visādam gadījumam ievietoju saiti, bet neticu, ka tam nesekojat! Šī procesa uzsākšana dod vismaz nedaudz cerības!
  www.europereloaded.com/nuremberg-trials-2-0-the-int-criminal-court-for-crimes-against-humanity-july-4th-2021/
  Es nepārmetu, man pat prātā nenāk to darīt, jo zinu, cik laika aizņem jebkura materiāla sagatavošana. Tikai, drošības pēc, pajautāju.
  Ar cieņu un izturības vēlējumiem Inta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.