Ledus ir sakustējies – pielikt šos desmit pie sienas – pārējie ātri nomainīs kažoku un paslēps šļirces

Prokuratūra Sirakūzu pilsētā Itālijā ir sākusi izmeklēšanu par nāves gadījumiem, kas notikuši pēc vakcinācijas. Prokuratūra ir nolēmusi sākt izmeklēšanu par 43 gadus vecā flotes apakšvirsnieka Stefano Paterno nāvi pilsētiņā Augusta, kurš nomira vairākas stundas pēc vakcinācijas ar AstraZeneca vakcīnu. Šaubas attiecas arī uz 50 gadus vecā Davide Villa, Katānijas pārvaldes cīņai ar noziedzību aģenta, nāvi 6. martā. Patlaban ir uzsākta lieta bez aizdomās turamām personām, kurā, iespējams, tika veikta netīša slepkavība. Visas vakcīnas ir no vienas partijas (ABV2856), kuru Itālijā aizliedza AIFA.

Prokurors aizdomās turamo personu sarakstā ir iekļāvis desmit cilvēkus, kuri visi tiek apsūdzēti netīšā slepkavībā. Tiek aplūkota visa ķēde, sākot no vakcīnu ražotājiem AstraZeneca un beidzot ar kara hospitāļa medicīnas personālu, kurš veica vakcināciju.

www.quotidianosanita.it/scienza-e-farmaci/articolo.php?approfondimento_id=15876&fbclid=IwAR2Zr9eD9KnLF2vbwgg-xfrWhA8tu8wI6SHqf4hLMceZxGYrG0qU8_jXLpw

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.