LBA aicina uz publiskajām debatēm par bērnu vakcināciju Pavļutu un Muižnieci

Latvijas Brīvības Alianse aicina uz publiskām debatēm LR Veselības ministru D. Pavļutu un LR Izglītības un zinātnes ministri A. Muižnieci, lai kopīgi apspriestu jautājumu par valdības apstiprināto bērnu vakcināciju vecuma grupā 5-11 gadi (avots: www.vm.gov.lv/lv/jaunums/sakas-bernu-vecuma-no-5-11-gadiem-vakcinacija-pret-covid-19).

Piedāvājam noskatīties žurnālista Andreja Mamikina vadīto konferenci “Bērni – Augstākā prioritāte” un ceram, ka vismaz šajā jautājumā varas pozīcijā esošie vēlēsies meklēt kopējus risinājumus ar tautu – kuru pārstāv arī Latvijas Brīvības Alianse ar izvirzītiem tās pārstāvjiem:

Raidījumu pilnekrānā skatieties: https://www.bitchute.com/video/X4WaFq8f8O5T/

ĀRKĀRTAS JAUTĀJUMS PAR IECERĒTO BĒRNU VAKCINĀCIJU

A I C I N Ā J U M S

uz publiskām debatēm

Saistībā ar to, ka Latvijas oficiālo mediju publiskajā telpā ir izskanējusi ministru prezidenta A.K.Kariņa un Izglītības un zinātnes ministres A. Muižnieces iecere pret C19 vakcinēt arī bērnus, sabiedrībā ir radusies saasināta interese par šo jautājumu.

Tik svarīga lēmuma, kāds ir bērnu vakcinācija ar vakcīnu, kurai ir piešķirta terminēta tirdzniecības atļauja ar nosacījumiem un kuras klīnisko pētījumu 3.fāze nav noslēgusies, tās klīniskie dati joprojām tiek monitorēti un šī preparāta ietekme uz bērnu veselību ilgtermiņā nav zināma, pieņemšanā, ir jāiesaistās visplašākajam speciālistu lokam, jāizvērtē kā medicīniski argumenti, tā ētiski apsvērumi, ar vislielāko rūpību jāizanalizē visi pieejamie zinātniskie fakti un secinājumi.

Latvijai saistošās Starptautiskās cilvēktiesību normas (piem. Ovjedo konvencija) paredz cilvēka izvēles brīvību attiecībā uz savu veselību un ķermeņa integritāti. Šādas izvēles brīvība bērniem un jauniešiem ir liegta, jo viņu vietā lēmumus pieņem vecāki, kuri šobrīd pakļauti ierobežota informatīvā lauka ietekmei. Pirms vecāki pieņem izšķirošu lēmumu, valdībai ir pienākums informēt visu sabiedrību (t.sk. vecākus) par šāda lēmuma pamatotību, drošumu un iespējamām sekām. Šajā gadījumā vislielākā atbildība gulstas gan uz valdību, mediķiem, medijiem, gan uz sabiedrību. Patiesai informācijai ir izšķiroša nozīme.

Tā kā līdz šim Latvijā oficiāli nav dzirdēti un medijos nav publicēti nekādi pretargumenti valdības nodomam vakcinēt bērnus (kaut gan oficiālā statistika liecina, ka bērni neslimo!), aicinām Jūs piedalīties atklātās publiskās debatēs videokonferences formātā, lai vispusīgi izskatītu šo jautājumu un veidotu līdzvērtīgu dialogu, piesaistot dažādu jomu profesionāļus no sabiedrības vidus.

Būtiski, lai sabiedrībai būtu saprotams bērnu vakcinēšanas pret C19 plāns, tā drošība, tiesiskais pamatojums un aktuālā nepieciešamība. Diemžēl, šo divu gadu laikā, steigas, nekompetences un citu iemeslu dēļ, daudzi pieņēmumi un apgalvojumi par vakcīnu efektivitāti un lietderību praksē ir izrādījušies maldīgi.

Tā kā jautājums ir vitāli svarīgs, jo skar bērnus – mūsu valsts un tautas nākotni, aicinām Jūs uz publisku videokonferenci Jūsu piedāvātās telpās/vietā un Jums vēlamā laikā, ar vispusīgu šī jautājuma izskatīšanas iespējām. Debatēs no Jūsu kā oficiālā viedokļa pārstāvju puses lūdzam pieaicināt speciālistus no VM, kā arī Izglītības un zinātnes ministri A. Muižnieces kundzi. No mūsu (sabiedrības) puses ar argumentētu viedokli šajā jautājumā piedalīsies savu jomu profesionāļi – ārsti, žurnālisti un juristi.

P.S. Pastāv iespēja videokonferenci rīkot arī mūsu piedāvātās telpās, epidemioloģiski drošas vides apstākļos, ar mūsu tehnisko nodrošinājumu. Svarīgi, lai šī tikšanās būtu publiska, atbilstu demokrātisko principu normām, t.i. iespējai visiem izteikties, lai maksimāli vecinātu cilvēkos izpratnē pamatotu un adekvātu lēmumu pieņemšanu šajā – visai tautai tik svarīgajā jautājumā.

Latvijas Brīvības Alianse: latvijasbrivibasalianse@protonmail.com

2021.gada 29.novembrī

🌿Dalies ar šo rakstu telegram: t.me/brivibasplatforma/1945

8 thoughts on “LBA aicina uz publiskajām debatēm par bērnu vakcināciju Pavļutu un Muižnieci

  1. Thank you for another great post. Where else could anyone get that type of information in such a perfect means of writing? I have a presentation subsequent week, and I am on the look for such info.

  2. I have been exploring for a little bit for any high-quality articles or weblog posts in this sort of space . Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this site. Reading this information So i?¦m satisfied to exhibit that I have an incredibly excellent uncanny feeling I found out just what I needed. I most undoubtedly will make certain to do not fail to remember this site and give it a glance regularly.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.