Latvijai sava pošu blakņu ziņošanas sistēma

Ar ASV un Eiropas vakcīnu blakņu ziņošanas sistēmām — attiecīgi VAERS un EudraVigilance — jau esam pazīstami. Tajos apkopoti dati par tūkstošiem mirušo un simtiem tūkstošiem smagu blakņu gadījumu. Nupat, pateicoties nevis ‘valdības’ iestādēm, bet gan mūsu aktīviem domubiedriem, tapusi šāda Latvijas datu bāze blakņu gadījumu apkopošanai.

Šeit Latvijas Blakusparādību ziņošanas sistēmas (LBZS) pirmais datu apkopojums (17. jūnija dati):

Kopā 95 gadījumi pēc ‘vakcīnas’, par kuriem ziņots. No visiem reģistrētajiem gadījumiem:

 • 51 nāves gadījums
 • 3 tuvu nāvei
 • 10 cietušajiem nopietnas sekas
 • 5 hospitalizēti
 • 2 sniegta neatliekamā palīdzība
 • 24 citas būtiskas blakusparādības

 👉LBZS datu bāze ir publiski pieejama, un visus gadījumus var apskatīt caur šo saiti:

tinyurl.com/zinoparblaknem

Katrs reģistrētais gadījums ir svarīgs, lai mēs visi varētu gūt maksimāli objektīvu priekšstatu par reālo situāciju!

Atcerēsimies — pētījumi liecina, ka parasti tikai 1-10% gadījumos cilvēki ziņo par postošām vakcinācijas sekām, no kurām cietuši paši vai tuvinieki!

 Esat sirsnīgi aicināti ziņot par blaknem pa e-pastu:
zinoparblaknem@gmail.com

Ziņojumā ieteicams iekļaut šādas ziņas:

 1. potes datumu / norādi, vai blaknes izraisīja 1. vai 2. ‘vakcīnas’ deva
 2. potes ražotāju
 3. cietušā vecumu un dzimumu

Blakusparādību ziņošanas sistēmas veidotāji uzsver:

❗Prezentētajiem datiem ir informatīvs saturs, un tie saikni ar vakcīnām nepierāda; dati atspoguļo negadījumus, kuriem vairākumā gadījumu būtu nepieciešama tālāka datu pārbaude un reģistrācija sadarbībā ar ZVA; dati var būt nepilnīgi un kļūdaini.

Lai gan var likties, ka šī piebilde mazina LBZS un tajā atspoguļoto datu ticamību, aicinu domāt līdzi. Citu datu mums nav kā vien tie, ko mēs paši savāksim. Esam atbildīgi it visā, ko darām, un paši veidojam savu jauno pasauli uzticamu un labu.

Sagatavojusi L. Tjuniņa pēc Vadima Petrova Telegram kanāla t.me/zinatniskapatiesiba

www.maināmpasauli.news

5 thoughts on “Latvijai sava pošu blakņu ziņošanas sistēma

 1. pie mums cilvēki vienkārši neziņo, cieš un neziņo , vakar apzvanīju radus, visiem bijis slikti – vienam roka sāpējusi, citam milzīgs bezspēks, citam augta temperatūra, bet NEVIENS nav ziņojis ģimenes ārstam, un diez vai ģimenes ārsts par to ziņo zāļu valsts aģentūrai, jo parasti jau atrunājas nu tas jau ir zināms, ka būs slikti, tā esot tais instrukcijās ierakstīts.

  1. Ir vēl sliktāk. Vakcinējot ar otro poti, pat cilvēkus “sagatavo” tam, ka būs ļoti slikti, līdz pat “miršanas sajūtai”, bet jāiztur – jo šādi “veidojas imuitāte un vakcīna strādā”. Cilvēks “laimīgi cieš” manā acu priekšā, knapi kājas neatmetot, izturot “agresīvo potes ķermeņa saārdīšanas darbiņu”, domājot, ka “ķermenis tiek pārorganizēts uz covid aizsardzības režīmu”… Pēc laika tas pats cilvēks “jūtas droši, jo savakcinēts” – staigā apkārt kaifodams! Baigā smadzeņu skalošana no ārstiem notiek. Bet viņi laikam paši “apmācīti, kā cilvēkus savakcinēt un izturēt iespējamās sūdzības, pretestību”… Nežēlīgi.

 2. Dati no FB ierakstiem. DATI? Nopietni? Vienā brīdī jūs runājat par zinātni un nākamajā rakstā ir “dati” no FB ierakstiem. Pašiem smieklīgi nav? 😂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.