Laimīgu Jauno 2022. gadu!

BRĪVĪBAS PLATFORMA vēl Tev, lasītāj, laimīgu, veselības, gara spēka, dzīvesprieka, mīļu cilvēku, domubiedru, Tavu sapņu, radošo projektu realizācijas pilnu nākamo 2022. gadu!


💕Vienlaikus milzīgs paldies visiem autoriem, atbalstītājiem un ziedotājiem, kas ar Brīvības Platformu bijuši kopā kopš 2020. gada 20. septembra!


🥰Mūsu ziedotājiem jo īpaši mīļa iepriekš neizteikta pateicība: Paldies Tev Normund Č., Gint Z., Inese L, Agita D., Matīss A., Solvita Ļ., Lauma T., Maija Gundega H., Violeta Z., Kārli Z., Silvija L., Jāni K., Egija H., Monta K., Gunār Ievald Ā., Lauma I., Juri R., Jāni U., Raivi R., Anita S., Dace B., Anna K., Uldi M., Arvīd U., Andri B., Sigitiņ un daudziem citiem, kurus nav pat iespējams uzskaitīt…


Pateicoties jums visiem, Brīvības Platforma spējusi tik ilgi pastāvēt! Kā arī Jūsu visu noziedotā nauda ir palīdzējusi Brīvības Platformas administrācijai nomaksāt rēķinus šajos juku laikos un veltīt laiku Brīvības Platformas uzturēšanai. Iespējams, nākotnē tiks veidoti paplašināti mediju projekti – ieceres uz to top, bet to lai laiks parāda, kādā veidā un formā tas izpaudīsies! Bet tajā noteikti būs iespējama daudz plašāka līdzautoru un līdzprojektu iesaiste! Pašreizējai lapas formai vienkārši tehniski tas pagaidām nav sanācis līdz galam, jo komanda par mazu un noslogota jau ar esošā formāta uzturēšanu diendienā!


Uz tikšanos 2022!

5 thoughts on “Laimīgu Jauno 2022. gadu!

  1. you’re really a good webmaster. The site loading speed is incredible. It seems that you are doing any unique trick. Also, The contents are masterpiece. you’ve done a fantastic job on this topic!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.