Laiks dibināt Brīvvalsts tribunālu?

Tikai pēdējais TV zombijs nav lietas kursā par plāndēmiju, masveida krāpšanu PCR testu epopejā, statistikas mākslīgu un centralizētu sagrozīšanu, nacistu švābu, Davosas forumu, kāds lielais resets tur ieplānots un tiek īstenots ar okupācijas administrāciju rokām. SIA LV valdības sēžu publicētās scenogrammas vien ir ko vērtas! Tur taču viss tiek pateikts tiešā tekstā, cik ļoti viņiem neiet ar zombēšanu, dēļ kā būs materiāli jāstimulē aitas vakcinēties un kā nedrīkst pieļaut informācijas noplūdi par blaknēm. Mūsu noziedznieki okupācijas administrācijā labi zina, ka ir noziedznieki, tāpēc petravičas vai ģirģena lētie PR mēģinājumi nodrošināt sev “labo ministru” statusu, mani jau nu noteikti nepārliecina.

Ņemot vērā, ka dēļ šiem masu noziegumiem tieši un netieši iet bojā civiliedzīvotāji, neskaitāmas personas kļūst par fiziskiem un garīgiem invalīdiem, tam visam būtu jābeidzas ar Nirnbergas procesam līdzīgu tribunālu. Vai tā būs, to laiks rādīs!

Katrā ziņā, mūsu okupācijas administrācijas marionetēm būtu jāzina, ka Starptautiskais Dabiskā Taisnīguma Tribunāls – ITNJ (International Tribunal for Natural Justice, priekš viņiem un līdzīgiem noziedzniekiem citās teritorijās jau ir nodibināts.

Šis vēsturiskais notikums tika svinīgi paziņots 2015. gada 14. jūnija vakarā Notinghilā, Londonā un tajā piedalījās arī starptautiskie novērotāji, tostarp vēstnieki, parlamentārieši un reliģiskie līderi. Kopumā vairāk nekā 300 cilvēku bija liecinieki šim notikumam un ratificēja ITNJ līgumu.

Šī starptautiskā tribunāla misija ir:

  • aptvert sistēmu un iestāžu ļaunprātīgu izmantošanu un tirāniju;
  • atjaunot patiesību un saprātu taisnīguma nodrošināšanai pasaulē;
  • atbalstīt dabisko taisnīgumu kā cilvēka izpausmes pamatprincipu ārpus robežām un robežu mākslīguma.

Pašlaik ITNJ ir vērsta uz savām tiesu izmeklēšanas komisijām par cilvēku tirdzniecību un bērnu seksuālu izmantošanu, kas uzsākta 2018. gadā, Londonā un Biosfēras ieroču apkarošanas izmeklēšanas komisiju, kas uzsākta 2019. gada jūnijā, Āzijā. Pamazām, bet lietas notiek arī laicīgajā pasaulē, nemaz nerunājot, kas sagaida izdzimteņus pēc kosmiskajiem cēloņsakarību likumiem.


👌Arī mums neviens neliedz dibināt savu vietējo tribunālu, kur izveidot izmeklēšanas komisijas, sākt apkopot un šķetināt galveno noziegumu izpildītāju lietas un, pagaidām, kaut vai iesniegt prokuratūrā..

t.me/brivibasplatforma/405

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.